Resovia – Skra | 3:1 (koniec) | | | Dafi Społem – MKS | 3:2 (koniec) | | | Jastrzębski – Cuprum | 2:3 (koniec) |
KSZO – Chemik | 0:3 (koniec) | | | Pałac – Rysice | 0:3 (koniec) | | | PTPS – impel | 1:3 (koniec) |
Mysłowice – Sparta Warszawa | 3:0 (koniec) |
finał
Silesia Volley Mysłowice
|
3 |
25 | 25 | 25 | ||
MUKS Sparta Warszawa
|
0 |
21 | 19 | 17 |
25:17
|
Trzeci set skończony.
(19:24:19)
|
|
25:17
|
Nowak atakuje w siatkę, tak kończy się ten słaby mecz. Dziękuję za uwagę i do zobaczenia w fazie play-out (21-22 marca)!
|
|
24:17
|
Kiwka Gasidło, to dziś wystarczy na przyjezdne.
|
|
23:17
|
Mazur daleko w aut, wraca Tekiel
|
|
22:17
|
Nieudane przyjęcie Mazur na palce
|
|
21:17
|
Gasidło obija blok rywalek, znów podwójna zmiana w Sparcie: na parkiecie melduje się Marcelina Nowak i Sylwia Pilarek
|
|
20:17
|
Cieśnik znów zagrywa w aut
|
|
19:17
|
Jaszczuk w taśmę
|
|
19:16
|
Zablokowana Mazur, czas dla Macieja Kosmola... Czyżby ostatni dzisiaj?
|
|
18:16
|
Mazur za Tekiel
|
|
18:16
|
Gasidło po bloku w aut
|
|
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
17:16
|
Świstek atakuje, blok-antenka
|
|
16:16
|
Szczepańska znów kilka metrów w aut. Jaszczuk i Wieczorek za Polak i Szczepańską.
|
|
16:15
|
Duda w siatkę, piłka zatańczyła na taśmie, ale nie przewinęła się na drugą stronę
|
|
15:15
|
Szczepańska daleko w aut
|
|
15:14
|
Świstek z lewego, znów prowadzi Silesia
|
|
14:14
|
Stojąca w aucie Gancarz trafiona piłką przez Szczepańską
|
|
13:14
|
Gasidło w siatkę po czasie
|
|
13:13
|
Zablokowana Adamska... I przewaga Sparty roztrwoniona, czas dla jej trenera Macieja Kosmola.
|
Silesia Volley Mysłowice:
1. Marta JASZCZUK
2. Angelika SZOSTOK
3. Martyna PIETREK
5. Michalina LUX (libero)
6. Zuzanna LIPIŃSKA
9. Klaudia ŚWISTEK
10. Aleksandra WIECZOREK (kapitan)
11. Wioletta SZKUDLAREK
12. Magdalena KUZIAK (libero)
13. Gabriela GASIDŁO
15. Ewelina POLAK
17. Majka SZCZEPAŃSKA
Trener: Rafał KALINOWSKI
Zmiany:
Trener:
MUKS Sparta Warszawa: 1. Zuzanna KUCIŃSKA (libero)
2. Aleksandra GANCARZ
3. Maja PELCZARSKA
4. Marcelina NOWAK
5. Barbara ADAMSKA (kapitan)
6. Agnieszka BANASIAK
7. Gabriela MAZUR
8. Izabela CIEŚNIK
10. Marta DUDA
11. Ewa CABAJEWSKA
12. Sylwia PILAREK
15. Magdalena TEKIEL
Trener: Maciej KOSMOL
Zmiany:
Trener:
2. Angelika SZOSTOK
3. Martyna PIETREK
5. Michalina LUX (libero)
6. Zuzanna LIPIŃSKA
9. Klaudia ŚWISTEK
10. Aleksandra WIECZOREK (kapitan)
11. Wioletta SZKUDLAREK
12. Magdalena KUZIAK (libero)
13. Gabriela GASIDŁO
15. Ewelina POLAK
17. Majka SZCZEPAŃSKA
Trener: Rafał KALINOWSKI
Zmiany:
Trener:
MUKS Sparta Warszawa: 1. Zuzanna KUCIŃSKA (libero)
2. Aleksandra GANCARZ
3. Maja PELCZARSKA
4. Marcelina NOWAK
5. Barbara ADAMSKA (kapitan)
6. Agnieszka BANASIAK
7. Gabriela MAZUR
8. Izabela CIEŚNIK
10. Marta DUDA
11. Ewa CABAJEWSKA
12. Sylwia PILAREK
15. Magdalena TEKIEL
Trener: Maciej KOSMOL
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Zarzycki, Pałka
Widownia: ok. 80
Maciej Szewczyk