koniec po dogrywce
HC Oceláři Trzyniec
5:4 (0:2, 3:0, 1:2 - 1:0)
HC Sparta Praga
Niedziela 29.03.2015, 17:20 • Werk Arena, Třinec • Tipsport Extraliga - Play-offy (CZE)

Po naprawdę ciekawym i bardzo zaciętym meczu Trzyniec wygrywa ze Spartą Praga! Już w środę kolejny mecz, relacja z niego oczywiście w naszym portalu!

75:06
    Gol dla Trzyńca!
    Świetne podanie z prawej strony Klepisa do ustawionego przed bramką gości VLADIMIRA ROTHA, ten nie miał problemów ze skierowaniem krążka do bramki Novotnego! Trzyniec wygrywa drugi mecz w półfinale!

73:56
    Świetną szansę zmarnował Orsava, który nie zdołał pokonać Novotnego w sytuacji "sam na sam".

71:50
    Dwie minuty kary dla Martina Réway (SPA), w przewadze gospodarze.

O 20.09 początek dwudziestominutowej dogrywki!

59:30
    Na czystą pozycję wychodził Ruzicka, ale w ostatniej chwili dogonił go jeden z obrońców gości!

57:46
    Cóż za precyzja uderzenia! Świetny strzał z kilku metrów w długi słupek bramki gości MILANA DOUDERY, mamy remis!

56:57
    Nie wykorzystał znakomitej szansy Kreps, który nie potrafił pokonać bramkarza Sparty naprawdę, z najbliższej odległości!

46:51
    Przez dwie minuty z przewagą jednego zawodnika będą grać gospodarze, na ławkę kar wędruje Adam Polášek (SPA).

45:20
    Mogli szybko odpowiedzieć gospodarze. Bliski wyrównania był Ruzicka, ale instynktownie broni Novotny!

44:41
    Gol dla Sparty!
    Wykorzystuje grę w przewadze Sparta! Z dystansu uderzał Polasek, zamieszanie pod bramką gospodarzy wykorzystuje KARL PILAR, który pakuje krążek do bramki Hrubeca z najbliższej odległości!

42:18
    Mamy wyrównanie już na początku trzeciej tercji! Potężne uderzenie z dystansu MICHALA VONDRKA, nie miał nic do powiedzenia Hrubec!

Świetna gra gospodarzy przyniosła drużynie z Trzynieca trzy bramki w przeciągu trzech minut. Zniżkę formy można dostrzec w poczynaniach gości. Z niecierpliwością czekamy na początek kwarty ostatniej, która rozpocznie się o 19.14!

38:37
    Fauluje Polanskiego Juraj Mikuš (SPA), dwie minuty kary dla gracza Sparty Praga.

35:31
    Jak natchnieni grają teraz gospodarze! Kolejna bramka dla Trzynieca. Tym razem jej autorem ERIK HRNA, który znakomicie odwrócił się w stronę bramki Novotnego i z bliskiej odległości strzelił nie do obrony!

35:06
    Wykorzystują przewagę gospodarze! Walkę o gumę przy bandzie wygrywa Adamsky, który podaje do JIRI POLANSKIEGO, ten mocnym uderzeniem z backhandu doprowadza do remisu!

34:25
    Dwie minuty kary dla Vladimíra Emingera (SPA).

33:57
    Strzelają w końcu bramkę gospodarze! Znakomite podanie do JAKUBA KLEPISA, który w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem rywali zachował "zimną krew", minął zwodem Novotnego i wpakował krążek do pustej bramki!

31:55
    Zmarnował świetną sytuację Kreps, który znalazł się sam przed bramką Novotnego, świetna interwencja bramkarza Sparty!

27:01
    Ostro potraktowany Polasek przez Jakuba Orsave (TRI), kolejna kara w tej tercji.

26:23
    Jeszcze jedna bójka na tafli. Štefan Ružička (TRI) nie "zrozumiał" się z Štefan Ružička (TRI), dwie minuty kary dla każdego.

25:43
    Chwyta krążek Hrubec. W bójkę z Tomášem Linhartem (TRI) wdał się Miroslav Forman (SPA), obaj zawodnicy odesłani na ławkę kar!

23:27
    Za wysoko podniósł kij Lukas Zejdl (TRI), dwie minuty spędzi na ławce kar zawodnik gospodarzy.

21:30
    Dwie minuty na ławce kar spędzi strzelec pierwszej bramki dla Sparty, Jan Buchtele (SPA).

Po pierwszej tercji Sparta Praga prowadzi już 2:0! Druga odsłona tego meczu rozpocznie się o 18.14, zostańcie z nami!

19:04
    Świetny przechwyt Pribyla, guma do MIROSLAVA FORMANA, który celnym uderzeniem podwyższa prowadzenie Sparty!

16:25
    Kara również dla zawodnika gości, ukarany Lukas Pech (SPA).

14:44
    Dwie minuty kary dla Antonina Pechaneca (TRI).

04:12
    Mamy pierwszą bramkę! Ostre starcie przy bandzie wygrywa jeden z zawodników Sparty, wykłada on gumę na piąty metr od bramki Hrubeca do JANA BUCHTELE, a ten mocnym uderzeniem otwiera wynik meczu!

Piotr Swieczak

Składy i statystyki: 34. Klepis (Hrna, Linhart), 36. Polansky (Adamsky), 36. Hrna (Klepis), 58. Doudera (Ruzicka, Hrna), 76. Roth (Klepis) – 5. Buchtele (Pribyl, Forman), 20. Forman (Pribyl), 43. Vondrka (Pilar, Polasek), 45. Pilar (Hlinka)

HC Oceláři Trzyniec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Klesla (C), Galvas (A), Linhart, Trončinský, M. Doudera, Foltýn – Hrňa, Klepiš, Ružička – Žejdl, Kreps, Orsava – Dravecký, Polanský (A), Adamský – Cienciala, Pechanec, Matuš. Trenér: Jiří Kalous.
    HC Sparta Praga: Novotný (Janus) – Ďaloga, Mikuš, Pilař (A), Polášek, Piskáček, Barinka, Eminger – Kumstát, Pech, Vondrka – Réway, Hlinka (A), Rolinek (C) – Forman, Přibyl, Buchtele – Sabolič, Cingel, Dvořáček – Černoch. Trenér: Josef Jandač.

Sędziowie: Pavel Hodek, Robin Šír – Petr Blümel, Milan Kis