Pogoń – Górnik Z. | 3:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Jagiellonia | 0:0 (koniec) | | | Lech P. – Śląsk | 2:0 (koniec) |
GKS T. – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Widzew – Chojniczanka | 1:0 (koniec) | | | Miedź – Flota | 5:0 (koniec) |
Sandecja – Bytovia | 0:1 (koniec) | | | Dolcan – Pogoń Sdl. | 3:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Chrobry | 2:1 (koniec) |
GKS K. – Zagłębie L. | 0:5 (koniec) |
Wisła Pu. – Górnik W. | 1:1 (koniec) | | | Okocimski – Limanovia | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Nadwiślan | 0:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Stal S. W. | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Raków | 0:1 (koniec) | | | Kotwica – Siarka T. | 1:1 (koniec) |
Stal M. – Rozwój | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – ROW Rybnik | 2:1 (koniec) |
Southampton – Tottenham | 2:2 (koniec) | | | Burnley – Leicester | 0:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Hull | 0:2 (koniec) |
Newcastle – Swansea | 2:3 (koniec) | | | Queens Park – West Ham | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Sunderland | 1:1 (koniec) |
West Bromwich – Liverpool | 0:0 (koniec) | | | Man City – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Udinese – AC Milan | 2:1 (koniec) | | | Inter – AS Roma | 2:1 (koniec) |
RCD Espanyol – FC Barcelona | 0:2 (koniec) | | | Atletico – Elche | 3:0 (koniec) | | | Getafe – Levante | 0:1 (koniec) |
Sociedad – Villarreal | 0:0 (koniec) |
Borussia D. – Eintracht | 2:0 (koniec) | | | Hannover – Hoffenheim | 1:2 (koniec) | | | Stuttgart – Freiburg | 2:2 (koniec) |
Hamburg – Augsburg | 3:2 (koniec) | | | FC Koln – Bayer | 1:1 (koniec) | | | Bayern – Hertha | 1:0 (koniec) |
PSG – Lille | 6:1 (koniec) | | | Bordeaux – Metz | 1:1 (koniec) | | | Caen – Guingamp | 0:2 (koniec) |
Évian TG – Bastia | 1:2 (koniec) | | | Rennes – Nice | 2:1 (koniec) | | | Toulouse – Nantes | 1:1 (koniec) |
Dynamo C.B. – Hradec Kralove | 2:2 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 3:0 (koniec) | | | Jablonec – Slavia | 2:1 (koniec) |
Bohemians – Teplice | 1:0 (koniec) | | | Slovacko – Slovan | 2:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Mlada | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Soła | 2:0 (koniec) | | | Polonia Ł. – Rekord | 0:1 (koniec) | | | Lechia II – Pogoń II | 1:2 (koniec) |
Oława – Polonia/Stal | 1:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Motor | 1:1 (koniec) | | | Warta – Polonia Śr. | 2:1 (koniec) |
Polonia B. – Czaniec | 4:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Ruch II | 1:4 (koniec) | | | Szombierki – Górnik Wes. | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Poronin | 1:1 (koniec) | | | Ursus – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Brighton – Watford | 0:2 (koniec) | | | Fulham – Middlesbrough | 4:3 (koniec) |
Crvena Zvezda – Partizan | 0:0 (koniec) |
Rodło – Spójnia | 2:0 (koniec) |
finał
Miedź Legnica
5:0
(0:0)
Flota Świnoujście
90
|
Gol dla Miedzi! KAKOKO uderzył bramkę stadiony świata. Spadła piłka mu pod stopy w okolicy 30 metrabez namysłu uderzył, podkręcona piłka wędruje w samo okienko
|
|
83
|
Gol dla Miedzi! KAKOKO wykiwał z trzech zawodników rywali w polu karnym i precyzyjnie, technicznie przymierzył trafiając rogalem do bramki
|
|
77
|
Gol dla Miedzi!SZCZEPANIAK po raz kolejny dobija, tym razem główkę Zatwarnickiego sparowaną przez bramkarza
|
|
76
|
Gol dla Miedzi!SZCZEPANIAK dobija piłkę odbitą od bramkarza i trafia z najbliższej odległości
|
|
51
|
Gol dla Miedzi!ŁOBODZIŃSKI z karnego i Miedź prowadzi
|
Gole:
51. ŁOBODZIŃSKI, 76. SZCZEPANIAK, 77. SZCZEPANIAK, 83. Kakoko, 90. Kakoko
Sędziowie: Rokosz
Widownia:
Kartki: 30. Garuch (MLE), 49. Kakoko (MLE), 72. Woźniczka (MLE) – 40. Bujok (FLO), 84. Opałacz (FLO) 51. Sołowiej (FLO)
Spudłowany karny!:
Miedź Legnica:
Smug – Bartczak, Bartoszewicz, Midzerski, Woźniczka – Łobodziński, Garuch, Kakoko, Szczepaniak, Kadu – Labukas
Zmiany:
Trener:
Flota Świnoujście: Sapela – Stasiak, Opałacz, Sołowiej, Nwagou – Kort, Brud, Lisowski, Kocot, – Bujok, Reca
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Flota Świnoujście: Sapela – Stasiak, Opałacz, Sołowiej, Nwagou – Kort, Brud, Lisowski, Kocot, – Bujok, Reca
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Rokosz
Widownia:
Tomasz Kulczyk