Hull – Newcastle 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec) | Liverpool – West Ham 2:0 (koniec)
Man Utd – Leicester 3:1 (koniec) | Stoke – Queens Park 3:1 (koniec) | Sunderland – Burnley 2:0 (koniec)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Chelsea – Man City 1:1 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (1:1)
Manchester City
Sobota 31.01.2015, 18:30 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

90+2
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu! Mourinho wprowadza na boisko Loftus-Cheeka, który zmienia Oscara!

90
    Ostatnia zmiana w City! Silvę zmienia Jovetić i rozpoczynamy doliczone minuty!

87
    Sędzia przerywa mecz po nieczystym zagraniu gospodarzy. Mamy jeszcze jedną zmianę i schodzi strzelec pierwszej bramki – Remy. W jego miejsce wbiega Cahill, który zagęści defensywę!

83
    Kolejna zmiana i kolejne roszady. Dobry mecz rozegrał dzisiaj Sergio Aguero, a zmienia go Dzeko!

80
    Właśnie Williana zmienia Didier Drogba! Kolejna legenda Chelsea pojawia się na murawie. Czy snajper wpisze się na listę strzelców w ostatnich 10 minutach?

77
    Wszyscy wstają z miejsc, by powitać na boisku gracza przeciwnej drużyny! Coś niesamowitego – na boisku melduje się Frank Lampard, który zmienia Fernando! Legenda Chelsea będzie chciała rozstrzygnąć ten mecz na korzyść City!