Torino – Lazio 0:2 (koniec) | Fiorentina – AC Milan 2:1 (koniec) | AS Roma – Sampdoria 0:2 (koniec)
ACF Fiorentina
2:1 (0:0)
AC Milan
Poniedziałek 16.03.2015, 19:00 • Artemio Franchi, Florencja • Włoska Serie A

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocję na Lajfy.com! (21:10:30)
    Zwycięstwo gospodarzy przybliżyło ich do pierwszej trójki! Walka o Ligę Mistrzów w Serie A nabierze teraz rumieńców!

Co za mecz, co za emocję! Fiorentina do 80. minuty wyglądała na prawdę słabo w ofensywie. Milan dzielnie odpierał ataki, jednak w końcu szczelnie ustawiona defensywa z Mediolanu została złamana. Fiołki grały bardzo konsekwentnie i zostało im to nagrodzone w końcówce! Dni "Pippo" Inzaghiego są policzone...

90+6

90+5
    Gra toczy się głównie w środkowej części boiska. Fiorentina mądrze przetrzymuje futbolówkę.

90+4
    Bonera dopuszcza się faulu na połowie rywala, Babacar bardzo mądrze wymusił to przewinienie. Gospodarze zyskują cenne sekundy.

90+2
    Kapitalna akcja z prawej strony Joaquina, który minął jednego obrońcę i zagrał na długi słupek. Żaden z zawodników we fioletowych koszulkach nie zamknął tej akcji, gra toczy się dalej.

90+1
    Głębokie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, Pazzini na wślizgu nie zdołał sięgnąć podania. Neto łapie futbolówkę.

90
    Arbiter główny dolicza do regulaminowego czasu gry 6. minut.

90
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Essien, na boisku pojawia się Pazzini.
    JOAQUIN - 2:1

89
    Zabójcze pięć minut Fiorentiny! JOAQUIN bohaterem gospodarzy! Pomocnik gospodarzy znakomicie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z lewej strony i kapitalnym uderzeniem po długim rogu głową wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

89
    Goście konstruują kolejny atak, piłka rozgrywana jest na połowie Milanu.

88
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Abate, na boisku pojawia się Bonera.

87
    Kolejna niezrozumiała sytuacja! Zawodnicy rozpoczęli grę bez arbitra głównego.

86
    Dojdzie do zmiany arbitra! Sędzia techniczny szykuję się do wejścia na murawę za dotychczasowego sędziego głównego. Niecodzienna sytuacja we Florencji.

85
    Doszło do zamieszania w polu karnym Milanu. Gospodarze domagają się faulu na na Rodriguezie, którego nie zobaczyli sędziowie. Gra toczy się dalej.

84
    Gospodarze chcą pójść za ciosem! Suną z kolejnymi atakami. Zawodnicy Milanu wyglądają jakby już im brakowało sił.
    Gonzalo RODRÍGUEZ - 1:1