Hull – Newcastle 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Everton 0:1 (koniec) | Liverpool – West Ham 2:0 (koniec)
Man Utd – Leicester 3:1 (koniec) | Stoke – Queens Park 3:1 (koniec) | Sunderland – Burnley 2:0 (koniec)
West Bromwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Chelsea – Man City 1:1 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (1:1)
Manchester City
Sobota 31.01.2015, 18:30 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League

90+2
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu! Mourinho wprowadza na boisko Loftus-Cheeka, który zmienia Oscara!

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowych 90! "Obrona Częstochowy" w wykonaniu Chelsea!

90
    Ostatnia zmiana w City! Silvę zmienia Jovetić i rozpoczynamy doliczone minuty!

88
    David Silva holuje piłkę przy nodze i w końcu oddaje ją Milnerowi! Świetna okazja nie znajduje miejsca w siatce! Milner był w trudnej sytuacji i strzelał z ostrego kąta!

87
    Sędzia przerywa mecz po nieczystym zagraniu gospodarzy. Mamy jeszcze jedną zmianę i schodzi strzelec pierwszej bramki – Remy. W jego miejsce wbiega Cahill, który zagęści defensywę!

83
    Kolejna zmiana i kolejne roszady. Dobry mecz rozegrał dzisiaj Sergio Aguero, a zmienia go Dzeko!

80
    Właśnie Williana zmienia Didier Drogba! Kolejna legenda Chelsea pojawia się na murawie. Czy snajper wpisze się na listę strzelców w ostatnich 10 minutach?

77
    Wszyscy wstają z miejsc, by powitać na boisku gracza przeciwnej drużyny! Coś niesamowitego – na boisku melduje się Frank Lampard, który zmienia Fernando! Legenda Chelsea będzie chciała rozstrzygnąć ten mecz na korzyść City!

74
    Hazard faulowany, ale sędzia dodatkowo zaprasza do siebie Fernando, który zostaje wpisany do jego notesiku.

52
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Matić ucieka z futbolówką, a David Silva postanawia zawadzić o jego nogi. Słuszna kartka, bo zapowiadała się ciekawa kontra gospodarzy.
    SILVA - 1:1

45
    Gol dla City!

Niemal natychmiastowa odpowiedź przyjezdnych! Kapitalna akcja Navasa, który wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła do pola karnego! Courtois wyszedł z bramki, ale nie przeciął dośrodkowania! W polu karnym dopada do piłki Sergio Aguero, który potężnym strzałem po ziemi kieruje piłkę w stronę bramki! Na torze jej lotu znalazł się jeszcze DAVID SILVA, który doprowadza do wyrównania! Widowisko niejako rozpoczyna się od nowa!
    REMY - 1:0

41
    Gol dla Chelsea!

"The Blues" obejmują prowadzenie w końcówce pierwszej połowy! Ivanović perfekcyjnie wyszukał na lewej stronie pola karnego nabiegającego Hazarda! Ten podaje wzdłuż szesnastki do pustego LOICA REMY'EGO, który bez problemu pakuje piłkę do siatki! Cudowna akcja i kapitalne podania!

32
    Sergio Aguero marnuje najlepszą okazję dzisiejszego spotkania! Błąd popełnia jeden z obrońców Chelsea, który otwiera drogę do bramki dla Argentyńczyka! Zawodnik City mając przed sobą już tylko bramkarza pudłuje!

24
    Wkrada się coraz więcej chaosu w poczynania głównie Chelsea! Przyjezdni natychmiast to wykorzystują i Aguero naciera na bramkę Courtoisa! Kapitalna obrona bramkarza "The Blues" ratuje ich przed otwarciem wyniku!

8
    Fernandinho kapitalnie podłączył się do akcji i wpadł na pełnej prędkości w pole karne! Zawodnik City trochę źle trafia w futbolówkę i ze świetnej okazji goście zyskują tylko rzut rożny!