MMTS – Nielba 32:16 (koniec) | Stal – Pogoń 24:30 (koniec) | Górnik – Zagłębie 41:28 (koniec)
MMTS Kwidzyn
32:16 (16:8)
MKS Nielba Wągrowiec
Sobota 21.03.2015, 17:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Orlen Superliga mężczyzn

Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (18:25:37)

Druga połowa tak jak pierwsza kończy się wynikiem 16:8 dla gospodarzy co daje w końcowym rozrachunku wysokie zwycięstwo i pewne dwa punkty dla MMTS-u Kwidzyn

59
    Niecelny rzut z lewego skrzydła zawodnika gości (31:16)

59
    Strata Nielby, po chwili faul w ataku piłkarza MMTS-u (31:16)

58
    Skuteczny rzut Macieja Mroczkowskiego (31:16)

57
    Błąd kroków gracza gości (30:16)

57
    Pewny rzut Rosiaka (30:16)

57
    Dwie minuty dla Tarcijonasa i kany dla MMTS-u (29:16)

56
    Przy piłce nadal MMTS, do bramki wchodzi Kochański (29:16)

56
    Klinger korzystając z gapiostwa zawodników gości, przechwycił piłkę, pobiegł sam do kontry, ale został zatrzymany przez Konczewskiego! (29:16)

56
    Dobra interwencja nogą Dudka, od autu Nielba (29:16)

55
    Broni Dudek, szybka akcja gospodarzy i gol Klingera (29:16)

54
    Wrzutka do Nogowskiego, ten łapie piłkę w powietrzu i niskim rzutem zaskakuje golkipera! (28:16)

53
    W odpowiedzi celnie rzuca Olifierczuk (27:16)

53
    Ładnie rozegrali to miejscowi, ale Kryszeń trafia z prawego skrzydła w słupek! (27:15)

52
    Skutecznie w bramce Dudek, spokojnie w ataku MMTS (27:15)

52
    Piękny rzut z dystansu w samo okienko Antoniego Łangowskiego! (27:15)

51
    Szybko jednak odzyskują piłkę miejscowi i są w ataku pozycynym (26:15)

51
    Kolejna strata w ekipie z Kwidzyna (26:15)

50
    Gol Skrzypczaka i dwie minuty dla Sadowskiego (26:15)

50
    Piłka w bramce gospodarzy, ale została nadepnięta linia rzutu! Po chwili miejscowi gubią piłkę (26:14)

49
    Nogowski trafia z lewej flanki (26:14)

49
    Nieudana akcja przyjezdnych, przy piłce MMTS (25:14)

48
    Kryszeń lobuje z prawego skrzydła! (25:14)

47
    Ceny rzut Olifierczuka (24:14)

47
    Rzut karny dla gości (24:13)

46
    Tomasz Klinger poprawił celownik i rzucił wprost do bramki (24:13)

46
    Kontra Nielby, w sytuacji sam na sam trafia Matłoka (23:13)

45
    Teraz Klinger rzuca w słupek! Szybka akcja przyjezdnych zakończona celnym rzutem Pietrzkiewicza (23:12)

44
    Dwie minuty dla Rosiaka (23:11)

44
    Kolejna dobra interwencja Dudka (23:11)

43
    Skuteczna interwencja Dudka, szybka akcja MMTS-u i rzut Łangowskiego w słupek! Od bramki Konczewski (23:11)

43
    Celnie z dystansu rzuca Klinger (23:11)

42
    Mocno pod poprzeczkę rzuca Olifierczuk (22:11)

40
    Szybka odpowiedź kwydzyniaków, trafia Klinger, po chwili Nielba traci piłkę w ataku (22:10)

39
    Nielba straciła piłkę, a MMTS na dwie minuty Jędrzejewskiego (21:9)

38
    Kolejna kontra już skuteczna, trafia Klinger! (21:9)

38
    Kontra MMTS-u, podanie przez cały parkiet do Nogowskiego, ten zatrzymany przez Marciniaka! (20:9)

37
    Błąd zasłony zawodnika MMTS-u (20:9)

36
    Chyba nie jest to poważny uraz, ale na wszelki wypadek trener gospodarzy desygnuje do gry Dudka (20:9)

36
    Ponownie broni Kiepulski! Gra został przerwana, nie podnosi się z parkietu golkiper MMTS-u (20:9)

35
    Szybka akcja gospodarzy i gol Szczepańskiego (20:9)

35
    Ładna akcja Nielby, ale jeszcze lepsza interwencja Kiepulskiego po rzucie z czystej pozycji prawoskrzydłowego gości! (19:9)

34
    Przedarł się przez obronę gości Zadura i rzucił tuż przy lewym słupku (19:9)

34
    Pierwszy gol w tej połowie Nielby, a jej autorem Tórz (18:9)

33
    Mocny rzut bieżny z dystansu Klingera, w dodatku są dwie minuty kary dla Krzysztofa Pawlaczyka! (18:8)

32
    Długa akcja gości, na koniec rzut z prawego rozegrania, broni nogą Kiepulski! (17:8)

31
    Ależ szczęśliwie trafia Pilitowski! Piłka odbija się od golkipera Nielby, następnie od słupka i przekracza linię bramkową! (17:8)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (16:8)

Nie ma niespodzianki w Kwidzynie, po 30 minutach gospodarze prowadzą różnicą ośmiu trafień i chyba nie zanosi się na to by w drugiej połowie by coś mogło się zmienić. Niemniej gra się zawsze do końca, a Nielba z pewnością o tym wie. Zapraszam po przerwie!

30
    Pierwsza połowa skończona. (16:8)

30
    Próba wrzutki w ostatniej akcji do Kryszenia za wysoka! Nie opanował piłki skrzydłowy gospodarzy (16:8)

30
    Broni Kiepulski! (16:8)

30
    Rzut karny dla Nielby (16:8)

30
    Minuta do końca pierwszej części gry, przy piłce goście (16:8)

29
    Kontra MMTS-u i gol Pereta! (16:8)

29
    Skutecznie broni Marciniak, po rzucie z lewego rozegrania Sadowskiego (15:8)

28
    Rzut w boczną siatkę prawoskrzydłowego Nielby (15:8)

28
    Po chwili z szybką akcją wychodzą miejscowi, a kończy ją celnym rzutem Antoni Łangowski (15:8)

27
    Blisko przechwytu Sadowski, piłka wyszła jednak poza linię boczną (14:8)

26
    Nogowski kończy kontratak rzutem nad bramkarzem mimo, że popychał go Radzicki! Dwie minuty dla gracza Nielby! (14:8)

26
    Skutecznie w bramce ponownie Kiepulski, ale piłkę zbierają goście (13:8)

25
    Błąd MMTS-u, Nogowski rzucał już z pola bramkowego, w dodatku niecelnie (13:8)

25

25
    Broni Paweł Kiepulski! (13:8)

24
    Znów nieudana kontra miejscowych, tym razem nie opanował piłki Nogowski, uspokaja grę Nielba (13:8)

23
    Kontra gospodarzy, nie opanował piłki Peret, ale był faulowany przez Radzickiego, który zobaczył żółtą kartkę (13:8)

22
    Strata MMTS-u, próbowali kontry goście, ale akcja zatrzymana faulem. Nielba w ataku pozycyjnym (13:8)

21
    Świetnym rzutem z dystansu popisuje się Tórz! (13:8)

21
    Zadura trafia tuż przy lewym słupku po indywidualnej akcji (13:7)

20
    Skuteczny rzut ze środka Tórza (12:7)

19
    Pilitowski mocnym rzutem z prawego rozegrania zaskakuje golkipera gości! (12:6)

19
    Z koła trafia Tarcijonas, dwie minuty dla Łangowskiego (11:6)

18
    Szczęśliwe trafienie Pilitowskiego, piłka po rękach bramkarza Nielby przeturlała się do bramki (11:5)

18
    Ponownie broni golkiper MMTS-u! (10:5)

18
    Indywidualna akcja Łangowskiego zakończona celnym rzutem po koźle między nogami bramkarza! (10:5)

17
    Broni Kiepulski, zbiera piłkę Seroka (9:5)

17
    Konczewski odbija przyblokowany rzut Łangowskiego, w posiadaniu piłki ekipa z Wągrowca (9:5)

16
    Celnie z siedmiu metrów Tórz (9:5)

16
    Dwie minuty kary dla Rosiaka i rzut karny dla Nielby (9:4)

15
    Przedarł się Zadura i rzutem po koźle pokonał bramkarza gości (9:4)

15
    Skuteczna interwencja Pawła Kiepulskiego (8:4)

14
    Celny rzut Mateusza Seroki, po chwili kontra gospodarzy i bramka Szczepańskiego! (8:4)

13
    Kolejne trafienie Tarcijonasa i żółta kartka dla Rosiaka (6:4)

12
    Już wydawało się, że nic nie wyjdzie z kontry MMTS-u, ale zdołał odzyskać piłkę Łangowski i celnie rzucić! (6:3)

11
    W odpowiedzi trafia Michał Peret, upomnienie dla Pietrzkiewicza (5:3)

11
    Szczęśliwe trafienie Tarcijonasa, piłka była już za linią bramkową. Żółta kartka dla Zadury (4:3)

10
    Nieudane akcje z obu stron, w ataku pozycyjnym Nielba (4:2)

9
    W słupek rzuca Zadura, zbiera piłkę na prawym skrzydle Seroka, podaje na środek do niekrytego Pilitowskiego i ten pokonuje golkipera! (4:2)

7
    W odpowiedzi szybka akcja Nielby i gol Tarcijonasa. Dodatkowo jest żółta kartka dla Łangowskiego (3:2)

7
    Mocno, ale obok słupka rzuca Zadura! (3:1)

6
    Błąd w ofensywie gości (3:1)

5
    Broni Kiepulski, ale po chwili nieudanie podaje do Seroki, przy piłce przyjezdni (3:1)

5
    Tórz rzuca tuż przy lewym słupku, w odpowiedzi kontra i zatrzymany Seroka! (3:1)

4
    Żółtą kartkę otrzymuje Skrzypczak (MKS Nielba Wągrowiec). (3:0)

4
    Szczepański skutecznie kończy kontratak! (3:0)

3
    Piłka na koło do Pereta i ten ponownie trafia! (2:0)

3
    Strata gości, od autu MMTS (1:0)

2
    Kiepulski przejmuje piłkę, podaje przez całe boisko do Pereta i ten od razu po chwycie celnie rzuca do bramki! (1:0)

1
    Dobra interwencja Kiepulskiego, w górze była już gra pasywna gości! Zbiera piłkę Nielba (0:0)

1
    Od środka Nielba grająca na czano, MMTS na czerwono (0:0)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

Już za chwilę początek meczu!

MMTS Kwidzyn: Dudek, Kiepulski, Kochański – Jędrzejewski, Zadura, Mroczkowski, Kryszeń, Peret, Sadowski, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Łangowski

MKS Nielba Wągrowiec: Konczewski, Marciniak – Smoliński, Oliferchuk, Radzicki, Gąsiorek, Tarcijonas, Pawlaczyk, Tórz, Widziński, Matłoka, Pietrzkiewicz, Biniewski, Skrzypczak

Sędziowie: Dariusz i Jakub Mroczkowscy (Sierpc).

Rozpoczęła się prezentacja!

Najświeższe informacje o drużynie z Kwidzyna na fan page MMTS Kwidzyn. Dołącz już dziś!

Na relację z tego meczu zapraszamy na godzinę 17:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Ekipa z Wągrowca swój ostatni mecz rozegrała siódmego marca we Wrocławiu kiedy to uległa tamtejszemu Śląskowi 22:3. Najcelniej rzucał Michał Tórz- osiem goli. Spotkanie, które mieli grać tydzień temu z Azotami Puławy zostało przełożone

Nielba zamyka tabelę z zaledwie dwoma punktami na koncie za jedno zwycięstwo na własnym parkiecie. Co za tym idzie na wyjazdach mają komplet porażek. Jesienią we własnej hali ulegli kwidzyniakom aż 22:34 (Przybylski 6 – Nogowski 7)

W swoim ostatnim spotkaniu MMTS nieznacznie uległ na wyjeździe Pogoni Szczecin 27:31 tocząc zaciętą walkę przez większość spotkania. Najwięcej bramek wśród kwidzyniaków zdobył Tomasz Klinger – autor ośmiu trafień

Gospodarze tego meczu znajdują się na ósmej pozycji w tabeli, ostatniej dającej możliwość gry w fazie play-off. Do tej pory zanotowali siedem zwycięstw i jeden remis co daje im łącznie piętnaście punktów. Na własnym parkiecie kwidzyniacy rozegrali do tej pory dziewięć pojedynków, z którym wygrali cztery

Serdecznie zapraszam na relację z Superligi mężczyzn. MMTS Kwidzyn vs MKS Nielba Wągrowiec!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.