Sobota 28.03.2015, 16:00Puchar CEV kobiet

0:0
    Dziękuję bardzo za uwagę i jeszcze raz przepraszam za problemy techniczne! (18:42:30)

0:0
    Ależ to był mecz! Sam jako kibic mam nieco zszargane nerwy, bo kiedy wydawało się, że nie unikniemy złotego seta, Atomówki jakby za dotknięciem magicznej różdżki wygrały seta łapiąc kontakt z rywalkami. Jak mówi stare siatkarskie porzekadło, kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3. Takiej sytuacji byliśmy świadkami właśnie w dniu dzisiejszym. Ale cóż jest awans do finału CEV, nie ma co rozpamiętywać tego pojedynku tylko skupić się na finale!

13:15

13:15
    Koniec! Atomówki wygrywają ten mecz i dodatkowo awansują do finału Pucharu CEV!

13:14
    Skutecznie ze skrzydła Centoni!

12:14
    Piłka meczowa dla Atomówek!

11:13
    Świetny atak Atomówek i one co raz bliżej wygranej całego meczu!

11:12
    Ze skrzydła atakuje Centoni!

10:12
    Najpierw punkt dla Turczynek, ale w kolejnej akcji pewnie Efimienko z obiegu!

9:11
    Kolejne dwa punkty dla sopocianek i to Barbollini znów prosi o czas!

8:9
    Pewny atak ze środka siaki Mai Tokarskiej!

8:8
    Centoni ze skrzydła w aut!

8:7
    Po przerwie ze skrzydła pewnie po prostej uderza Fonoimoana!

8:6
    Autowy atak Fonoimoany! Turczynki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:6
    Po przerwie punkt dla gospodyń!

6:6
    Miros ze skrzydła i czas dla szkoleniowca ze Stambułu!

5:4
    Centoni atakuje w taśmę!

4:1
    Dodatkowo przy stanie 4:1 czas dla Micelliego!

4:1
    Atomówki powoli odpuszczają. Z tym, że mają awans nic nie wygra. Chyba już Turczynki wygrają ten mecz!

Piotr Grabowski

Galatasaray HDI Istanbul: German, Guneyligil, Kilic, Yurtdagulen, Meijners, Kalac, Bosetti, Alikaya, Centoni, Gurkaynak, Aydinlar, Guv
    libero: Dumanoglu

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Bełcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Fonoimoana, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska libero: Durajczyk