Kłaj – Gniezno 2:1 (koniec) | Rekord – Przeworsk 5:1 (koniec) | Wikielec – Nowiny 1:0 (koniec)
Łęczyca – FC Toruń 4:4 (koniec) | Sobek – Słupsk 2:4 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 0:2 (koniec)
Red Dragons – GAF Gliwice 2:7 (koniec) | Chrzanów – Lubawa 3:0 (koniec)
Sprinter Kłaj
2:1 (2:1)
MKS Mieszko Gniezno
Piątek 06.02.2015, 13:00Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-16

Za nami inauguracyjne spotkanie turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 16 w Toruniu. Sprinter Kłaj na początek pokonuje drużynę KS-u Gniezno 2-1. (13:46:21)

24:00

23:40
    Trzeci faul po stronie Sprintera Kłaj! Każdy kolejny oznacza przedłużony rzut karny dla KS-u Gniezno.

23:30
    Po dwa faule mają zespoły, ale raczej nie zobaczymy już tutaj przedłużonych rzutów karnych, bo do końcowej syreny pół minuty.

22:29
    I znów groźne uderzenie Brózdy, tym razem na aut odbija Połatyński, który poprawił nieco swoją dyspozycję po przerwie.

22:12
    Znów indywidualna akcja Brózdy, ale jego uderzenie szpicem buta zdołał odbić Połatyński.

21:32
    Czas dla Sprintera Kłaj!

21:21
    Piłka trafia do Fortuny, który miał przed sobą tylko Połatyńskiego, ale ten popisał się bardzo ładną interwencją klatką piersiową.

20:52
    Ależ szansa Gniezna! Zagranie z rzutu rożnego, piłka trafia do Klichowskiego, ale ten odchylony uderzył wysoko nad bramką.

19:40
    Po jednej żółtej kartce na konto każdej z drużyn. W przepychankę wdarli się Barwiołek i Śmielkowski, a sędzia Tomasz Frąk uspokoił ich pokazując napomnienie.

19:39
    Przedarł się prawą stroną boiska Siwka, ale jego uderzenie odbił Biernat.

18:15
    Mijają kolejne minuty rywalizacji Sprintera Kłaj z KS-em Gniezno – mecz toczy się w bardzo spokojnej atmosferze, wydaje się, że Sprinter panuje nad meczem.

16:42
    Uderzenie z dystansu Brózdy – bardzo dobry strzał, ale piłka otarła się tylko o zewnętrzną część słupka!

15:05
    Długi wyrzut Biernata do Adamczyka, który próbował przelobować bramkarza i udało mu się to, ale trafił w słupek!

14:49
    Długo decydował się na strzał Fiebig, ale jego uderzenie szpicem został zablokowany.

14:00
    Rozegranie rzutu rożnego – piłka trafia o Motoły, który trafia w słupek! Bardzo dobra okazja Sprintera!