Kłaj – Gniezno 2:1 (koniec) | Rekord – Przeworsk 5:1 (koniec) | Wikielec – Nowiny 1:0 (koniec)
Łęczyca – FC Toruń 4:4 (koniec) | Sobek – Słupsk 2:4 (koniec) | TAF Toruń – Bochnia 0:2 (koniec)
Red Dragons – GAF Gliwice 2:7 (koniec) | Chrzanów – Lubawa 3:0 (koniec)

Gol dla Łęczycy!
    Strzał z dystansu JAKUBA PACAŁOWSKIEGO po rękach bramkarza wpada w okienko bramki!

23:28
    Hurtap rzucił się do ataku!

22:53
    TOBIASZ PAJĘCKI po indywidualnej akcji strzela kontaktowego gola!

22:40
    I kolejna kontra Torunia. Tym razem strzał Domańskiego obok bramki.

21:56
    Klasyczna akcja FC Toruń czyli szybka kontra, która kończy się na słupku bramki Hurtapu!

21:42
    Ponowni Ciastko i ponownie lepszy bramkarz.

19:58
    Strzał z daleka Ciastka trafia w bramkarza.

19:08
    Żółta kartka dla Domańskiego, który poprosił o grę na gwizdek a rozpoczął grę zanim sędzia go użył.

18:42
    Po szybko wykonanym aucie JAKUB PACAŁOWSKI zdobywa gola dla Hurtapu!

18:02
    Cały czas podobny obraz gry. Łęczyca na połowie Torunia szuka okazji do zdobycia bramki.

16:22
    Mieliśmy długą przerwę na poszukiwanie mopa. Gramy dalej!

15:28
    Kolejna kontra drużyny z Torunia i z najbliższej odległości w słupek trafił Kaczmarek!

15:17
    Trzeci faul na koncie FC Toruń!

15:06
    Po strzale Pajęckiego dalej od piłki poleciał.. but zawodnika

13:26
    Łęczyca na połowie Torunia dąży do strzelenia bramki. Toruń atakuje kontrami.

12:01

12:00

11:32
    Gol dla FC Toruń!
    Piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska pięknym strzałem z woleja umieścił w bramce KACPER JÓŹWICKI!

Paweł Piątkowski

Gole: 10. Ciastko, 19. Pacałowski, 23. Pajęcki, 24. Pacałowski – 4. Stolarski, 5. Warczyński, 5. Kaczmarek, 12. Jóźwicki

Kartki:   8. Fogiel (LCZ), 20. Domański (LCZ)

Junior Hurtap Łęczyca: 1. Rafał Wroniec, 12. Patryk Sobczak – 8. Adam Fogiel, 7. Tobiasz Pajęcki, 11. Jakub Pacałowski, 5. Jakub Ciastko, 16. Kamil Klimczak, 15. Rafał Idczak, 10. Grzegorz Grabas, 18. Dominik Wojtas
    FC Toruń: 12. Tomasz Sawina, 1. Adrian Szydłowski – 15. Kamil Domański, 8. Karol Kaczmarek, 2. Robert Stolarski, 3. Maciej Warczyński, -. Kacper Jóźwicki, 11. Konrad Jóźwicki, 2. Michał Rusiński, 14. Michał Urbański, 4. Szymon Żebrowski