Atletico – Sociedad 2:0 (koniec) | Levante – Sevilla 1:2 (koniec) | Eibar – Malaga 1:0 (koniec)
Levante UD
1:2 (0:2)
Sevilla FC
Wtorek 07.04.2015, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (23:51:05)

Po ciekawym spotkaniu, zwłaszcza w drugiej połowie Sevilla wygrywa z Levante 2:1. Bardzo przeciętnie zaprezentował się w tym meczu Grzegorz Krychowiak, który spędził na placu gry pełnie 94. minuty.

90+4

90+2
    Niesportowe zachowanie El Zhara, trzecia żółta kartka dla gracza gospodarzy.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Casadesus (Levante UD).

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Na spalonym Martins.

89
    Żółta kartka dla bramkarza gości za opóźnianie gry.

88
    Całym zespołem atakują od kilku minut gospodarze, w głębokiej defensywie piłkarze drużyny przyjezdnej.

86
    Krychowiak faulowany przez El Zhara, wznowią grę piłkarze Sevilli.

84
    Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie przed bramkę Marino, ale na spalonym Bocca.

82
    Przewraca się w polu karnym gości Uche, nie będzie karnego dla Levante, a tylko rzut rożny.

81
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Casadesus.

79
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Gameiro, na boisku pojawia się Bocca.

79
    Skuteczna interwencja Rico, który chwyta piłkę dośrodkowaną spod chorągiewki.

78
    Z lewej strony przed bramkę Rico Tono, będzie corner dla gospodarzy.

77
    Wzmaga się doping na Estadio Ciudad de Valencia!

75
    Jeszcze jedna szansa Levante. Tym razem przed szansą stanął Martins, napastnik gospodarzy minimalnie chybił.