Sevilla – Bilbao 2:0 (koniec) | Córdoba – Atletico 0:2 (koniec) | Almeria – Levante 1:4 (koniec)
Malaga – Sociedad 1:1 (koniec)
UD Almeria
1:4 (0:2)
Levante UD
Sobota 04.04.2015, 20:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne emocje do relacji Lajfy.com! (21:53:50)
    Levante wygrywa w starciu z Almerią:

Almeria nie była dzisiaj w stanie zatrzymać świetnie grający team Levante. Całkowicie zasłużenie przyjezdni z Walencii zgarniają trzy oczka. Hattrickiem popisał się dzisiaj David Barral, który zostaje zdecydowanie wybranym MVP zawodów. Poza nim na listę strzelców wpisywali się Casadesus oraz Hemed. Byliśmy świadkami naprawdę ciekawego pojedynku.

Za protesty po końcowym gwizdku sędziego napomniany zostaje jeszcze Edgar.

90+2

90+1
    Sędzia słusznie zdecydował się doliczyć jedynie dwie minuty do regulaminowego czasu trwania tego spotkania.

90
    Wellington brutalnym atakiem w nogi rywala zasłużył sobie zdecydowanie na żółtą kartkę.
    Z tej sytuacji padła honorowa bramka dla gospodarzy:

88
    Goście wyczekują podczas tej akcji na zbliżającą się coraz bliżej dziewięćdziesiątą minutę rywalizacji. Wtedy będą mogli w końcu cieszyć się z wydostania ponad strefę spadkową.

87
    Kalu Uche ma teraz sporo energii aby popracować w pressingu. Nadal nie mają dość atakowania zawodnicy przyjezdnego teamu.

86
    Na boisku pojawia się dobrze nam znany Kalu Uche. Zastępuje on strzelca trzech bramek – Davida Barrala.

85
    Na całe szczęście dla kibiców zgromadzonych na stadionie miejscowy zespół stara się nadal konstruować ataki. Nic jednak z tego nie wynika.

84
    Kompletnie nic nie dzieje się teraz na stadionie w Almerii. Zapanował na boisku jeden wielki chaos i żadna z drużyn nie jest w stanie go opanować.

82
    Z szybkim kontratakiem wyszli teraz gospodarze. Edgar zdecydował się na płaskie dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale nie zaskoczył tym dobrze ustawionego Juanfrana.

81
    Almeria stara się zagrać pressingiem, ale nie przynosi to żadnych korzyści. Nie są w stanie odebrać oni piłki dobrze grającym rywalom.

80
    Barral szukał teraz swojej czwartej bramki, ale w decydującym momencie się poślizgnął i nie zdołał oddać strzału.

79
    Z niesamowitym spokojem rozgrywają piłkę teraz przyjezdni zawodnicy. Czują już, że nie grozi im już nic złego w tym spotkaniu.
    Najlepsi strzelcy w historii Levante:

78
    Skurcze już łapią zawodników obu drużyn. Do końca spotkania zostało jednak jeszcze sporo ponad dziesięć minut.