Wisła K. – Zagłębie S. 1:1 (koniec) | Rozwój – Górnik II 3:0 (koniec)
Rozwój Katowice
3:0 (1:0)
Górnik II Zabrze
Środa 28.01.2015, 15:00 • Boisko MOSiR Hetman, Katowice • Spotkania towarzyskie

Pomimo dobrego początku drugiej połowy goście nie zdołali wyrównać. Po chwili słabej gry przebudzili się gracze Rozwoju, którzy strzelili rywalom dwie bramki i ostatecznie wygrali ten mecz 3:0. (16:48:04)

90

90
    Obrońca Rozwoju wybija piłkę po dośrodkowaniu gości z cormera. W tym momencie kończy zawody arbiter tego spotkania.

88
    Gol dla Rozwoju!
    Zakotłowałowało się w polu karnym Górnika. Piłkę przed siebie odbił bramkarz a do piłki doszedł MATEUSZ MAZUREK i z 5 metrów wpakował futbolówkę do btamki.

86
    Brzydki faul na Mazurku. Za to zagranie zawodnik Górnika ukarany 2 minutami kary.

84
    Ładny strzał Górnika z rzutu wolnego, ale czujny w bramce bramkarz.

82
    Ależ okazja dla gości. Dwóch na bramkarza wyszło graczy Górnika, jednak młodzi piłkarze pogubili się i zdążyła wrócić obrona.

80
    Dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła. Napastnik Rozwoju kończył akcję strzałem z głowy, a piłkę na róg wybija bramkarz.

77
    W odpowiedzi róg dla Rozwoju. Wybijają piłkę Górnicy i akcja przeniosła się pod pole karne Rozwoju. Napastnik gości przegrał jednak pojedynek w sytuacji sam na sam z bramkarzem Rozwoju.

75
    Dobrze bita piłka z rzutu rożnego przez Górnik. Dośrodkowania nie przerywa żaden z zabrzańskich graczy i po odbiciu piłki przez gracza Rozwoju był drugi róg. Ale tym razem radzą sobie lepiej katowiczanie.

71
    Wybija Górnik piłkę ze swojego pola karnego.

71
    Testowany Rozwoju podaje na prawą stronę pola karnego, doppiłki doszedł Tkocz, ale jego strzał odbił zawodnik gości i mamy róg.

68
    Ponownie groźnie pod bramką Rozwoju. Wydawałoby się prostą piłkę na róg piąstkował bramkarz Rozwoju. Po rzucie różnym zablokowano strzał gości i mieliśmy ponownie rzut różny. Z drugiego cornera nic nie wynikło.

66
    Na spalonym zawodnik Rozwoju.

65
    Rzut różny dla Górnika, po tym jak główką wybił obrońca Rozwoju. Z rogu niewiele wynikło.

62
    Ależ groźnie było pod bramką Rozwoju. Nie upilnowali napastnika gości obrońcy Rozwoju. Ale strzał z ok. 13 metrów zdecydowanie nad bramką.

60

56
    Kiks bramkarza Górnika, który minął się z piłką w polu karnym. Okazji nie zmarnował ROBER TKOCZ,który wpakował piłkę do pustej bramki.

55
    Ponownie prawym skrzydłem atakowali goście. Centra młodego Górnika wybita na róg.

Damian Apostolski

Gole: 43. Gielza, 56. Tkocz, 88. Mazurek

Rozwój Katowice: Testowany- Testowany, Testowany, Świerczyński, Kapias- Testowany, Testowany, Bella, Wróbel, Szkatuła- Żak. Grali także: Herrmann, Wawrzyńczok, Gielza, Tkocz, Mazurek, Barwiński, Wawrzyniak, Glenc, testowany.
    Górnik II Zabrze: Loska- Piasecki, Dankowski, Weremko, Strzalla, Oziembała, Pilzga, Bartusiak, Furgacz, Sikora, Papis. Grali także: Konieczny. II Połowa: zawodnicy z centralnej ligi juniorów.