Atletico – Sociedad 2:0 (koniec) | Levante – Sevilla 1:2 (koniec) | Eibar – Malaga 1:0 (koniec)
Atletico Madryt
2:0 (2:0)
Real Sociedad
Wtorek 07.04.2015, 20:00 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga

To była bardzo dobra reklama Primera Division!
    Z mojej strony to już wszystko. Dziękuję pięknie za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na naszym portalu!
    Dobranoc! (21:51:11)

Atletico Madryt w pełni zasłużenie pokonuje przed własną publicznością Real Sociedad 2:0 i przynajmniej na dobę zmniejsza stratę do liderującej Barcelony do 6 punktów. Mecz rozstrzygnięty został już po 10 minutach i trafieniach Mikela Gonzaleza (samobójczym) i Griezmanna.

90+3

90+2
    Gabi zdecydował się jednak na dośrodkowanie. Jose Maria Gimenez nie sięgnął piłki głową. Od bramki zacznie Rulli.

90+1
    3 minuty doliczył do kończącej się drugiej części meczu Pan Undiano Mallenco.

90+1
    Raul Jimenez faulowany przez Rubena Pardo na 27. metrze przed bramką Rulliego.To może być doskonała okazja do oddania bezpośredniego strzału na bramkę!

90+1
    Diego Simeone zamierza zatem już tylko zadbać o spokojne dowiezienie korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka arbitra.

90
    Ostatnia zmiana personalna w tym spotkaniu. Boisko opuszcza żegnany owacjami Antoine Griezmann, a w jego miejsce wchodzi Gabi.

90
    Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego spod linii bocznej boiska.

89
    Zablokowany strzał Rubena Pardo! Okazja do wyprowadzenia błyskawicznego kontrataku!

88
    Fantastyczny strzał Granero z rzutu wolnego i jeszcze lepsza robinsonada Jana Oblaka! Fenomenalne! Ależ on pofrunął za tą, zmierzającą w kierunku okienka piłką!

87
    Rzut wolny dla Basków z okolic 25. metra od bramki Oblaka! Doskonała okazja do oddania bezpośredniego strzału na jego bramkę.
    Esteban Granero pieczałowicie ustawia sobie piłkę.

86
    Arda Turan rzadko jest w stanie dograć na boisku do 90. minuty. Tym razem schodzi na zaledwie kilka minut przed końcem ustępując miejsca Saúlowi Niguezowi.

84
    Dał się złapać w pułapkę ofsajdową Siqueira. Przynajmniej zdaniem sędziego liniowego, gdy ż powtórki poddały jego decyzję w wątpliwość.

83
    To nie jest specjalnie nacechowane agresją spotkanie. Pierwsza dopiero żółta kartka – ogląda ją Arda Turan za faul w środkowej strefie boiska.

82
    I znów nie potrafią w żaden sposób zagrozić bramce Oblaka Baskowie po stałym fragmencie gry.

82
    Yuri Berchiche podłączył się lewym skrzydłem, zdołał dośrodkować, ale futbolówka po bloku wyszła tylko na rzut rożny.

81
    Gonzalo "Chory" Castro już sobie dzisiaj nie pogra. Jego miejsce zajmuje witany potworną porcją gwizdów, były zawodnik Realu Madryt – Esteban Granero.

Gole: 3. Mikel (sam.), 10. Griezmann

Kartki:   83. Arda (ATM)

Atletico Madryt: Oblak – Gámez, Miranda, Giménez, Siqueira – Suárez, Tiago – Arda (86' Saúl), Koke, Griezmann (90' Gabi)– Torres (61' Jiménez)
    Zmiany: Bernabé, Jiménez, Gabi, Ansaldi, Saúl, Cani, Lucas

Real Sociedad: Rulli – Zaldua, Mikel, Elustondo, Yuri – M.Bergara, Prieto – Pardo, Canales (74' Aggiretxe), Zurutuza (74' Finnbogason) – Castro (81' Granero)
    Zmiany: Zubikarai, C.Martínez, Finnbogason, Granero, Agirretxe , Estrada, Hervías

Arbiter główny:Undiano Mallenco,
    Asystenci: Sobrino Magán, Zancada Lobato.