Atletico – Sociedad 2:0 (koniec) | Levante – Sevilla 1:2 (koniec) | Eibar – Malaga 1:0 (koniec)
Levante UD
1:2 (0:2)
Sevilla FC
Wtorek 07.04.2015, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.

W 30. kolejce hiszpańskiej Primera Divsion Levante UD podejmie przed własną publicznością Seville FC.

Levante UD
    Gospodarze radzą sobie ostatnio na ligowych boiskach ze zmiennym szczęściem. Zespół prowadzony Lucasa Alcaraza w pięciu ostatnich meczach zdobyli tylko sześć punktów. Trzy porażki i dwie wygrane spowodowały, że Levante jest w dolnej części tabeli hiszpańskiej ekstraklasy, z dorobkiem 28 punktów zajmuje 29 miejsce.

Sevilla FC
    Zdecydowanie lepiej radzą sobie piłkarze Sevilli. Pięć ostatnich meczów to cztery wygrane i tylko jeden remis drużyny prowadzonej przez Unaia Emery. Zespół ze stolicy Andaluzji nadal walczy o czwarte miejsce w tabeli gwarantujące udział w Lidze Mistrzów.

Wtorkowe spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Goścei w trzech ostatnich meczach na wyjeździe wygrali dwa. Gospodarze ostatnio przegrali na własnym terenie z Celtą Vigo 0:1.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com. Początek naszej relacji kilka minut przed 22, bądźcie z nami!

Witam Państwa! Znamy już składy w jakich rozpoczną ten mecz obie drużyny. W ekipie gości od pierwszej minuty zagra reprezentant Polski, Grzegorz Krychowiak.

Levante UD: Marino – Morales, Vyntra, Juanfran, Tono – El Zhar, Sissoko, Simao, Garcia – Barral, Uche
    Rezerwowi: Fernandes – Ramis, Martins, Ivanschitz, Ivan, Casadesus

Sevilla FC: Rico – Figueiras, Pareja, Kołodziejczak, Tremoulinas – Krychowiak, Carrico – Vitolo, Iborra, Reyes – Gameiro
    Rezerwowi: Soria – Vidal, Suarez, Navarro, Deulofeu, Coke, Bacca.

Obie drużyny wychodzą już na murawę.

Mecz rozpoczną gospodarze.

1

2
    Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Spod chorągiewki piłkę dośrodkowywał Garcia, ale pewnie wybijają goście.

4
    Traci piłkę w środku pola Iborra.

5
    Świetna akcja gospodarzy prawą stroną, ale dośrodkowanie El Zhara przed bramkę Rico nie dociera do adresata, minął się z piłką Barral.

6
    Piłkarze Levante rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej.

7
    Niedokładne podanie na skrzydło do Uche, aut dla gości.

8
    Z lewej strony dośrodkowywał Carrico, ale skutecznie interweniuje przed własną bramką Juanfran.

9
    Ręką w środku pola zagrywa Barral.

10
    Gol dla Sevilli!
    KEVIN GAMEIRO otrzymał podanie na 11. metrze od bramki Marino. Napastnik gości nie namyślał się długo, świetnie przymierzył w prawy róg bramki gospodarzy!
    GAMEIRO - 0:1

12
    Przekroczył przepisy w środku pola Sissoka, wolny dla gości.

13
    Bardzo efektownie Gameiro, ale nie przełożyło się to na precyzję. Piłka po uderzeniu zawodnika drużyny ze stolicy Andaluzji ląduje na górnej siatce bramki Levante.

14
    Reyes faulem zatrzymuje kontratak gospodarzy.

15
    Całym zespołem broni się teraz Sevilla, atak pozycyjny miejscowej drużyny.

16
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie w kierunku Vitolo.

17
    Z linii pola karnego gości uderzał teraz Sissoko, ale strzał pomocnika Levante bardzo niecelny.

19
    Tremoulinas fauluje El Zhara na prawym skrzydle, żółta kartka dla obrońcy gości i będą mieli szansę gospodarze na wyrównanie.

20
    Dobre dośrodkowanie przed bramkę Rico, na rzut rożny wybija Carrico.

21
    Bardzo niedokładne dogranie piłki spod chorągiewki przez Garcie.

22
    Zaostrzyła nam się gra. Tym razem faulowany w środku pola Morales przez Vitolo.

23
    Będzie kolejny rzut wolny dla gospodarzy, tym razem z lewej strony boiska po faulu Carrico.

25
    Nie utrzymał piłki w boisku Tono, aut dla zawodników drużyny przyjezdnej.

26
    Przejmują inicjatywę goście, tym razem to zawodnicy Sevilli budują atak pozycyjny.

27
    Długie podanie na prawe skrzydło, wygrał pojedynek w powietrzu Tono.

28
    Zbyt głębokie dośrodkowanie El Zhara, chwyta piłkę Rico.

30
    Gospodarze w ataku pozycyjnym. Piłkarze Sevilii ustawiają się na własnej połowie.

31
    Przerwa w grze, ucierpiał w starciu z rywalem Vyntra.

31
    Wiele niedokładności w poczynaniach jednej i drugiej drużyny.

32
    W pole karne rywali El Zhar, ale poradzili sobie z tym dośrodkowianiem defensorzy drużyny gości.

34
    Kolejny corner dla gospodarzy, jednak dośrodkowanie Garcii nie stwarzają przed bramką Rico zagrożenia.

35
    Z dystansu Morales, piłka po strzale zawodnika Levante ląduje na trybunach.

37
    Świetna akcja gości lewą stroną, przed bramkę rywali dogrywał piłkę Vitolo, z kilku metrów pakuje piłkę do siatki JOSE ANTONIO REYES! Sevilla prowadzi już 2:0!
    REYES - 0:2

39
    Świetne podanie na "wolne pole" do Vitolol, ale zdołał uprzedzić rywala Marino.

40
    Fauluje przed własnym polem karnym Juanfran, goście będą mieli rzut wolny 20 metrów od bramki Marino.

41
    Znakomita parada bramkarza Levante po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego Reyesa!

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Figueiras (Sevilla FC).

44
    Na spalonym Barral, wznowią grę goście.

45
    Zbyt długo zwlekał ze wznowieniem gry Kolodziejczyk.

45
    Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy.

45+1

Po pierwszej połowie Sevilla prowadzi z Levante 2:0. Goście jak na razie grają bardzo skutecznie zarówno w ataku jak i w ofensywie. Gospodarze jak na razie grają poniżej oczekiwań.

Za kilkanaście minut rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

46

46
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Barral, na boisku pojawia się Martins.

47
    Wysokim pressingiem atakują rywala od początku drugiej połowy piłkarze Levante.

48
    Strata Krychowiaka w środku pola. Jak na razie Polak nie widoczny w tym meczu.

49
    Pierwszy corner dla gospodarzy po zmianie stron, chwyta piłkę w rękawice Rico.

50
    Bardzo niedokładnie podaje w środku pola Sissoko, przejmują piłkę goście.

51
    Piłkarze drużyny ze stolicy Andaluzji spokojnie rozgrywają piłkę przed własnym polem karnym.

53
    Tym razem w ataku pozycyjnym piłkarze Levante, całym zespołem bronią się goście.

54
    Dwa rzuty rożne w krótkim odstępie czasu dla gospodarzy, ale nie mieli większych problemów defensorzy drużyny przyjezdnej.

55
    Zamieszanie pod bramką Rico! Bliski skierowania piłki do pustej bramki rywali Uche, w ostatniej chwili uprzedził go jeden ze stoperów Sevilli.

57
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Tremoulinas, na boisku pojawia się Navarro.

59
    Zdecydowanie przejęli inicjatywę gospodarze. Sevilla broni całym zespołem dostępu do "szesnastki".

60
    Ładna akcja prawym skrzydłem Moralesa, ale zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem prawy obrońca Levante, ostatecznie wybił mu piłkę spod nóg Carrico.

61
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Reyes, na boisku pojawia się Vidal.

63
    Gospodarze od kilku minut rozgrywają piłkę w okolicy środka boiska. Goście zagęszczają przestrzeń przed własnym polem karnym, w efekcie ataki Levante w niewielkim stopniu zagrażają bramce strzeżonej przez Rico.

65
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Simao, na boisku pojawia się Marl.

66
    Potężne uderzenie z 25 metrów Moralesa, na rzut rożny wybija bramkarz przyjezdnych.

67
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie spod chorągiewki, wybijają futbolówkę defensorzy Sevilli.
    Tu jeszcze raz mocne uderzenie Moralesa

68
    Na prawym skrzydle szarżował Vidal, ostatecznie tylko rzut z autu po jego akcji dla zawodników drużyny ze stolicy Andaluzji.

70
    Faulowany na środku boiska Krychowiak.

72
    Z lewej strony dogrywał piłkę Tono, jednak jego podanie bardzo niedokładne.

73
    Gol dla Levante!
    Mamy bramkę "kontaktową dla gospodarzy! Jej autorem KALU UCHE, który wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony i strzałem głową z kilku metrów umieścił w piłkę siatce!
    UCHE - 1:2

75
    Jeszcze jedna szansa Levante. Tym razem przed szansą stanął Martins, napastnik gospodarzy minimalnie chybił.

77
    Wzmaga się doping na Estadio Ciudad de Valencia!

78
    Z lewej strony przed bramkę Rico Tono, będzie corner dla gospodarzy.

79
    Skuteczna interwencja Rico, który chwyta piłkę dośrodkowaną spod chorągiewki.

79
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Gameiro, na boisku pojawia się Bocca.

81
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Sissoko, na boisku pojawia się Casadesus.

82
    Przewraca się w polu karnym gości Uche, nie będzie karnego dla Levante, a tylko rzut rożny.

84
    Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie przed bramkę Marino, ale na spalonym Bocca.

86
    Krychowiak faulowany przez El Zhara, wznowią grę piłkarze Sevilli.

88
    Całym zespołem atakują od kilku minut gospodarze, w głębokiej defensywie piłkarze drużyny przyjezdnej.

89
    Żółta kartka dla bramkarza gości za opóźnianie gry.

90
    Na spalonym Martins.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Casadesus (Levante UD).

90+2
    Niesportowe zachowanie El Zhara, trzecia żółta kartka dla gracza gospodarzy.

90+4

Po ciekawym spotkaniu, zwłaszcza w drugiej połowie Sevilla wygrywa z Levante 2:1. Bardzo przeciętnie zaprezentował się w tym meczu Grzegorz Krychowiak, który spędził na placu gry pełnie 94. minuty.

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak i zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (23:51:05)