Piotrcovia – Olimpia-Beskid 27:27 (koniec) | Sambor – SPR Olkusz 33:26 (koniec)
SPR Sambor Tczew
33:26 (16:15)
SPR Olkusz
Środa 08.04.2015, 18:00 • Hala II LO w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10 • PGNiG Superliga kobiet

Na dziś to wszystko, dziękuję za uwagę. (19:28:22)

W drugiej połowie Sambor podkręcił tempo i nie pozwolił na wyrównaną grę. Szybko poprawiły grę defensywną i zaczęły stopniowo odskakiwać rywalkom, osiągając na piętnaście minut przed końcem bezpieczną przewagę. Pozwoliło to dograć ostatnie minuty dublerkom. Olkusz powoli może się godzić ze spadkiem, a Sambor przy dzisiejszym remisie w Piotrkowie Trybunalskim jest bardzo blisko zdobycia dziewiątego miejsca.

60
    Koniec meczu. (33:26)

59
    Jeszcze przed końcem meczu, zejściem na ławkę ukarana Magdalena Mazur. (33:26)

59
    Strata w ataku Tczewianek wykorzystana szybką kontrą i golem Przytuły. (33:26)

58
    Jeszcze Przytuła poprawia swój dorobek bramkowy. (33:25)

58
    Szybkie bramki w tczewskiej hali. Bilenia, Marszałek i Balsam. (33:24)

57
    Na dzisiaj to koniec dla Skoniecznej. Otrzymuje kolejną zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. (31:23)

57
    Z trudnej pozycji oddaje rzut Wicik i piłka zdołała wpaść do bramki. (31:23)

56
    A Sambor nie zatrzymuje się. Bilenia raz jeszcze wprost do bramki. (31:22)

55
    Frankowska zapisuje na swoim koncie pierwszą dobrą interwencją w Superlidze Kobiet. (30:22)

54
    Krajewska wykorzystuje pewnie rzut karny. (30:22)

53
    Sadowska przełamuje czterominutowy okres bez gola ekipy z Olkusza. (29:22)

53
    Tomczyk bardzo pewnie z koła. (29:21)

52
    Na parkiecie w zespole Sambora pojawiają się już dublerki. (28:21)

51
    Skonieczna i Nowak bez bramek po swoich rzutach. (28:21)

50
    Hanna Strzałkowska! Ciężko będzie już Olkuszowi coś dzisiaj tu ugrać. (28:21)

50
    Wiercioch raz jeszcze jest niepokonana. Wrześniak nie dała rady jej zaskoczyć. (27:21)

Adrian Trawicki

SPR Sambor Tczew: Kordunowska-Lupa, Wiercioch – Pasternak, Balsam, Mazur, Belter, Szulc, Strzałkowska, Nowicka, Domnik, Frankowska, Bilenia, Skonieczna, Tomczyk, Krajewska.

Trener: Bartłomiej Pepliński.

SPR Olkusz: Hoffman, Knapik, Wąż – Leńczyk, Nowak, Sadowska, Przytuła, Wicik, Marszałek, Postołek, Fierka, Wrześniak, Basiak.

Trener: Anna Niewiadomska.