Cuprum – Trefl 1:3 (koniec) | Resovia – Dafi Społem 3:1 (koniec) | Czarni – Jastrzębski 3:0 (koniec)

20:25
    Nie kończy Gawryszewski, kontra rywali i Trommel zablokowany przez Gawryszewskiego i Schulza! Koniec meczu!

19:24
    Fatalne przyjęcie i fatalny atak w taśmę Kadziewicza. Piłka meczowa dla gości!

12:18
    Nieporozumienie w przyjęciu i gospodarze dostają piłkę za darmo. Po chwili kapitalnie w obronie Gacek, ale Schwarz oddaje piłkę za darmo. Kontra i rozegranie do Gromadowskiego, który wpada na podwójny blok rywali. Przerwa na życzenie szkoleniowca Cuprum.

9:16
    Znów świetna obrona Gacka. Kontra i pewny atak ze środka drugiej linii Mateusza Miki! Gdańszczanie prowadzą siedmioma punktami na tej drugiej przerwie technicznej!

5:8
    Po rękach w aut ze skrzydła atakuje Sebastian Schwarz i to goście prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

3:5
    Gdańszczanie dostają piłkę za darmo. Kontra kolejna i znów punktowy atak Troya! O przerwę prosi szkoleniowiec Cuprum.

25:23
    Kadziewicz obija ręce rywali na środku siatki i wybija piłkę na aut! Set dla Cuprum!

24:22
    Wcześniej jednak druga przerwa dla Andrei Anastasiego!

24:22
    Mika nie kończy, kontra rywali i atak po rękach rywali Trommela! Piłka setowa dla Cuprum!

22:21
    O czas prosi Andrea Anastasi.

15:16
    Romać myli się przy ataku ze skrzydła i to LOTOS prowadzi jednym punktem na drugiej przerwie technicznej.

10:11
    Dodatkowo o przerwę prosi szkoleniowiec Cuprum!

8:7
    Piłka wraca na stronę lubinian. Kontra i pewny atak Pashyttsky'go. Na pierwszej przerwie technicznej prowadzą gospodarze!

23:25
    Kapitalna obrona Miki! Kontra i rozegranie do Schulza i pewny atak po rękach rywali! Drugi set dla LOTOSu!

23:24
    Po przerwie pewny atak ze skrzydła po skosie Sebastiana Schwarza. Piłka setowa dla przyjezdnych!

23:23
    Ależ błąd Troya! Amerykanin atakuje ze skrzydła po taśmie w aut! Andrea Anastasi prosi o czas.

21:23
    Potężna zagrywka Troya. Gospodarze oddają piłkę za darmo. Kontra i atak ze środka i drugiej linii Mateusza Miki! Przerwa na życzenie szkoleniowca Cuprum!

18:21
    Dodatkowo o czas prosi szkoleniowiec Cuprum Lubin!

17:18
    Kolejny punktowy atak Pashyttky'go i o czas prosi Andrea Anastasi!

12:16
    Atak po antence Trommela stąd też LOTOS prowadzi na tej drugiej przerwie technicznej.

5:8
    Autowy atak ze skrzydła po proste Trommela i to LOTOS prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

18:25
    As serwisowy Wojtka Grzyba i to LOTOS wygrywa pierwszego seta!

18:24
    Na prawym skrzydle Troy obija ręce rywali. Piłka setowa dla przyjezdnych!

16:20
    Kolejny punktowy blok LOTOSu, tym razem na środku siatki po ataku Borovnjaka. Kolejny time out dla gości!

16:18
    Piłka po taśmie przy zagrywce Falaschiego przechodzi na stronę gospodarzy! Gheorge Cretu prosi o czas!

15:16
    Autowy atak Borovnjaka i na drugiej przerwie technicznej prowadzi LOTOS!

7:8
    Błąd Trommela, ktory atakuje w taśmę i to przyjezdni prowadzą na 1 przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

KGHM Cuprum Lubin: Łapszyński, Trommel, Michalski, Gorzkiewicz, Pashytskyy, Kadziewicz, Romać, Siezieniewski, Łomacz, Gromadowski, Borovnjak libero: Rusek, Kryś.
    Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak, Wierzbowski, Mika, Czunkiewicz
    libero: Gacek