Ruda Śląska – Rekord 2:4 (koniec) | Red Devils – Szczecin 6:3 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
2:4 (1:3)
Rekord Bielsko-Biała
Niedziela 08.03.2015, 17:00 • Hala Sportowa, Ruda Śląska. • Halowy Puchar Polski

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Już w tą niedziele odbędzie się mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Rekord Bielsko Biała a Gwiazda Ruda Śląska. W lepszej sytuacji znajduje się drużyna gości. Mają oni po swojej stronie strzelca – Rafała Franza, który podczas spotkań ligowych zdobył 16 bramek! Przeciwnicy mają w swoim teamie Szymona Łuszczka, który trafił jak do tej pory 9 goli.

Na ostatnim meczu Rekord Bielsko Biała wygrał 1;0 z Clearexem Chorzów. Strzelcem, który zapewnił drużynie wygraną był Kamil Kmiecik. Rywale tego spotkania również wyszli z ostatniej rozgrywki ze zwycięstwem. Pokonali oni Góral Tryńcza 6:2!!! Gole zdobyli: Patryk Szachnitowski, Ariel Piasecki, Bartosz Siadul, Sławomir Pękala oraz Szymon Łuszczek, który strzelił aż dwie bramki!

Serdecznie zapraszamy w niedzielę o 17:00 na mecz z Lajfy.com!!

1

0:50
    Gol dla Rekordu!
    Bramkę zdobył RAFAŁ FRANZ i już na początku meczu wyprowadza swój zespół na prowadzenie!!!

1:02
    Janowski podaje do Popławskiego! Starają się oni przejść do ataku.

1:57
    Siadul wspaniałe przemieszcza się między rywalami!! Minimalnie brakowało aby zdobył bramkę!

2:27
    Wspaniała obrona w wykonaniu Ważki!!!! Minimalnie brakowało aby Rekord Bielsko Biała zdobył pierwszego gola!

3:29
    Zawodnicy z drużyny gospodarzy próbują przejść do ataku! Nie udaje im się jednak minąć środkowej strefy boiska.

4:10
    Kameko próbuje strzelić bramkę z dystansu!!

4:37
    Gol dla Gwiazdy!
    DYMYTRO KAMEKO za drugim podejściem strzela wspaniałą bramkę!!

7:17
    Przepiękna akcja w wykonaniu zawodników z drużyny prowadzącej!! Przechodzą spokojnie do ataku.

8:00
    Cały czas zawodnicy z drużyny przyjezdnej spokojnymi podaniami rozgrywają piłkę. Rywale nie potrafią odebrać futbolówki.

8:47
    Gwiazda Ruda Śląska przy piłce. Zawodnicy przechodzą na boisko rywali. Nie udaje im się jednak zbliżyć do pola bramkarza.

9:39
    Kidanow próbuje podać do Siadula!! Nie udaje mu się jednak opanować piłki! Zawodnicy stracili wspaniałą okazję na zdobycie gola.

10:28
    Rekord Bielsko Biała ma już na swoim koncie 4 faule. Rywale jak na razie zdobywają zaledwie drugiego.

11:23
    Łuszczak próbuje strzelać. Kapitan Gwiazdy Ruda Śląska nie trafia jednak do bramki.

11:56
    Zawodnik z drużyny gospodarzy fatalnie podaje piłkę do gracza z teamu!!! Kmiecik z łatwością ją przejmuje.

12:02
    Rudzianie rozpoczynają grę z linii autu na połowie rywali. Nie udaje im się jak na razie przebić się przez obronę drużyny gości.

12:30
    Szymura próbuje przejść sam do ataku na bramkę przeciwników! Nie udaje mu się jednak ominąć rywali.

12:58
    Sławomir Pękala wspaniale broni pole swojej bramki.

13:08
    Bramkę zdobył WOJCIECH DZIAŁACH i przywraca on nadzieję swojemu teamowi!!!

13:20
    Gwiazda Ruda Śląska próbuje ponownie atakować przeciwników.

13:58
    Obie drużyny mają już na swoim koncie po 4 faule.

14:10
    Białek podaje do Szachnitowskiego. Szybko jednak ich rywal przejmuje piłkę.

14:57
    Franz próbuje zdobyć kolejny gol dla swojej drużyny.

15:19
    Polaszek próbuje oddać strzał. Piłka trafia jednak stanowczo za wysoko.

15:44
    Popławski kolejny raz stara się celować do bramki przeciwników!!! Piłka trafia w słupek.

16:04
    Wspaniała bramka w wykonaniu ARTURA POPŁAWSKIEGO!!!

16:18
    Obie drużyny zdobyły po jeszcze jednym faulu!! Każde kolejne przewinienie będzie się kończyć rzutem karnym.

16:59
    Bielszczanie znów przy piłce. Po chwili jednak Siadul przejmuje piłkę i przechodzi do ataku.

17:23
    Rekord Bielsko Biała oddaje piłkę praktycznie za darmo do bramkarza rywali.

17:56
    Piasecki wspaniale próbuje strzelać!!! Nie udaje mu się jednak dobrze wycelować – piłka trafia w poprzeczkę.

18:22
    Kolejny raz Piasecki miał wspaniałą okazję aby zdobyć bramkę!!! Wspaniała obrona bramkarza uniemożliwiła mu wykonanie tej akcji.

19:01
    Kontratak Rekordzistów!! Szymura trafia w słupek!!!

19:32
    Polasek wspaniale strzela na bramkę przeciwników!! Uniemożliwia mu jednak zdobycie gola Ważka!!

Po pierwszej połowie na prowadzeniu są zawodnicy z drużyny gości!! Rekord Bielsko Biała zdobył już 3 gole! Ich rywale mają na swoim koncie 1!
    Bramki dla drużyny prowadzącej zdobyli: Franz, Kameko oraz Popławski. Dla drużyny gospodarzy gola strzelił Działach!!! To była na prawdę zacięta rywalizacja.

21

20:20
    Zawodnicy z drużyny prowadzącej rozpoczynają drugą połowę. Szybko jednak przeciwnicy przejmują piłkę.

20:45
    Pierwsze przewinienie dla Gwiazdy Ruda Śląska!!! Po chwili jednak rywale również dostają upomnienie a to dopiero pierwsza minuta tej połowy.

21:23
    Kidanow z Łuszczkiem spokojnymi podaniami na centralnej części boiska próbują przejść na połowę rywali.

21:58
    Przepiękna akcja w wykonaniu drużyny gospodarzy!!! Bardzo ładnie rozgrywają oni piłkę!!! Siadul miał wspaniałą okazję aby zdobyć gola!!!!

22:34
    Rekordziści nie pozwalają przejść na swoją połowę przeciwnikom. Na ich konto wpada drugi faul.

22:40
    Pękala nie daje rady strzelić bramki!! Zawodnik próbuje wycelować z centralnej części boiska.

23:19
    Wspaniała obrona w wykonaniu Ważki!!!!

23:56
    Kmiecik próbuje strzelać!!! Bramkarz rywali uniemożliwia mu jednak zdobycie gola!!

24:34
    Działach próbuje przejąć piłkę!!! Nie udaje mu się jednak odebrać futbolówki przeciwnikowi.

25:00
    Łysoń wspaniale przyjmuje trudne podanie!! Nie udaje mu się jednak przechytrzyć obrony przeciwników.

25:42
    Rekord Bielsko Biała stara się przejąć piłkę!! Mimo, że nie potrafią wykonać planu, ich rywale nie mają szans strzelić gola w tej akcji.

26:13
    Rzut wolny dla Gwiazda Ruda Śląska!!! To już trzeci faul dla drużyny przyjezdnej.

26:35
    Zawodnicy z drużyny gospodarzy ruszają z kolejną akcją!! Nie udaje im się jednak minąć obrony rywali.

26:56
    Przepiękna obrona w wykonaniu graczy z drużyny prowadzącej!!! Przeciwnicy nie mają szans przejść na ich połowę.

27:31
    Ruda remisuje z ilością fauli. Obie drużyny mają na swoim koncie po trzy faule!!

27:43
    Przepiękna obrona w wykonaniu Bartłomieja Nawrtata!!! Bardzo możliwe, że rywale zdobyliby kolejną bramkę gdyby nie jego interwencja!

29:05
    Rekordziści ruszają na bramkę Ważki!!! Przepiękna ostra obrona rywali nie pozwala im jednak przejść na połowę gospodarzy.

29:48
    Dudzik próbuje strzelać!! Fatalnie jednak celuje!! Piłka trafia daleko od lewego słupka bramki.

30:23
    Za niesportowe zachowanie PATRYK SZACHNITOWSKI zostaje upomniany żółtą kartką.

30:52
    Przepiękne podania graczy z drużyny przegrywającej!! Krajanowski próbuje strzelać! Nie udaje mu się jednak zdobyć bramki.

31:09
    Kamil Kmiecik zostaje napomniany za ostre faulowanie przeciwnika.

31:36
    Rekord próbuje przejść do ataku! Rywale odbierają zawodnikom piłkę i przechodzą do szybkiego ataku.

32:23
    Rudzianie rozpoczynają grę z za linii autu! Po chwili jednak piłka znajduje się już przy nogach rywali.

32:46
    Piąte przewinienie na koncie Gwiazdy!!! Każe kolejne będzie skutkowało rzutem karnym dla drużyny przeciwnej.

33:09
    Fatalne podania między zawodnikami z drużyny przegrywającej!! Tracą oni futbolówkę.

33:38
    Drużyna przyjezdna spokojnymi podaniami bawi się z graczami z drużyny gospodarzy.

34:27
    Łuszczek wspaniale podaje do Działacha!! Nie udaje im się jednak zdobyć bramki.

34:57
    Drużyna na prowadzeniu ponownie stara się przejść do ataku! Przeciwnicy wspaniale radzą sobie z obroną.

35:17
    Wspaniała bramka w wykonaniu SZYMONA ŁUSZCZKA!!!

35:34
    Piąte przewinienie dla drużyny przyjezdnej.

35:59
    Dudzik bliski straty!! Udaje mu się jednak obronić i podać do zawodnika z jego teamu.

36:19
    Wspaniale blokuje uderzenie Popławski!!!

36:43
    Rekord Bielsko Biała rozpoczyna z autu z własnej połowy!!

36:54
    Franz próbuje strzelać bramkę!!!! Minimalnie brakowało, aby drużyna przyjezdna zdobyła kolejnego gola.

37:22
    Wspaniała bramka w wykonaniu RADKA POLASKA!!

37:34
    Rudzianie rozpoczęli grę w przewadze.

38:00
    Strzał z daleka na pustą bramkę wykonał gracz z drużyny prowadzącej!!

38:29
    Wspaniała obrona w wykonaniu Bartłomieja Nawrata!!!

38:49
    Przez Szymona Łysonia przeciwnicy rozpoczynają z rzutu karnego.

39:00
    Ostatnia minuta meczu. Gwiazda Ruda Śląska nie zdołała zdobyć w ostatnim rzucie karnym bramki!! Próbują oni jednak atakować z bramkarzem na boisku.

39:42
    Fatalne rozegranie piłki dla gospodarzy.

To był na prawdę emocjonujący mecz!!! Rekord Bielsko Biała wygrał dwoma golami!! Końcowy wynik meczu to 4:2!! Bramki dla drużyny gości zdobyli: Rafał Franz, Dmytro Kameko, Artur Popławski oraz Radek Polasek!! Dla gospodarzy tego spotaknia gola strzelili: Wojciech Działach oraz Szymon Łuszczek!!

Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzone spotkanie i zapraszamy na kolejne ekscytacje futsalowe z lajfy.com!! (18:25:07)

Weronika Kozakowska

Gole: 14. Działach, 36. Łuszczek – 1. Franz, 5. Kameko, 17. Popławski, 38. Polasek

Kartki:   31. Szachnitowski (RDS) – 32. Kmiecik (BIE), 39. Łysoń (BIE)

Gwiazda Ruda Śląska: 2. Aleksander Waszka – 4. Sławomir Pękala, 5. Wojciech Działach, 6. Olaf Białek, 8. Andrii Kidanov, 11. Szymon Łuszczek, 12. Łukasz Lubczyński, 14. Damian Krajanowski, 15. Dawid Bańczyk, 18. Ariel Piasecki, 19. Patryk Szachnitowski, 21. Bartosz Siadul, 23. Jacek Hewlik.
    Rekord Bielsko-Biała: 19. Brzenk Krystian, 12. Nawrat Nartłomiej – 9. Popławski Artur, 20. Janovsky Jan, 13. Polasek Radek, 10. Franz Rafał, 17. Szłapa Andrzej, 11. Łysoń Wojciech, 22. Kameko Dmytro, 8. Kmiecik Kamil, 7. Szymura Piotr, 4. Biel Łukasz, 18. Dudzik Kacper.

Sędziowie: Tomasz Frąk