Reading F.C.
3:0 (2:0)
Bradford City A.F.C
Poniedziałek 16.03.2015, 20:45 • Madejski Stadium, Reading • Puchar Anglii
    Warto dodać, że ostatnie pucharowe starcie Arsenalu z Reading skończyło się wynikiem 7:5! Półfinał zapowiada się ciekawie!

90+3

90+2
    Kibice na trybunach świętują! Zawodnicy na boisku jeszcze rozgrywają piłkę, ale żadnej z ekip nie chce się już nawet atakować!

90
    Michael Jones doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry!

89
    Zmiana w drużynie Reading F.C.: z boiska schodzi Pogrebnyak, na boisku pojawia się Yakubu.

88
    Na dobrą sprawę to spotkanie mogłoby się skończyć już kilka minut temu. Cały czas w posiadaniu piłki Reading, który chce chyba także zdominować tę statystykę.

86
    Zmiana w drużynie Reading F.C.: z boiska schodzi McCleary, na boisku pojawia się Norwood.

85
    Przez ostatnie dwie minuty na boisku nie działo się praktycznie nic ciekawego. Cały czas futbolówkę rozgrywają gospodarze.

83
    Zmiana w drużynie Reading F.C.: z boiska schodzi Robson-Kanu, na boisku pojawia się Blackman.

80
    Kolejna akcja gospodarzy, którzy zwolnili trochę kontrę. Z prawego skrzydła centrował McCleary, ale futbolówkę dali radę wybić rywale.

79
    McCleary dośrodkowuje z prawego skrzydła w pole karne na głowę Mackie, który główkował jednak z dalszej odległości i pewnie mógł interweniować Williams.

78
    W posiadaniu piłki teraz Reading, który wolno rozgrywa futbolówkę na własnej połowie. Gości z Bradford nie stać nawet na zaatakowanie odważniej pressingiem.

77
    Uderzenie zdołał oddać Liddle, jednak nie była to udana próba. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką i grę od bramki wznowi Federici.

76
    Starają się jeszcze atakować przyjezdni. Po głębokim wyrzucie piłki z autu wywalczyli oni rzut rożny. Może uda się po stałym fragmencie gry.

74
    Zmiana w drużynie Bradford City A.F.C: z boiska schodzi Knott, na boisku pojawia się Dolan.

72
    W posiadaniu piłki teraz Reading, który wydaje się, że zupełnie kontroluje już przebieg spotkania. Może zobaczymy jeszcze jakieś bramki w wykonaniu gospodarzy.

70
    Próbuje jeszcze Bradford. Zagranie z lewego skrzydła w pole karne rywali, jednak tam udanie interweniuje Hector, który wybija futbolówkę.

68
    Gol dla Reading!

Jest już chyba po wszystkim! Podanie w pole karne otrzymuje JAMIE MACKIE, który mocnym strzałem po ziemi z dziesiątego metra nie daje szans Williamsowi! Warto dodać, że futbolówka przeleciała pomiędzy nogami golkipera Bradford!