Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | Resovia – Trefl 3:0 (koniec)
25 25 25
Trefl Gdańsk
0
22 20 23
Środa 15.04.2015, 20:00 • Hala Podpromie, Rzeszów • PlusLiga mężczyzn - play-off

25:23
    Kiwa z prawego skrzydła Jochen Schops i piłka wpada w boisko! To koniec!

24:22
    Przedziera się przez blok rywali na środku Piotr Nowakowski! Piłka meczowa dla Resovii! Na boisko wchodzi Konarski.

23:21
    Na boisku Stępień oraz Troy. O czas poprosił Andrea Anastasi.

22:20
    Na czystej siatce pewnie atakuje Jochen Schops! Świetne rozegranie Fabiana Drzyzgi!

18:17
    Kiepsko przyjmują gdańszczanie i oddają piłkę praktycznie za darmo! Potem nad blokiem kiwa Jochen Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

15:16
    Nie mógł skończyć Mateusz Mika. Potem jednak zablokowany został Nikołaj Penczew. Druga przerwa techniczna.

10:13
    Piłka była w boisku! Punkt dla LOTOS-u!

11:12
    Z prawego skrzydła atakuje Murphy Troy! O sprawdzenie poprosił Andrea Anastasi!

7:11
    Atakował z lewego skrzydła Sebastian Schwarz i piłka po bloku wpada w aut! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

6:10
    Piłka na lewe skrzydło do Nikołaja Penczewa, który zatrzymany został na podwójnym bloku! Czas dla Andrzeja Kowala!

6:8
    Udana akcja Mateusza Miki! Reprezentant Polski obija blok rzeszowian. Pierwsza przerwa techniczna!

2:4
    Wojciech Grzyb! As serwisowy w wykonaniu byłego zawodnika Resovii!

25:20
    Piłkę po stronie Resovii sięgał rozgrywający LOTOS-u! Kolejna partia dla gospodarzy!

24:20
    Decyzja podtrzymana! Będziemy oglądać piłkę setową dla Resovii!

24:20
    Sporo emocji teraz na boisku! Ostatecznie w aut atakuje jeden z gdańszczan. Sprawdza Andrea Anastasi!

24:19
    Atakuje na środku Piotr Nowakowski i piłka w boisku. Sprawdza, czy nie było dotknięcia siatki Andrea Anastasi.

20:16
    Udanie w obronie Jochen Schops, ale potem na potrójnym bloku zatrzymany został Ivović! O czas poprosił Andrzej Kowal!

20:14
    Mateusz Mika atakuje po taśmie, podbili rzeszowianie i potem skutecznie Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

16:12
    Przekroczenie linii trzeciego metra przy ataku Sebastiana Schwarza! Druga przerwa techniczna!

15:12
    Ależ zagrywka Schopsa! Nie można się dziwić, że Mateusz Mika tego nie przyjął!

13:12
    Dotknęli siatki rzeszowianie i punkt dla LOTOSU-u!

14:11
    Piekielną zagrywką Falaschiego przyjął Ignaczak. Potem na potrójnym bloku zatrzymany Troy. O sprawdzenie poprosił Anastasi.

12:9
    Przedarł się przez blok rywali na prawym skrzydle Jochen Schops! O czas poprosił Andrea Anastasi!

9:8
    To był as! Kibice na Podpromiu szaleją!

8:9
    Pomylił się na zagrywce również Fabian Drzyzga. O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

7:8
    Zagrywka w taśmę Piotra Nowakowskiego. Niewiele zabrakło! Pierwsza przerwa techniczna!

5:7
    Sebastian Schwarz zatrzymuje na pojedynczym bloku Jochena Schops!

25:22
    Tym razem się nie udało! W siatkę zagrał Marco Falaschi i pierwszego seta wygrała Asseco Resovia!

24:22
    Cóż robi Falaschi! Fenomenalnie! Znów trafiony został Nikołaj Penczew i o drugą przerwę poprosił Andrzej Kowal!

24:21
    Falaschi trafia zagrywką Nikołaja Penczewa! Reaguje Andrzej Kowal i prosi o przerwę.

24:19
    W taśmę z lewego skrzydła atakuje Mateusz Mika! Piłka setowa dla Asseco Resovii!

22:18
    Z zagrywką Fabiana Drzyzgi nie poradził sobie Piotr Gacek! Czas dla Andrei Anastasiego!

18:17
    Dłuższa akcja. Atakował Penczew, ale w aut! O sprawdzenie poprosił Andrzej Kowal!

17:15
    Na zagrywce Jochen Schops i nie poradził sobie Mateusz Mika!

16:15
    Na czystej siatce z lewego skrzydła atakował Marko Ivović! Druga przerwa techniczna!

14:12
    Znów kłopoty z zagrywką Penczewa mieli goście! Potem na podwójnym bloku zatrzymany został Troy! Czas dla Andrei Anastasiego!

11:12
    Z drugiej piłki Dawid Dryja! Zastrzeżenia do arbitra mają gdańszczanie, czy to było czyste zagranie! LOTOS prosi o weryfikację.

10:12
    Po zagrywce Wojciecha Grzyba piłka po stronie LOTOS-u! Ze środka kończy Gawryszewski!

9:8
    Piotr Nowakowski trafił zagrywką Mateusza Mikę!

7:8
    Nad siebie przyjmował Penczew. Wpierw został zablokowany, a potem zaatakował w aut! Pierwsza przerwa techniczna!