Ruda Śląska – Rekord 2:4 (koniec) | Red Devils – Szczecin 6:3 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
2:4 (1:3)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 08.03.2015, 17:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska. • Halowy Puchar Polski

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzone spotkanie i zapraszamy na kolejne ekscytacje futsalowe z lajfy.com!! (18:25:07)

To był na prawdę emocjonujący mecz!!! Rekord Bielsko Biała wygrał dwoma golami!! Końcowy wynik meczu to 4:2!! Bramki dla drużyny gości zdobyli: Rafał Franz, Dmytro Kameko, Artur Popławski oraz Radek Polasek!! Dla gospodarzy tego spotaknia gola strzelili: Wojciech Działach oraz Szymon Łuszczek!!

39:42
    Fatalne rozegranie piłki dla gospodarzy.

39:00
    Ostatnia minuta meczu. Gwiazda Ruda Śląska nie zdołała zdobyć w ostatnim rzucie karnym bramki!! Próbują oni jednak atakować z bramkarzem na boisku.

38:49
    Przez Szymona Łysonia przeciwnicy rozpoczynają z rzutu karnego.

38:29
    Wspaniała obrona w wykonaniu Bartłomieja Nawrata!!!

38:00
    Strzał z daleka na pustą bramkę wykonał gracz z drużyny prowadzącej!!

37:34
    Rudzianie rozpoczęli grę w przewadze.

37:22
    Gol dla Rekordu!
    Wspaniała bramka w wykonaniu RADKA POLASKA!!

36:54
    Franz próbuje strzelać bramkę!!!! Minimalnie brakowało, aby drużyna przyjezdna zdobyła kolejnego gola.

36:43
    Rekord Bielsko Biała rozpoczyna z autu z własnej połowy!!

36:19
    Wspaniale blokuje uderzenie Popławski!!!

35:59
    Dudzik bliski straty!! Udaje mu się jednak obronić i podać do zawodnika z jego teamu.

35:34
    Piąte przewinienie dla drużyny przyjezdnej.

35:17
    Gol dla Gwiazdy!
    Wspaniała bramka w wykonaniu SZYMONA ŁUSZCZKA!!!

34:57
    Drużyna na prowadzeniu ponownie stara się przejść do ataku! Przeciwnicy wspaniale radzą sobie z obroną.

34:27
    Łuszczek wspaniale podaje do Działacha!! Nie udaje im się jednak zdobyć bramki.

33:38
    Drużyna przyjezdna spokojnymi podaniami bawi się z graczami z drużyny gospodarzy.

33:09
    Fatalne podania między zawodnikami z drużyny przegrywającej!! Tracą oni futbolówkę.

32:46
    Piąte przewinienie na koncie Gwiazdy!!! Każe kolejne będzie skutkowało rzutem karnym dla drużyny przeciwnej.

32:23
    Rudzianie rozpoczynają grę z za linii autu! Po chwili jednak piłka znajduje się już przy nogach rywali.

31:36
    Rekord próbuje przejść do ataku! Rywale odbierają zawodnikom piłkę i przechodzą do szybkiego ataku.

31:09
    Kamil Kmiecik zostaje napomniany za ostre faulowanie przeciwnika.

30:52
    Przepiękne podania graczy z drużyny przegrywającej!! Krajanowski próbuje strzelać! Nie udaje mu się jednak zdobyć bramki.

30:23
    Za niesportowe zachowanie PATRYK SZACHNITOWSKI zostaje upomniany żółtą kartką.

29:48
    Dudzik próbuje strzelać!! Fatalnie jednak celuje!! Piłka trafia daleko od lewego słupka bramki.

29:05
    Rekordziści ruszają na bramkę Ważki!!! Przepiękna ostra obrona rywali nie pozwala im jednak przejść na połowę gospodarzy.

27:43
    Przepiękna obrona w wykonaniu Bartłomieja Nawrtata!!! Bardzo możliwe, że rywale zdobyliby kolejną bramkę gdyby nie jego interwencja!

27:31
    Ruda remisuje z ilością fauli. Obie drużyny mają na swoim koncie po trzy faule!!

26:56
    Przepiękna obrona w wykonaniu graczy z drużyny prowadzącej!!! Przeciwnicy nie mają szans przejść na ich połowę.

26:35
    Zawodnicy z drużyny gospodarzy ruszają z kolejną akcją!! Nie udaje im się jednak minąć obrony rywali.

26:13
    Rzut wolny dla Gwiazda Ruda Śląska!!! To już trzeci faul dla drużyny przyjezdnej.

25:42
    Rekord Bielsko Biała stara się przejąć piłkę!! Mimo, że nie potrafią wykonać planu, ich rywale nie mają szans strzelić gola w tej akcji.

25:00
    Łysoń wspaniale przyjmuje trudne podanie!! Nie udaje mu się jednak przechytrzyć obrony przeciwników.

24:34
    Działach próbuje przejąć piłkę!!! Nie udaje mu się jednak odebrać futbolówki przeciwnikowi.

23:56
    Kmiecik próbuje strzelać!!! Bramkarz rywali uniemożliwia mu jednak zdobycie gola!!

23:19
    Wspaniała obrona w wykonaniu Ważki!!!!

22:40
    Pękala nie daje rady strzelić bramki!! Zawodnik próbuje wycelować z centralnej części boiska.

22:34
    Rekordziści nie pozwalają przejść na swoją połowę przeciwnikom. Na ich konto wpada drugi faul.

21:58
    Przepiękna akcja w wykonaniu drużyny gospodarzy!!! Bardzo ładnie rozgrywają oni piłkę!!! Siadul miał wspaniałą okazję aby zdobyć gola!!!!

21:23
    Kidanow z Łuszczkiem spokojnymi podaniami na centralnej części boiska próbują przejść na połowę rywali.

20:45
    Pierwsze przewinienie dla Gwiazdy Ruda Śląska!!! Po chwili jednak rywale również dostają upomnienie a to dopiero pierwsza minuta tej połowy.

20:20
    Zawodnicy z drużyny prowadzącej rozpoczynają drugą połowę. Szybko jednak przeciwnicy przejmują piłkę.

21

Po pierwszej połowie na prowadzeniu są zawodnicy z drużyny gości!! Rekord Bielsko Biała zdobył już 3 gole! Ich rywale mają na swoim koncie 1!
    Bramki dla drużyny prowadzącej zdobyli: Franz, Kameko oraz Popławski. Dla drużyny gospodarzy gola strzelił Działach!!! To była na prawdę zacięta rywalizacja.

19:32
    Polasek wspaniale strzela na bramkę przeciwników!! Uniemożliwia mu jednak zdobycie gola Ważka!!

19:01
    Kontratak Rekordzistów!! Szymura trafia w słupek!!!

18:22
    Kolejny raz Piasecki miał wspaniałą okazję aby zdobyć bramkę!!! Wspaniała obrona bramkarza uniemożliwiła mu wykonanie tej akcji.

17:56
    Piasecki wspaniale próbuje strzelać!!! Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować – piłka trafia w poprzeczkę.

17:23
    Rekord Bielsko Biała oddaje piłkę praktycznie za darmo do bramkarza rywali.

16:59
    Bielszczanie znów przy piłce. Po chwili jednak Siadul przejmuje piłkę i przechodzi do ataku.

16:18
    Obie drużyny zdobyły po jeszcze jednym faulu!! Każde kolejne przewinienie będzie się kończyć rzutem karnym.

16:04
    Wspaniała bramka w wykonaniu ARTURA POPŁAWSKIEGO!!!

15:44
    Popławski kolejny raz stara się celować do bramki przeciwników!!! Piłka trafia w słupek.

15:19
    Polaszek próbuje oddać strzał. Piłka trafia jednak stanowczo za wysoko.

14:57
    Franz próbuje zdobyć kolejny gol dla swojej drużyny.

14:10
    Białek podaje do Szachnitowskiego. Szybko jednak ich rywal przejmuje piłkę.

13:58
    Obie drużyny mają już na swoim koncie po 4 faule.

13:20
    Gwiazda Ruda Śląska próbuje ponownie atakować przeciwników.

13:08
    Bramkę zdobył WOJCIECH DZIAŁACH i przywraca on nadzieję swojemu teamowi!!!

12:58
    Sławomir Pękala wspaniale broni pole swojej bramki.

12:30
    Szymura próbuje przejść sam do ataku na bramkę przeciwników! Nie udaje mu się jednak ominąć rywali.

12:02
    Rudzianie rozpoczynają grę z linii autu na połowie rywali. Nie udaje im się jak na razie przebić się przez obronę drużyny gości.

11:56
    Zawodnik z drużyny gospodarzy fatalnie podaje piłkę do gracza z teamu!!! Kmiecik z łatwością ją przejmuje.

11:23
    Łuszczak próbuje strzelać. Kapitan Gwiazdy Ruda Śląska nie trafia jednak do bramki.

10:28
    Rekord Bielsko Biała ma już na swoim koncie 4 faule. Rywale jak na razie zdobywają zaledwie drugiego.

9:39
    Kidanow próbuje podać do Siadula!! Nie udaje mu się jednak opanować piłki! Zawodnicy stracili wspaniałą okazję na zdobycie gola.

8:47
    Gwiazda Ruda Śląska przy piłce. Zawodnicy przechodzą na boisko rywali. Nie udaje im się jednak zbliżyć do pola bramkarza.

8:00
    Cały czas zawodnicy z drużyny przyjezdnej spokojnymi podaniami rozgrywają piłkę. Rywale nie potrafią odebrać futbolówki.

7:17
    Przepiękna akcja w wykonaniu zawodników z drużyny prowadzącej!! Przechodzą spokojnie do ataku.

4:37
    DYMYTRO KAMEKO za drugim podejściem strzela wspaniałą bramkę!!

4:10
    Kameko próbuje strzelić bramkę z dystansu!!

3:29
    Zawodnicy z drużyny gospodarzy próbują przejść do ataku! Nie udaje im się jednak minąć środkowej strefy boiska.

2:27
    Wspaniała obrona w wykonaniu Ważki!!!! Minimalnie brakowało aby Rekord Bielsko Biała zdobył pierwszego gola!

1:57
    Siadul wspaniałe przemieszcza się między rywalami!! Minimalnie brakowało aby zdobył bramkę!

1:02
    Janowski podaje do Popławskiego! Starają się oni przejść do ataku.

0:50
    Bramkę zdobył RAFAŁ FRANZ i już na początku meczu wyprowadza swój zespół na prowadzenie!!!

1

Serdecznie zapraszamy w niedzielę o 17:00 na mecz z Lajfy.com!!

Na ostatnim meczu Rekord Bielsko Biała wygrał 1;0 z Clearexem Chorzów. Strzelcem, który zapewnił drużynie wygraną był Kamil Kmiecik. Rywale tego spotkania również wyszli z ostatniej rozgrywki ze zwycięstwem. Pokonali oni Góral Tryńcza 6:2!!! Gole zdobyli: Patryk Szachnitowski, Ariel Piasecki, Bartosz Siadul, Sławomir Pękala oraz Szymon Łuszczek, który strzelił aż dwie bramki!

Już w tą niedziele odbędzie się mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Rekord Bielsko Biała a Gwiazda Ruda Śląska. W lepszej sytuacji znajduje się drużyna gości. Mają oni po swojej stronie strzelca – Rafała Franza, który podczas spotkań ligowych zdobył 16 bramek! Przeciwnicy mają w swoim teamie Szymona Łuszczka, który trafił jak do tej pory 9 goli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Weronika Kozakowska

Gole: 14. Działach, 36. Łuszczek – 1. Franz, 5. Kameko, 17. Popławski, 38. Polasek

Kartki:   31. Szachnitowski (RDS) – 32. Kmiecik (BIE), 39. Łysoń (BIE)

Gwiazda Ruda Śląska: 2. Aleksander Waszka – 4. Sławomir Pękala, 5. Wojciech Działach, 6. Olaf Białek, 8. Andrii Kidanov, 11. Szymon Łuszczek, 12. Łukasz Lubczyński, 14. Damian Krajanowski, 15. Dawid Bańczyk, 18. Ariel Piasecki, 19. Patryk Szachnitowski, 21. Bartosz Siadul, 23. Jacek Hewlik.
    Rekord Bielsko-Biała: 19. Brzenk Krystian, 12. Nawrat Nartłomiej – 9. Popławski Artur, 20. Janovsky Jan, 13. Polasek Radek, 10. Franz Rafał, 17. Szłapa Andrzej, 11. Łysoń Wojciech, 22. Kameko Dmytro, 8. Kmiecik Kamil, 7. Szymura Piotr, 4. Biel Łukasz, 18. Dudzik Kacper.

Sędziowie: Tomasz Frąk