Podbeskidzie – Banik 1:2 (koniec) | Lech P. – Amkar 2:0 (koniec) | Zawisza – Suwon 0:3 (koniec)
Podbeskidzie – Spartak Myj. 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 2:2 (koniec)
Zawisza Bydgoszcz
0:3 (0:1)
Suwon Samsung Bluewings
Środa 04.02.2015, 16:00 • Alhaurín Golf Resort, Alhaurín el Grande • Spotkania towarzyskie

86
    Gol dla Suwonu

Trzeci gol dla Suwon Samsung Bluewings. Niespełna pięć minut do końcowego gwizdka arbitra, do siatki Zawiszy trafia CHI JI-HUN!

69

Na blisko dwadzieścia minut do końca meczu, SANTOS JUNIOR podwyższa prowadzenie koreańskiej drużyny!

34

Koreańczycy obejmują prowadzenie w 34. minucie meczu. Strzelcem gola YANG SANG-MIN!