Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | Resovia – Trefl 3:0 (koniec)
25 25 25
Trefl Gdańsk
0
22 20 23
Środa 15.04.2015, 20:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • PlusLiga mężczyzn - play-off

0:0
    MVP spotkania został uznany Fabian Drzyzga! Redakcja lajfy.com w pełni zgadza się z tym wyborem! (21:47:21)

25:23
    Trzeci set skończony.

25:23
    Kiwa z prawego skrzydła Jochen Schops i piłka wpada w boisko! To koniec!

24:23
    Z drugiej linii skutecznie jeszcze Mateusz Mika! Kolejna piłka meczowa dla gospodarzy!

24:22
    Przedziera się przez blok rywali na środku Piotr Nowakowski! Piłka meczowa dla Resovii! Na boisko wchodzi Konarski.

23:22
    Wyraźnie popsuta zagrywka przez Marko Ivovicia.

23:21
    Na boisku Stępień oraz Troy. O czas poprosił Andrea Anastasi.

23:21
    Fabian Drzyzga do Marko Ivovicia, który udanie atakuje z lewego skrzydła!

22:21
    Dobrą zmianę dał Damian Schulz. Kolejny udany atak tego zawodnika.

22:20
    Na czystej siatce pewnie atakuje Jochen Schops! Świetne rozegranie Fabiana Drzyzgi!

21:20
    Ponownie skutecznie atakuje Jochen Schops! Okres kapitalnej gry zawodnika Resovii!

20:20
    Atakował z prawego skrzydła Damian Schulz i udanie obił blok rzeszowian!

20:19
    Psuje również Sebastian Schwarz, który zagrywa w aut.

19:19
    W siatkę serwuje Nikołaj Penczew.

19:18
    Na boisku melduje się Falaschi i Schulz.

19:18
    Na lewym skrzydle Jochen Schops obija blok rywali!

18:18
    Atakował ze środka Wojciech Grzyb i rzeszowianom niewiele zabrakło, aby podbili piłkę.

18:17
    Kiepsko przyjmują gdańszczanie i oddają piłkę praktycznie za darmo! Potem nad blokiem kiwa Jochen Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

17:17
    Z prawego skrzydła skutecznie Jochen Schops! Rzeszowianie dobrze poradzili sobie z zagrywką zadaniową.

16:17
    Mateusz Czunkiewicz na zagrywkę za Gawryszewskiego.

16:17
    Skutecznie Murphy Troy! Amerykanin zaatakował po bloku rywali!

16:16
    W siatkę serwuje Mateusz Mika.

15:16
    Nie mógł skończyć Mateusz Mika. Potem jednak zablokowany został Nikołaj Penczew. Druga przerwa techniczna.

15:15
    Tym razem blokowany Murphy Troy! Amerykanin zatrzymany na lewym skrzydle!

14:15
    Z lewego skrzydła po skosie pewnie zaatakował Marko Ivović!

13:15
    Atakował ze środka Bartosz Gawryszewski. Podbili rzeszowianie, ale za bandy reklamowe.

13:14
    Atakował z lewego skrzydła Mateusz Mika, ale został zatrzymany na podwójnym bloku!

12:14
    Autowa zagrywka w wykonaniu Wojciecha Grzyba!

11:14
    Pewnie pojedynczy blok Marko Ivovicia mija Murphy Troy!

11:13
    Bardzo blisko podbicia piłki byli teraz gdańszczanie! Zabrakło naprawdę niewiele!

10:13
    Piłka była w boisku! Punkt dla LOTOS-u!
    A tak "lata" Krzysztof Ignaczak!

11:12
    Z prawego skrzydła atakuje Murphy Troy! O sprawdzenie poprosił Andrea Anastasi!

10:12
    Bardzo ładnie walczyły obie ekipy! Ostatecznie górą rzeszowianie!

9:12
    Po zagrywce Troy'a trochę od siatki odrzuceni rzeszowianie. Wpierw Schops blokowany, ale potem już skutecznie atakował.

8:12
    Skutecznym atakiem z lewego skrzydła odpowiada Sebastiana Schwarz!

8:11
    Pewnie pojedynczy blok rywali na prawym skrzydle mija Jochen Schops!

7:11
    To był aut. Decyzja podtrzymana!

7:11
    Atakował z lewego skrzydła Sebastian Schwarz i piłka po bloku wpada w aut! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

7:10
    Na pierwszym razem nie skończył, ale potem skutecznie kiwał Nikołaj Penczew!

6:10
    Piłka na lewe skrzydło do Nikołaja Penczewa, który zatrzymany został na podwójnym bloku! Czas dla Andrzeja Kowala!

6:9
    Skutecznie z prawego skrzydła Murphy Troy! Ofiarnie starał się jeszcze broni Fabian Drzyzga.

6:8
    Udana akcja Mateusza Miki! Reprezentant Polski obija blok rzeszowian. Pierwsza przerwa techniczna!

6:7
    Oddawał piłkę za darmo Mateusz Mika, ale nie trafił w boisko!
    Na trybunach :)

5:7
    Tym razem już skutecznie reprezentant Niemiec, który atakuje po bloku rywali.

4:7
    W siatkę z prawego skrzydła atakuje Jochen Schops! Przewaga LOTOS-u!

4:6
    Bartosz Gawryszewski zatrzymuje na środku Piotra Nowakowskiego, który został chyba trochę wrzucony w siatkę!

4:5
    W siatkę serwuje Jochen Schops.

4:4
    Świetnie w obronie Schops! Potem siatki dotknął przy ataku Mateusz Mika!

3:4
    Udana akcja na prawym skrzydle w wykonaniu Jochena Schopsa!

2:4
    Wojciech Grzyb! As serwisowy w wykonaniu byłego zawodnika Resovii!

2:3
    Czy tam nie było niesionej? Skutecznie w każdym razie Wojciech Grzyb.

2:2
    Z lewego skrzydła skutecznie Marko Ivović! Trafiony w głowę został Sebastian Schwarz!

1:2
    Nikołaj Penczew posłał piłkę po zagrywce w siatkę!

1:1
    Z prawego skrzydła skutecznie atakuje Nikołaj Penczew!

0:1
    Skutecznie z drugiej linii Mateusz Mika!

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

0:0
    Drugi set za nami! Widoczna była przewaga Resovii i to wicemistrzowie Polski zasłużenie triumfują!

25:20
    Drugi set skończony.

25:20
    Piłkę po stronie Resovii sięgał rozgrywający LOTOS-u! Kolejna partia dla gospodarzy!

24:20
    Decyzja podtrzymana! Będziemy oglądać piłkę setową dla Resovii!

24:20
    Sporo emocji teraz na boisku! Ostatecznie w aut atakuje jeden z gdańszczan. Sprawdza Andrea Anastasi!

23:20
    Było dotknięcie siatki! Punkt dla LOTOS-u!

24:19
    Atakuje na środku Piotr Nowakowski i piłka w boisku. Sprawdza, czy nie było dotknięcia siatki Andrea Anastasi.

23:19
    W aut serwuje również Dawid Dryja.

23:18
    Na zagrywce Wojciech Grzyb, ale były zawodnik Resovii posyła piłkę w aut.

22:18
    Ponownie nie skończył Troy, ale potem już skutecznie z drugiej linii Schwarz.

22:17
    Z drugiej linii Marko Ivović! Coraz bliżej triumfu w tym secie są rzeszowianie!

21:17
    Dobra akcja przyjezdny i pewnie ze środka Wojciech Grzyb.

21:16
    Męczy się dzisiaj w ataku Troy! Wpierw został zablokowany, a potem zaatakował w aut!

20:16
    Udanie w obronie Jochen Schops, ale potem na potrójnym bloku zatrzymany został Ivović! O czas poprosił Andrzej Kowal!

20:15
    Blok-aut po ataku z lewego skrzydła Sebastiana Schwarza.

20:14
    Mateusz Mika atakuje po taśmie, podbili rzeszowianie i potem skutecznie Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

19:14
    Za pierwszym razem jeszcze podbili piłkę rywale, ale potem już skutecznie Piotr Nowakowski!

18:14
    Atomowa zagrywka Ivovicia, ale dobrze przyjmuje Mika! Potem blok rywali obija Schwarz.

18:13
    Z drugiej linii pewnie atakuje Nikołaj Penczew! Świetnie dzisiaj rozgrywa Fabian Drzyzga!

17:13
    Tym razem nieudana zagrywka w wykonaniu Jochena Schopsa.

17:12
    Z krótkiej po taśmie atakuje Bartosz Gawryszewski i piłka ląduje w aucie! W miejsce Falaschiego wchodzi Stępień!

16:12
    Przekroczenie linii trzeciego metra przy ataku Sebastiana Schwarza! Druga przerwa techniczna!

15:12
    Ależ zagrywka Schopsa! Nie można się dziwić, że Mateusz Mika tego nie przyjął!

14:12
    Na czystej siatce na środku atakuje Piotr Nowakowski!

13:12
    Dotknęli siatki rzeszowianie i punkt dla LOTOSU-u!

14:11
    Piekielną zagrywką Falaschiego przyjął Ignaczak. Potem na potrójnym bloku zatrzymany Troy. O sprawdzenie poprosił Anastasi.

13:11
    Popracowali blokiem gdańszczanie! Zatrzymany został Marko Ivović!

13:10
    W aut serwuje Wojciech Grzyb.

12:10
    Praktycznie pewni punkt byli rzeszowianie, ale zbyt wcześnie zaczęli się cieszyć. Potem skończył jeden z gości.

12:9
    Przedarł się przez blok rywali na prawym skrzydle Jochen Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

11:9
    Pewnie przyjmuje Krzysztof Ignaczak i ze środka kończy Dawid Dryja!

10:9
    Po bloku rywali atakuje ze środka Wojciech Grzyb!

10:8
    Potrójny blok miał przed sobą Sebastian Schwarz i został zatrzymany!

9:8
    To był as! Kibice na Podpromiu szaleją!

8:9
    Pomylił się na zagrywce również Fabian Drzyzga. O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

8:8
    Cieszą się rzeszowianie. Zagrywka Troy'a w aut!

7:8
    Zagrywka w taśmę Piotra Nowakowskiego. Niewiele zabrakło! Pierwsza przerwa techniczna!

7:7
    Atakował z prawego skrzydła Murphy Troy, ale został zatrzymany na podwójnym bloku!

6:7
    Niepewnie przyjmuje Nikołaj Penczew, który potem świetnie mija potrójny blok rywali!

5:7
    Sebastian Schwarz zatrzymuje na pojedynczym bloku Jochena Schops!

5:6
    Atomowa zagrywka Ivovicia, ale świetnie przyjmuje Gacek! Potem skończył Troy.

5:5
    Na palce przyjmuje Marko Ivović i ze środka kończy Piotr Nowakowski!

4:5
    Po podwójnym bloku rywali atakuje teraz Murphy Troy!

4:4
    Atakował z prawego skrzydła Mateusz Mika i został zatrzymany na podwójnym bloku!

3:4
    Kiepskie przyjęcie Marko Ivovicia, który świetnie jednak zaatakował z trudnej piłki!

2:4
    Szaleli w obronie rzeszowianie, ale ostatecznie to gdańszczanie kończą atak ze środka!

2:3
    Nie tak to chciał zrobić Marko Ivović! Serb ewidentnie nie trafił po prostej.

2:2
    Z prawego skrzydła Jochen Schops! To był bardzo ładny atak!

1:2
    Nikołaj Penczew posłał piłkę po zagrywce w siatkę.

1:1
    Blokowany na środku Dawid Dryja, ale piłka spada w aut!

0:1
    Po bloku rywali z drugiej linii atakuje Sebastian Schwarz!

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

0:0
    Zagrywka zrobiła różnicę! Głównie dzięki temu elementowi siatkarskiego rzemiosła Resovia triumfuje w pierwszej partii! Kolejne sety zapowiadają się kapitalnie!
    Opinia Jakuba Bednaruka na temat pierwszego seta!

25:22
    Pierwszy set skończony.

25:22
    Tym razem się nie udało! W siatkę zagrał Marco Falaschi i pierwszego seta wygrała Asseco Resovia!

24:22
    Cóż robi Falaschi! Fenomenalnie! Znów trafiony został Nikołaj Penczew i o drugą przerwę poprosił Andrzej Kowal!

24:21
    Falaschi trafia zagrywką Nikołaja Penczewa! Reaguje Andrzej Kowal i prosi o przerwę.

24:20
    Znów niepewnie na przyjęciu Mateusz Mika, który skończył atak za drugim razem.

24:19
    W taśmę z lewego skrzydła atakuje Mateusz Mika! Piłka setowa dla Asseco Resovii!

23:19
    Skrót Fabiana Drzyzgi. Na drugą stronę siatki przyjmuje Mika, ale potem blokowany jest Dryja.

23:18
    Wstają kibice na Podpromiu.

23:18
    Na drugą stronę siatki przyjmuje Piotr Gacek i atak z drugiej linii skończył Marko Ivović!

22:18
    Z zagrywką Fabiana Drzyzgi nie poradził sobie Piotr Gacek! Czas dla Andrei Anastasiego!

21:18
    Świetnie teraz Jochen Schops! Niemiec obija podwójny blok rywali!

20:18
    Cofnął rękę przy zagrywce Damian Schwarz, ale piłka wpada w siatkę.

19:18
    Na boisku Przemysław Stępień oraz Damian Schulz. Zeszli Troy i Falaschi.

19:18
    Piłkę po ataku Grzyba przyjęli rzeszowianie, jednak na stronę gości w aut.

19:17
    W miejsce Fabiana Drzyzgi wchodzi Dawid Konarski.

19:17
    Tym razem już skutecznie Nikołaj Penczew, który minął podwójny blok rywali!

18:17
    Decyzja podtrzymana. Punkt dla LOTOS-u!

18:17
    Dłuższa akcja. Atakował Penczew, ale w aut! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

18:16
    Ponownie świetnie rozegrał do Marko Ivovicia Fabian Drzyzga i Serb atakował na czystej siatce.

17:16
    W miejsce Bartosza Gawryszewskiego wchodzi Mateusz Czunkiewicz.

17:16
    Tym razem reprezentant Niemiec niewiele w aut.

17:15
    Na zagrywce Jochen Schops i nie poradził sobie Mateusz Mika!

16:15
    Na czystej siatce z lewego skrzydła atakował Marko Ivović! Druga przerwa techniczna!

15:15
    Atak po taśmie Jochena Schops i piłka wychodzi na aut! Znów mamy remis!

15:14
    Na zagrywce Dawid Dryja, który posłał piłkę w aut.

15:13
    Pewne przyjęcie Penczewa i potem przez podwójny blok rywali przedarł się Marko Ivović.

14:13
    Potrójny blok miał przed sobą Mateusz Mika, ale fantastycznie atakuje po skosie!

14:12
    Znów kłopoty z zagrywką Penczewa mieli goście! Potem na podwójnym bloku zatrzymany został Troy! Czas dla Andrei Anastasiego!

13:12
    Tylko plasować mógł Troy. Potem po kontrze kończy atak Jochen Schops!

12:12
    Niełatwą piłkę miał Mateusz Mika i zaatakował w siatkę. Znów remis!

11:12
    Arbitrzy nie zmieniają decyzji. Punkt dla gospodarzy!

11:12
    Z drugiej piłki Dawid Dryja! Zastrzeżenia do arbitra mają gdańszczanie, czy to było czyste zagranie! LOTOS prosi o weryfikację.

10:12
    Po zagrywce Wojciecha Grzyba piłka po stronie LOTOS-u! Ze środka kończy Gawryszewski!

10:11
    Pewnie przyjmuje Schwarz i ze środka Wojciech Grzyb!

10:10
    Sebastian Schwarz posłał piłkę po zagrywce w siatkę!

9:10
    W antenkę z prawego skrzydła zaatakował Jochen Schops! Na prowadzenie wyszli znów goście!

9:9
    Lekko, jednak skutecznie zaatakował na środku Wojciech Grzyb.

9:8
    Piotr Nowakowski trafił zagrywką Mateusza Mikę!

8:8
    Wpierw nie skończył Penczew. Potem na czystej siatce już skutecznie Schops!

7:8
    Nad siebie przyjmował Penczew. Wpierw został zablokowany, a potem zaatakował w aut! Pierwsza przerwa techniczna!

7:7
    Mocną zagrywkę pewnie przyjął Gacek i potem skutecznie atakował Schwarz.

7:6
    Kapitalnie Marko Ivović! Ustrzeleni został Schwarz i Mika!

6:6
    Mika przyjmuje na drugą stronę siatki i następnie z krótkiej po bloku atakuje Piotr Nowakowski!

5:6
    As serwisowy Marko Ivovicia! Piłka trafia w samą linię!

4:6
    Z drugiej linii Nikołaj Penczew, pewny atak!

3:6
    Dobre rozegranie Falaschiego na skrzydło do Troy'a, który udanie atakuje!

3:5
    Nie skończył ataku Schops, ale potem Niemiec udanie na siatce!

2:5
    Pojedynczy blok miał przed sobą Mateusz Mika i pewnie atakuje obok!

2:4
    Autowa zagrywka w wykonaniu Falaschiego.

1:4
    Sytuacyjna piłka i w aut atakuje Nikołaj Penczew! Świetnie zaczęli przyjezdni!

1:3
    Penczew przyjmuje na drugą stronę. Potem atakował Mika i lekkie nieporozumienie w obronie Resovii.

1:2
    Dobrze przyjmuje Gacek i z drugiej linii skutecznie Schwarz.

1:1
    Szybko odpowiadają rzeszowianie!

0:1
    Od udanego ataku z prawego skrzydła spotkanie zaczyna Troy!

0:0

0:0
    LOTOS Grzyb, Falaschi, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Mika, Gacek (l).

0:0
    Resovia: Nowakowski, Ivović, Penczew, Schops, Dryja, Drzyzga, Ignaczak (l).

0:0

Asseco Resovia: Lotman, Nowakowski, Tichacek, Nowakowski, Ivović, Schops, Drzyzga, Buszek, Holmes, Penczew, Dryja, libero: Ignaczak.

LOTOS Trefl Gdańsk: Grzyb, Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczyk, Wierzbowski, Mika, Czunkiewicz, libero: Gacek.

Sędziowie: Lagierski Marek, Maroszek Wojciech.
    Witamy Państwa z hali Podpromie! Trwa rozgrzewka obu ekip!

0:0
    Zapowiada się przed nami bardzo emocjonujący mecz. LOTOS to rewelacja obecnych rozgrywek. Siatkarze Resovii to z kolei srebrni medaliści Ligi Mistrzów. Kto okaże się lepszy w najbliższym spotkaniu przekonamy się już w środę. Na relację live zapraszamy od godziny 20:00 jedynie na lajfy.com!
    Autobus Resovii odebrał siatkarzy LOTOS-u z lotniska!

0:0
    Resovia z LOTOS-em mierzył się dwukrotnie w tym sezonie. Pierwszy mecz został rozegrany w Gdańsku. Wtedy lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:2. Trzy kolejki przed końcem fazy zasadniczej podopieczni Anastasiego przyjechali do Rzeszowa. Tym razem triumfowała 3:1 Resovia. Oba pojedynki przysporzyły kibicom niezwykle dużo emocji!

0:0
    Rywalizacja półfinałowa była już o wiele ciekawsza. O ile Resovia bez większych problemów pokonała trzy razy Jastrzębski Węgiel, to LOTOS toczył bardziej pasjonujące boje. Gdańszczanie mierzyli się ze Skrą. W pierwszym meczu w Bełchatowie nieoczekiwanie wygrali 3:2 podopieczni Anastasiego. W następnym meczu 3:1 wygrała z kolei ekipa Miguela Falaski. Trzeci pojedynek był popisem siatkarzy LOTOS-u, którzy rozbili Skrę na jej parkiecie 3:0. Czwarty mecz był już ostatnim. Po fantastycznym widowisku ostatecznie triumfowali 3:2 gdańszczanie i wywalczyli awans do finału.
    Rzeszowianie mają chrapkę na złoto.

0:0
    W ćwierćfinale Resovia mierzyła się z Czarnymi. W pierwszym meczu rzeszowianie wygrali po ciężkim boju 3:2, jednak w rewanżu już zdecydowanie zwyciężyli 3:0. LOTOS mierzył się z Transferem Bydgoszcz. Oba pojedynki zwyciężyli gdańszczanie 3:1.

0:0
    W rundzie zasadniczej lepsza okazała się Resovia, która zameldowała się na pierwszej pozycji. LOTOS z kolei uplasował się na trzecim miejscu.

0:0
    Przed nami długo oczekiwane wydarzenie, finał PlusLigi! Asseco Resovia w pierwszym meczu podejmie w hali Podpromie LOTOS Trefl Gdańsk!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Tomek

Asseco Resovia Rzeszów: Lotman, Nowakowski, Tichacek, Konarski, Ivović, Schops, Drzyzga, Buszek, Holmes, Penczew, Dryja, libero: Ignaczak.

Sędziowie: Lagierski Marek, Maroszek Wojciech