Atletico – Sociedad 2:0 (koniec) | Levante – Sevilla 1:2 (koniec) | Eibar – Malaga 1:0 (koniec)
Levante UD
1:2 (0:2)
Sevilla FC
Wtorek 07.04.2015, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Po ciekawym spotkaniu, zwłaszcza w drugiej połowie Sevilla wygrywa z Levante 2:1. Bardzo przeciętnie zaprezentował się w tym meczu Grzegorz Krychowiak, który spędził na placu gry pełnie 94. minuty.

90+2
    Niesportowe zachowanie El Zhara, trzecia żółta kartka dla gracza gospodarzy.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Casadesus (Levante UD).

89
    Żółta kartka dla bramkarza gości za opóźnianie gry.

81
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Casadesus.

79
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Gameiro, na boisku pojawia się Bocca.
    UCHE - 1:2

73
    Gol dla Levante!
    Mamy bramkę "kontaktową dla gospodarzy! Jej autorem KALU UCHE, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i strzałem głową z kilku metrów umieścił w piłkę siatce!

65
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Simao, na boisku pojawia się Marl.

61
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Reyes, na boisku pojawia się Vidal.

57
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Tremoulinas, na boisku pojawia się Navarro.

55
    Zamieszanie pod bramką Rico! Bliski skierowania piłki do pustej bramki rywali Uche, w ostatniej chwili uprzedził go jeden ze stoperów Sevilli.

46
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Barral, na boisku pojawia się Martins.

Po pierwszej połowie Sevilla prowadzi z Levante 2:0. Goście jak na razie grają bardzo skutecznie zarówno w ataku jak i w ofensywie. Gospodarze jak na razie grają poniżej oczekiwań.

Za kilkanaście minut rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

45
    Zbyt długo zwlekał ze wznowieniem gry Kolodziejczyk.

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Figueiras (Sevilla FC).

40
    Fauluje przed własnym polem karnym Juanfran, goście będą mieli rzut wolny 20 metrów od bramki Marino.
    REYES - 0:2

37
    Gol dla Sevilli!
    Świetna akcja gości lewą stroną, przed bramkę rywali dogrywał piłkę Vitolo, z kilku metrów pakuje piłkę do siatki JOSE ANTONIO REYES! Sevilla prowadzi już 2:0!

23
    Będzie kolejny rzut wolny dla gospodarzy, tym razem z lewej strony boiska po faulu Carrico.

19
    Tremoulinas fauluje El Zhara na prawym skrzydle, żółta kartka dla obrońcy gości i będą mieli szansę gospodarze na wyrównanie.
    GAMEIRO - 0:1

10
    KEVIN GAMEIRO otrzymał podanie na 11. metrze od bramki Marino. Napastnik gości nie namyślał się długo, świetnie przymierzył w prawy róg bramki gospodarzy!

Witam Państwa! Znamy już składy w jakich rozpoczną ten mecz obie drużyny. W ekipie gości od pierwszej minuty zagra reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak.