Siarka T. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Błękitni – Stal M. 2:1 (koniec) | Puszcza – Limanovia 5:1 (koniec)
Nadwiślan – MKS Kluczbork 2:2 (koniec) | Rozwój – Zagłębie S. 2:2 (koniec) | Raków – Kotwica 3:0 (koniec)
ROW Rybnik – Górnik W. 1:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
5:1 (2:1)
Limanovia Limanowa
Sobota 04.04.2015, 15:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga

90+2
    Puszcza Niepołomice grając ponad 70 minut w 11 na 9 pewnie pokonuje "czerwoną latarnie" ligi, Limanovie Limanowa aż 5:1 ! Piłkarze gości długo się bronili, ale na ostatni kwadrans zabrakło im po prostu sił. (16:58:21)

90+2

90+2
    Gol dla Puszczy!
    Bramkę zdobył NOWAK. W ostatniej akcji meczu zryw Mikołajczyka, który zaszarżował lewym skrzydłem, a następnie płasko dośrodkował w pole karne do ŁUKASZA NOWAKA, który bardzo mocnym strzałem w lewy róg pokonuje Skrzyniarza!

90+1
    Fatalne zagranie Atanasova. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Tempo meczu wyraźnie spadło.

88
    Jeden z nielicznych wypadów pod bramkę gospodarzy graczy Limanovii, ale bardzo spokojnie defensywa Puszczy.

86
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Łukasz Furtak zmienia Witolda Cichego.

84
    Przed szansą po dośrodkowaniu Biernat, ale uderzył głową ponad bramką Skrzyniarza!

83
    Kamil Łączek zmienia bardzo aktywnego w dzisiejszym meczu Zarembę.

82
    Bramkę zdobył STEPANKOV. Kontra graczy gospodarzy. Nieatakowany przez nikogo Maluga spokojnie wypuścił w pole karne ROMANA STEPANKOVA, który bez problemów pokonuje Skrzyniarza 4:1!

81
    Mikołajczyk podał w pole karne do Stepankova, ale lepszy od napastnika gości okazał się Skrzyniarz! Była szansa na 4:1.

78
    Nadal w ataku gracze gospodarzy. Chyba piłkarze Limanovii pogodzili się już z porażką.

75
    Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę ADRIANA NAPIERAŁY, który nie miał problemów z pokonaniem głową Skrzyniarza. Już jest chyba po meczu.

74
    Drugi z braci Wolsztyńskich, Łukasz na murawie. Zmienia Majchera.

72
    Piłkarze Puszczy sprawiają zadowolonych z prowadzenia. Chcą wygrać spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Druga połowa znacznie nudniejsza, aniżeli pierwsza.

69
    Za strzelca drugiej bramki dla Puszczy, Adriana Gębalskiego wchodzi kapitan Puszczy, Łukasz Nowak.

66
    Za strzelca pierwszej w tym meczu bramki, Pribule wchodzi Rafał Wolsztyński.

66
    Za grającego niegdyś w z powodzeniem w Ekstraklasie Marcina Chmiesta wchodzi Grunt.

Rafal Nosal

Gole: 15. Stepankov (kar.), 20. Gębalski (kar.), 75. Napierała, 82. Stepankov, 90+2. Nowak – 4. Pribula

Kartki:   21. Gębalski (PSZ) – 65. Bierzało (LIM)   11. Mika (LIM), 17. Derbich (LIM)

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Cichy (86' Furtak), Biernat, Napierała, Mikołajczyk – Zaremba (83' Łączek), Uwakwe, Gawęcki, Lampart (64' Maluga) – Gębalski (69' Nowak), Stepankov
    Zmiany: Sobieszczyk, Nowak, Furtak, Kotwica, Łączek, Szewc, Maluga

Limanovia Limanowa: Mika – Derbich, Bierzało, Kulewicz, Majcher (74' Wolsztyński), Żołądż, Komar, Pribula (66' R. Wolsztyński), Atanasov, Teresenko (14' Skrzyniarz), Chmiest (66' Grunt)
    Zmiany: Skrzyniak, Mysiak, Skiba, Piwowarczyk, Grunt, Wolszstyński, Wolsztyński