Garbarnia – Skarżysko-Kamienna 2:2 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Czaniec 0:1 (koniec) | Śląsk II – Oława 2:0 (koniec)
Lechia II – Chemik 3:1 (koniec) | Resovia – Orzeł P. 0:0 (koniec) | Warta – Tarnovia 2:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – Ruch Z. 0:5 (koniec) | Gwardia K. – Bałtyk K. 1:1 (koniec) | Wisła II – Partyzant 3:0 (koniec)
Świt NDM – Warta S. 1:0 (koniec) | BKS Stal – Polonia Ł. 2:2 (koniec) | Unia T. – KSZO 0:2 (koniec)
ŁKS – Wieluń 1:0 (koniec) | Ursus – Legia II 2:0 (koniec) | Polonia B. – Piast II 2:1 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
0:5 (0:3)
Ruch Zdzieszowice
Sobota 28.03.2015, 15:00 • Stadion ul. Karola Świerczewskiego, Pawłowice • 3 Liga

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (16:49:35)

Ruch Zdzieszowice wygrywa z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 5:0! Od pierwszej do ostatniej minuty wydarzenia na boisku kontrolowali piłkarze ze Zdzieszowic. Gospodarze zagrali dziś bardzo przeciętne zawody.

90+2

90
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, poradzili sobie z nim zawodnicy Ruchu Zdzieszowice.

89
    Dośrodkowanie z lewej strony przed bramkę gości, na rzut rożny wybija jeden z obrońców drużyny przyjezdnej.

88
    Przekroczył przepisy przed polem karnym gości Kucharski, rzut wolny dla Ruchu.

87
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Marzec, na boisku pojawia się Korbiel.

85
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Glenc, na boisku pojawia się Gać.
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Plachetka.

84
    Gol dla Zdzieszowic!
    Rzut karny na bramkę zamienia DANIEL RYCHLEWICZ!

84
    Faul w polu karnym gospodarzy, przekroczył przepisy Przybyła, będzie rzut karny dla Ruchu!

82
    Jeszcze jedne dośrodkowanie przed bramkę Szelonge, skuteczna interwencja stopera gospodarzy, Tomasza Kukli.

80
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Damrat, na boisku pojawia się Kapłon.

78
    Ręką w polu karnym rywali zagrał Kucharski, rzut wolny dla gości.

77
    Znakomite dośrodkowanie z prawej strony Rychlewicza na piąty metr, ale nie trafił w piłkę Kiliński!

75
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Rychlewicz.

74
    Kibice powoli opuszczają trybuny stadionu w Pawłowicach.

72
    DAWID CZAPLIŃSKI wykorzystuje błąd stopera gospodarzy, który chciał wybić piłkę, która została dograna przez Kilińskiego, to druga bramka tego zawodnika w tym meczu!

69
    Od dobrych kilku minut gra toczy się wyłącznie na połowie Ruchu, ale bardzo chaotyczni w swoich atakach są gospodarze, niewiele "pracy" ma w drugiej połowie Kasprzik.

68
    Nie opanował piłki Skorupa, wznowią grę goście.

66
    Błąd popełnia stoper gospodarzy, Tomasz Kukla, ale nie zdołał wykorzystać tego Szatkowski. Ostatecznie piłka ląduje w rękawicach Szelonga.

65
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kostecki, na boisku pojawia się Sobczak.

64
    Całym zespołem bronią się teraz goście, atak pozycyjny piłkarzy Pniówka.

63
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Szczyrby przed bramkę Kasprzika, nie miał problemów ze złapaniem piłki bramkarz Ruchu.

61
    Zszedł ładnie z prawego skrzydła do środka Kucharski, ale jego podanie do Glenca już niedokładne.

60
    Zmuszony do interwencji na przedpolu Szelong.

59
    Strata w środku Kosteckiego, dzisiejszy występ kapitana Pniówka pozostawia wiele do życzenia.

58
    Wiele niedokładności z obu stron, gra toczy się w środku boiska.

57
    Faulowany w środku pola zawodnik gości, rzut wolny dla Ruchu.

56
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Banauer, na boisku pojawia się Stramski.

55
    Wzdłuż linii środkowej boiska podania wymieniają zawodnicy drużyny gospodarzy.

53
    Płaskie uderzenie z dystansu Damrata, tym razem pewnie interweniuje Szelong.

52
    Walka o piłkę na lewej flance między Kucharskim, a Bachorem, ostatecznie zza linii bocznej rozpoczną goście.

50
    Dośrodkowanie przed bramkę Kasprzika, pewnie chwyta piłkę bramkarz Ruchu.

48
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

46
    Na drugą połowę nie wyszedł już Mazure, zastąpił go Kucharski.

46

Po pierwszej połowie Ruch Zdzieszowice prowadzi z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3:0. Gospodarze jak na razie utrzymują się częściej przy piłce, ale to goście są skuteczniejsi pod bramką rywala.

45

45
    Jeszcze jeden rzut rożny dla gości! Tym razem do piłki dogranej spod chorągiewki dochodzi MAREK SZATKOWSKI i mocnym strzałem głową pakuje piłkę do bramki obok bezradnie interweniującego Szelonga!

43
    Faulowany pod własnym polem karnym Czapliński, stały fragment dla Ruchu.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Marzec (Ruch Zdzieszowice).

42
    Rzut rożny dla gości. Zamieszanie pod bramką Szelonga, ale ostatecznie wybijają piłkę gracze Pniówka.

41
    Piłkarze Ruchu spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

40
    Kiliński za mocno do Czaplińskiego, zza linii bocznej rozpoczną gospodarze.

38
    Świetna indywidualna akcja DAWIDA CZAPLIŃSKIEGO! Napastnik Ruchu minął trzech obrońców gospodarzy, w sytuacji "sam na sam" z Szelongiem minął bramkarza Pniówka zwodem i skierował piłkę do pustej bramki!

35
    Obie drużyny szybko pozbywają się piłki.

34
    Walka o piłkę w środku pola.

33
    Skuteczna interwencja na przedpolu Szelonga, bramkarz gospodarzy uprzedził wychodzącego na "czystą" pozycję Kilińskiego.

32
    Ostra walka o piłkę między Pindralem a Glence, ostatecznie według sędziego faulowany ten drugi.

32

31
    W "szesnastkę" gości piłkę dogrywał Adamek, ale to podanie nie znalazło adresata.

30
    Kolejny corner dla Pniówka, dośrodkowanie spod chorągiewki Arka Lalko bardzo niedokładne.

29
    Fenomenalne uderzenie z 20 metrów Szatkowskiego, Szelonga ratuje poprzeczka!

27
    W odpowiedzi gospodarze! Znakomity rajd w wykonaniu Rafała Adamka! Prawy obrońca Pniówka minął wszystkich rywali, ale w sytuacji "sam na sam" z Kasprzikiem trafia w słupek!

25
    Z lewej strony boiska piłkę przed bramkę Szelonga "wykładał" Czapliński, nieszczęśliwie to podanie przeciął ROMAN SKORUPA, piłka ląduje w bramce Szelonga!

24
    Świetnie znalazł się teraz Glenc pod bramką gości, ale po raz kolejny napastnik gospodarzy nie zdołał trafić w światło bramki.

23
    Dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla gospodarzy. Jednak po żadnym z nich Pniówek nie stworzył zagrożenia pod bramką Kasprzika.

21
    Kolejna kontra Pniówka. Dobrze zapowiadał się ten atak gospodarzy, ale Kostecki zagrywa za mocno do Lalko, piłka wychodzi poza linię końcową boiska.

20
    Z kontrą wychodzili gospodarze, ale Lalko przypadkowo dotknąć piłki ręką, nie uszło to uwagi sędziego Babiarza, rzut wolny dla gości.

19
    Fatalnie skiksował w polu karnym rywali Glenc, to mogła być bramka!

18
    Bardzo niecelny strzał z dysansu Pindrala, piłka ląduje w rękawicach Szelonga.

17
    Na własnej połowie rozgrywają piłkę zawodnicy ze Zdzieszowic.

16
    Przerwa w grze, nie podnosi się z murawy zawodnik gospodarzy i jeden gracz Ruchu.

15
    Niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki.

14
    Zablokowany na prawej stronie Kostecki, będzie corner dla Pniówka.

13
    Podanie na wolne pole do Banuera, w ostatniej chwili piłkę wybija mu spod nóg Nowak.

12
    Glenc niedokładne do Benauera, zza linii bocznej boiska goście.

11
    Nie doszedł do piłki Kamil Glenc, futbolówka ląduje w rękawicach Kasprzika.

10
    Niedokładne podanie w pole karne rywali Czaplińskiego. Grę z linii piątego metra wznowi Szelong.

9
    Wysoki pressing gospodarzy, goście mają problem z wyjściem z grą z własnej połowy.

8
    Świetnie w defensywie Kukla, powstrzymał na prawej stronie Czaplińskiego.

7
    Niepotrzebny faul w środku pola Kamila Glenca, będzie stały fragment gry dla drużyny przyjezdnej.

6
    Całym zespołem bronią się teraz gospodarze, atak pozycyjny piłkarzy ze Zdzieszowic.

5
    Z rzutu wolnego Kiliński, ale poradzili sobie z tym dośrodkowaniem gospodarze.

4
    Faulowany na lewej flance Kiliński, będzie rzut wolny dla gości.

2
    Ładna akcja gospodarzy lewym skrzydłem. Piłkę na 11 metr wykładał Skorupa, ale zdołali wybić piłkę w ostatniej chwili obrońcy Ruchu.

1

Mecz rozpoczną piłkarze drużyny gospodarzy.

Przywitanie obu drużyn.

Sędzia główny wyprowadza na murawę pierwsze jedenastki obu drużyn!

Zakończyła się już rozgrzewka obu drużyn, za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego Babiarza!

Pniówek Pawłowice Śląskie: 32. Szelong – 22. Adamek, 25. Kukla, 18. Przybyła, 16. Skorupa, 13. Ciuberek, 11. Benauer, 9. Kostecki (c), 21. Szczyrba, 17. Glenc
    Rezerwowi: Podolek, Gać, Kucharski, Lalko, Słaby, Sobczak, Stramski

Ruch Zdzieszowice: 1. Kasprzik – 7. Polak, 15. Bachor, 2. Dyczek M., 4. Nowak, 21. Pindral, 7. Damrat (c), 17. Marzec, 10. Szatkowski, 3. Kiliński, 18. Czapliński
    Rezerwowi: Fesser – Sochacki, Dyczek P., Korbiel, Rychlewicz, Kapłon, Plachetka

Sędziowie: Babiarz – Tokarski, Matyszczak.

Witam Państwa z Pawłowic! Już za kilka minut początek spotkania, w którym miejscowy Pniówek podejmie Ruch Zdzieszowice. Obie drużyny od kilkunastu minut rozgrzewają się na murawie, kibice powoli zapełniają trybuny pięknego obiektu w Pawłowicach.

Zapraszam na relacje live z tego spotkania wyłącznie w portalu lajfy.com, którą przeprowadzimy dla Państwa prosto z Pawłowic Śląskich. Początek naszej relacji kilka minut przed 15, bądźcie z nami!

Ruch ciągle pozostaje w walce o awans do II ligi. Po 23 meczach drużyna ze Zdzieszowic zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Pniówek plasuje się w okolicach środka tabeli, z 30 punktami zajmuje 11 miejsce.

Jeden punkt więcej od początku nowej rundy zdobył Ruch Zdzieszowice. W pierwszej kolejce po przewie zimowej Ruch po naprawdę zaciętym spotkaniu wygrał z Szombierkami Bytom 3:2. Przed tygodniem, już na własnym terenie Ruch zremisował 2:2 z Częstochowską Skrą.

W pierwszych dwóch kolejkach nowej rundy Pniówek zdobył tylko trzy punkty. Na rozpoczęcie zmagać w rundzie wiosennej piłkarze z Pawłowic pojechali do Bielska-Białej na mecz z tamtejszym BKS-em. Tamten mecz wygrał bardzo pewnie zespół spod Klimczoka 2:0. Przed tygodniem zawodnicy Pniówka zanotowali wyjazdowe zwycięstwo, wywożąc trzy punkty z Łazisk Górnych.

W 24 kolejce rozgrywek III ligi grupy opolsko-śląskiej Pniówek Pawłowice Śląski podejmie na własnym stadionie Ruch Zdzieszowice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.

Piotr Swieczak

Gole: 25. Skorupa (sam.), 38. Czapliński, 45. Szatkowski, 72. Czapliński, 84. Rychlewicz (kar.)

Kartki:   42. Marzec (ZDZ)

Pniówek Pawłowice Śląskie: 32. Szelong – 22. Adamek, 25. Kukla, 18. Przybyła, 16. Skorupa, 13. Ciuberek, 11. Benauer(56' Stramski), 9. Kostecki (c)(65' Sobczak), 20. Mazurek (46' Kucharski), 21. Szczyrba, 17. Glenc(85' Gać)
    Zmiany: Podolek, Gać, Kucharski, Lalko, Słaby, Sobczak, Stramski

Ruch Zdzieszowice: 1. Kasprzik – 7. Polak, 15. Bachor, 2. Dyczek M., 4. Nowak, 21. Pindral, 19. Damrat (c) (80' Kapłon), 17. Marzec(87' Korbiel), 10. Szatkowski(85' Plachetka), 3. Kiliński, 18. Czapliński (75' Rychlewicz)
    Zmiany: Fesser – Sochacki, Dyczek P., Korbiel, Rychlewicz, Kapłon, Plachetka

Sędziowie: Babiarz – Tokarski, Matyszczak