1:3 (1:1)
Brazylia
Czwartek 26.03.2015, 21:00 • Stade de France • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy serdecznie za czas spędzony z lajfy.com. Zapraszamy na pozostałe relacje, do zobaczenia! (23:09:07)
    Brazylijczykom udało się odczarować Stade de France. Dziś nie oglądaliśmy co prawda mecz o stawkę, jednak wygrana niewątpliwie bardzo cieszy, szczególnie na tak historycznym obiekcie.

Po interesującym spotkaniu reprezentacja Francji przegrywa na Stade de France z zespołem Canarinhos w stosunku 1:3. Gospodarze wyprowadzili pierwszy cios, lecz było to zbyt mało, aby pokonać ekipę trenera Dungi.

90+4

90+3
    Na boisku leży sfaulowany Benzema. Na całe szczęście obyło się bez pomocy medyków. Francuzi tracą piłkę. Zbyt mocne podanie i futbolówka opuszcza linię boczną.

90+2
    Ostatnie 3 minuty będą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności dla Marcelo. Elias opuszcza plac gry.

90+1
    Sędzia Rizzoli dolicza 4 minuty do podstawowego czasu gry. Piłkarze są już wyraźnie zmęczeni.

90
    Luiz Gustavo kończy swój udział w meczu. Za niego ujrzymy Fernandinho.

89
    Evra ostro walczy z Danilo o piłkę. Włoski arbiter wskazuje, że grę wznowią gracze spoza kontynentu europejskiego. Gwizdy na trybunach.

88
    Luiz Adriano pojawia się na murawie. Schodzi Roberto Firmino.
    Benzema w poszukiwaniu gola kontaktowego.

86
    Kondogbia dryblował na lewym skrzydle. Bardzo udane zagranie Francuza do Benzemy. Uderzenie na bramkę milimetry od słupka! Francuzi chcą jeszcze postraszyć Canarinhos w ostatnich minutach.

85
    Obserwujemy już bardzo spokojne tempo meczu. Pięć minut do zakończenia drugiej połowy. Grę próbował przyśpieszyć Fekir, lecz jego plany zakończyły się niepowodzeniem. Szykują się kolejne zmiany na boisku.

86
    Zdobywca bramki, Oscar, kończy swój udział w tym meczu. Zastąpi go Souza.

83
    Trener Dunga przeprowadza pierwszą roszadę. Willian schodzi, a na boisku pojawia się Douglas Costa. Kilka sekund później obserwujemy kolejną zmianę we francuskiej ekipie. Giroud za Matuidi'ego.

81
    Po naprawdę udanych 80 minutach boisko opuszcza Valbuena. Na boisku witamy Payet'a.

80
    Faulowany Valbuena. Ciężko piłkarzom trenera Deschampsa zbliżyć się do bramki Jeffersona. Pozostało 10 minut do zakończenia rywalizacji. Wygląda na to, że za moment obejrzymy kolejną zmianę w ekipie Les Bleus.

78
    Próbował Neymar. Zdecydowanie zbyt mocno. Futbolówka leci wysoko nad poprzeczką. Wyraźnie widać, że od paru minut mecz toczy się pod dyktando Brazylijczyków.

76
    Rzut wolny dla Francuzów. Valbuena spróbuje swoich sił. 33 metry do bramki Canarinhos. Zbyt głębokie dośrodkowanie, co spowoduje wznowienie przez Jeffersona.