Podbeskidzie – Banik 1:2 (koniec) | Lech P. – Amkar 2:0 (koniec) | Zawisza – Suwon 0:3 (koniec)
Podbeskidzie – Spartak Myj. 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Zawisza Bydgoszcz
0:3 (0:1)
Suwon Samsung Bluewings
Środa 04.02.2015, 16:00 • Alhaurín Golf Resort, Alhaurín el Grande • Spotkania towarzyskie

Zawisza Bydgoszcz przegrywa z koreańskim Suwon Samsung Bluewings 0:3. Przepraszamy za okrojoną relację live, wynikłą z problemów technicznych.

90

86
    Gol dla Suwonu

Trzeci gol dla Suwon Samsung Bluewings. Niespełna pięć minut do końcowego gwizdka arbitra, do siatki Zawiszy trafia CHI JI-HUN!

69

Na blisko dwadzieścia minut do końca meczu, SANTOS JUNIOR podwyższa prowadzenie koreańskiej drużyny!

46

Przepraszamy za zdecydowanie okrojoną relację, która jest wynikiem problemów technicznych.

Do przerwy Zawisza przegrywa z Suwon 0:1. W pierwszej połowie bramkę zdobył Świerczok, ale arbiter nie uznał tego trafienia.

45

34

Koreańczycy obejmują prowadzenie w 34. minucie meczu. Strzelcem gola YANG SANG-MIN!

20
    Bez dogodnej sytuacji z żadnej ze stron. Sporo jest niedokładności. Dłużej w posiadaniu piłki bydgoszczanie, ale niewiele z tego wynika.

11
    Dziesięć minut za nami. Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola. Wieje porywisty wiatr i ciężko o jakieś składne akcje.

3
    Z lekkim opóźnieniem, ale zaczynamy relację. Zawisza gra w swoich tradycyjnych niebiesko-czarnych strojach. Koreańczycy na biało.

1

Początek meczu już za kilka chwil. Nie mamy jeszcze składów, ale postaramy się je ustalić.

Mecz Zawisza Bydgoszcz – Suwon Samsung Bluewings w środę 4 lutego! Początek starcia o godz. 16. Zapraszamy na relację do Lajfy.com.

Po sparingu z Benficą właściciel klubu Radosław Osuch zaprosił swoich zawodników na mecz Primera División. Bydgoszczanie wspólnie obejrzeli potyczkę Malaga – Valencia.

Poprzedni mecz kontrolny bydgoszczanie rozgrywali w poniedziałek. Wówczas mierzyli się oni
    ze zdobywcą Pucharu Angoli i trzecią drużyną tamtejszej ekstraklasy – Sport Luanda e Benfica. Dzięki dwóm trafieniom Jakuba Świerczoka Zawisza wygrał 2-1.

Mecz ten zostanie rozegrany w Hiszpanii, gdzie obie ekipy przebywają na zgrupowaniach. Główna lokalizacja to Alhaurín de la Torre, na boiskach Sol Andalusi Health & Spa Resort.

Bydgoski Zawisza powoli kończy przygotowania do rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. W środę 4 lutego podopieczni Mariusza Rumaka zmierzą się z koreańskimi Suwon Samsung Bluewings.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.