Man City – FC Barcelona 1:2 (koniec) | Juventus – Borussia D. 2:1 (koniec)
2:1 (2:1)
Borussia Dortmund
Wtorek 24.02.2015, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Liga Mistrzów UEFA

89
    Ostatnia zmiana w Juve. Z boiska schodzi strzelec pierwszej bramki – Tevez, a zmienia go młodziutki Coman. Obaj trenerzy wykorzystali już wszystkie korekty.

87
    Schodzi z boiska Vidal. To nie był mecz jednego z liderów Juventusu. Na murawie melduje się Padoin. Włoch ma dwie minuty na zaprezentowanie swoich umiejętności.

87
    To powinno być 3:1! Świetne dogranie piłki od Moraty, Pereyra świetnie mija słabo grającego Gintera i uderza po długim rogu! Zabrakło centymetrów!

82
    Pierwsza dobra akcja Błaszczykowskiego, jest dośrodkowanie w pole karne Juventusu, uderzał Hummels, ale piłka nie wpadła do siatki! Ucierpiał teraz Bonucci.

80
    Gdyby sędzia prowadził ten mecz, tak jak powinien – Pereyra właśnie otrzymałby drugą żółtą kartkę.

76
    Jest na murawie Kuba Błaszczykowski! Schodzi bardzo zdziwiony Ciro Immobile. To nie był dobry mecz Włocha. Nie potwierdził swojej wartości.

48
    Sędzia Antonio Mateu chyba wreszcie nie zapomniał kartek... Żółtko dla Vidala. Szkoda tylko, że nie karał w pierwszej połowie.

46
    Kirch zmienia Papastathópoulosa. To druga zmiana w zespole gości.
    Akcja Pogba - Morata i mamy 2:1!

43
    Gol dla Juventusu!
    ALVARO MORATA jest niesamowity! Juventus w ostatnich minutach nie grał tak naprawdę niczego, a tymczasem Włosi zdobywają bramkę! Szybka akcja Juve, piłka do lewej strony boiska, tam przejmuje ją Pogba i dogrywa w pole karne do ALVARO MORATY, który ucieka obronie BVB i pakuje futbolówkę do siatki!

37
    Jest też niewymuszona zmiana w Juve. Schodzi z boiska Pirlo, a zmienia go Argentyńczyk – Roberto Pereyra. Jak zastąpi doświadczonego Włocha?

32
    Polak jednak nie wróci na boisko... To fatalna wiadomość dla Adama Nawałki. Zmienia go Matthias Ginter.

29
    Brzydki faul Pogby na Piszczku! Francuz faulował od tyłu, staw skokowy Polaka wyraźnie ucierpiał... Za ten faul żółta kartka to minimum! Sędzia jest jednak innego zdania...
    Fatalny błąd Chielliniego i gol Reusa

18
    Gol dla Borussii!
    Niesamowite! Fatalny kiks (chyba jeden z największych w karierze) Chielliniego, który po prostu... się poślizgnął! Piłkę przejmuje MARCO REUS, wychodzi sam na sam z Buffonem i pakuje futbolówkę do siatki! Co za mecz!
    Błąd bramkarza gości i gol Teveza

13
    Juventus Stadium oszalał! Dwójkowa akcja CARLOSA TEVEZA z Alvaro Moratą, ten drugi lekko strzela po długim rogu, fatalna interwencja Weidenfellera, który sparował ten słaby strzał przed siebie, a tam do piłki dobiegł CARLOS TEVEZ, który tylko dopełnił formalności!