Wisła Pu. – Górnik W. 1:1 (koniec) | Okocimski – Limanovia 2:0 (koniec) | Puszcza – Nadwiślan 0:0 (koniec)
MKS Kluczbork – Stal S. W. 2:1 (koniec) | Legionovia – Raków 0:1 (koniec) | Kotwica – Siarka T. 1:1 (koniec)
Stal M. – Rozwój 3:1 (koniec) | Zagłębie S. – ROW Rybnik 2:1 (koniec)
Okocimski Brzesko
2:0 (0:0)
Limanovia Limanowa
Sobota 25.04.2015, 16:00 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • 2. Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszamy na transmisję z meczu 27. kolejki 2 Ligi, w którym Can-Pack Okocimski Brzesko przed własną publicznością podejmie Limanovię Limanowa. Początek transmisji w sobotę o godz. 16:00 w portalu Lajfy.com! Bądźcie z nami!

Przed nami derby małopolski! Bardzo ważne dla obu drużyn, które bronią się przed spadkiem. O ile sytuacja Okocimskiego jest zła, to w Limanowej można mówić o sytuacji tragicznej. Ekipy jak powietrza potrzebują w tym spotkaniu trzech punktów. Któremu uda się ta sztuka?

Can-Pack Okocimski Brzesko zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów. Podopieczni trenera Tomasza Kulawika tracą zaledwie jeden punkt do będącej na pozycji bezpiecznej Puszczy Niepołomice. Strata do kolejnego Nadwiślana Góra wynosi już pięć oczek.

W podbramkowej sytuacji jest Limanovia Limanowa, która z zaledwie 16 oczkami zajmuje ostatnią pozycję w ligowej stawce. Do miejsca bezpiecznego limanowianie tracą aż dziesięć punktów. Ostatnie punkty Limanovia zdobyła 14 marca wygrywając na wyjeździe z MKS-em Kluczbork 4-0.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą już jesienią. Końcem września po bardzo bezbarwnym spotkaniu w Limanowej padł bezbramkowy remis. Czy tym razem w derbach małopolski zobaczymy bramki?

Zapraszamy w sobotę od godz. 16:00 przed ekrany komputerów. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami ogromnych emocji! Przed nami derby małopolski!

Can-Pack Okocimski Brzesko: Błąkała – Wawryka, Jacek, Garzeł, Baran – Pyciak, Lewiński, Wojcieszyński, Jaworśkyj, Guja – Hłuszko
    Rezerwowi: Kozioł – Kasprzyk, Dziadzio, Białkowski, Sani, Bryła, Ryś

Limanovia Limanowa: Skrzyniarz – Kulewicz, Kandel, Mysiak, Derbich – Pirbula, Skiba, Koman, Atanasow, R. Wolsztyński – Chmiest
    Rezerwowi: Mika – Basta, Bierzało, Serafin, Ł. Wolsztyński, Piwowarczyk, Poliaček

Sędziowie: Kamil Adamski (Kielce).

Od rozpoczęcia spotkania dzielą nas już tylko minuty. Obie drużyny potrzebują tutaj zwycięstwa. Który z nich zrobi chociaż mały krok w stronę utrzymania w II lidze? Przekonamy się za niespełna dwie godziny. Bądźcie z Lajfy.com!

Mamy już oba zespoły na murawie! Za moment usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego Kamila Adamskiego z Kielc!

1

3
    Niewiele dzieje się na początku tego spotkania na murawie stadionu Okocimskiego w Brzesku. Przed chwilą wrzutka Pyciaka w kierunku jednego z partnerów, który główkuje fatalnie obok bramki.

4
    Niesamowite! Nieudana interwencja Skrzyniarza, który zagrał piłkę do Guji, który bez momentu zawahania oddał futbolówkę Wojcieszyńskiemu, a ten mając przed sobą jedynie bramkarza Limanovii walnął nad bramką! Jęk zawodu na trybunach.

6
    Od początku na boisku zarysowała się przewaga podopiecznych Tomasza Kulawika. Fantastyczną okazję przed chwilą miał Wojcieszyński czy ta sytuacja się zemści?

8
    Od sytuacji Wojcieszyńskiego na boisku nie dzieje się nic istotnego. Dużo walki w środku pola gry, ale żadna z drużyn nie potrafi skonstruować sobie dobrej akcji bramkowej. Miejmy nadzieję, że z każdą minutą będzie tutaj ciekawiej.

11
    Ponownie zakotłowało się przed bramką Limanovii. Znów w naszym notesie zapisujemy Guję, który dośrodkował w pole karne do Hłuszki, który jednak potknął się na murawie, następnie szansę miał Pyciak, ale został zablokowany.

13
    Wieje nudą z murawy w Brzesku. Od czasu do czasu Okocimski zdecyduje się na jakiś odważniejszy atak, ale momentami nie da się oglądać tego meczu. Mimo to bardzo aktywny na skrzydle jest dzisiaj Guja.

15
    Za nami już kwadrans tego spotkania. Mimo, że mecz nie jest zbyt ciekawy to optyczna przewaga po stronie gospodarzy, którzy wykreowali sobie dwie dobre sytuacje bramkowe.

17
    Bardzo brzydkie wejście Chmiesta w nogi Wawryki. Sędzia bez wahania wyciągnął żółtą kartkę dla napastnika Limanovii. Boczny obrońca Okocimskiego potrzebuje pomocy medycznej.

19
    Dużo walki w środku pola, ale niewiele to wnosi. Ciężko ogląda się to spotkanie, ale trzeba przyznać obu zespołom, że ambicji i woli walki dzisiaj im nie brakuje. Oby to przełożyło się również na akcje bramkowe.

20
    Kandel jako drugi z zawodników Limanovii wpisuje się do notesu sędziego – brzydki faul stopera gości.

23
    Spoglądamy na zegarek, który wskazuje już 23 minutę meczu, a na boisku wciąż poza znakomitą szansą Wojcieszyńskiego nie stało się nic istotnego.

26
    Już wydawało nam się, że to jest ta akcja Okocimskiego, ale świetnie zapowiadający się kontratak faulem przerwya Derbich za co dostaje żółtą kartkę.

27
    Jest również pierwsza żółta kartka dla Pyciaka, który dopuścił się brzydkiego faulu na przeciwniku. Sporo pracy mają sędziowie tego meczu.

28
    Kolejna żółta kartka – tym razem Atanasow z zespołu gości. Wydawało się, że jest to dobra pozycja do centry, ale Jaworśkyj nie zrobił tego najlepiej i piłka już w posiadaniu Limanovii.

30
    Pół godziny gry za nami. Poza ogromną ilości brzydkich fauli nie dzieje się na boisku nic ciekawego. Widać, że obie drużyny chronią się przed spadkiem i chcą zabezpieczyć głównie tyły.

34
    Po zamieszaniu związanym z rzutem wolnym dla Limanovii z 30 metrów uderzał Chmiest, ale nie był to trudny do obrony strzał dla Błąkały.

37
    Warto zauważyć, że o ile Okocimski może sobie pozwolić tutaj na ewentualną porażkę to przegrana Limanovii tutaj może zmniejszyć szanse na utrzymanie do minimum.

39
    Kolejna okazja Okocimskiego! Wojcieszyński huknął z woleja, ale piłkę odbił Skrzyniarz, dopadł do niej Guja, ale strzał nad bramką. Kontry Okocimskiego są rzadkie, ale bardzo ciekawe i błyskawicznie szybkie.

43
    Obie drużyny wyglądają już na mocno zmęczone i już chyba tylko oczekują na przerwę i chwilę wytchnienia. Jest dzisiaj bardzo ciepło w Brzesku i z pewnością wpływa to na kondycję i samopoczucie zawodników.

45
    Minutę dłużej potrwa pierwsza odsłona tego spotkania. Minuta dłużej katorgi dla kibiców, bo spotkanie ogląda się naprawdę ciężko.

45+1

Za nami pierwsza połowa spotkania w Brzesku, która kończy się bezbramkowym remisem. Obie drużyny walczyły, starały się, ale tylko Okocimski może pochwalić się świetnymi okazjami na zdobycie bramki, które fatalnie zmarnował. Zapraszamy za kwadrans na drugą połowę!

46

48
    Obie drużyny na początku przeprowadziły po jednej nieźle zapowiadającej się akcji, ale obie spaliły na panewce. Zaczyna się tak jak wyglądała cała pierwsza połowa.

51
    Gol dla Brzeska!
    Mamy pierwszą bramkę dla Okocimskiego! Szał radości w teamie gospodarzy! Dośrodkowanie z rzutu rożnego zamyka ARKADIUSZ GARZEŁ i mamy 1-0 dla gospodarzy!

53
    Okocimski chyba nie zamierza poprzestać na jednym trafieniu. Cały czas prowadzą grę, ale Limanovia chyba nie upadła po pierwszym ciosie. Zobaczymy jak dalej rozwinie się sytuacja.

53
    Guja jest kolejnym zawodnikiem, który otrzymuje żółtą kartkę. Dużo dzisiaj tych napomnień pokazał sędzia Kamil Adamski z Kielc.

54
    Ależ świetnie zapowiadała się ta kontra Okocimskiego! Kilka szybkich podań, piłka trafia do Hłuszki, który huknął, ale tylko w boczną siatkę. Okocimski zaczął coraz odważniej atakować.

56
    I znów po obiecujących dwóch akcjach spadło nam tempo tego spotkania. Limanovia nastawiona tylko na defensywę, a Okocimski teraz już poczuł krew i wygląda na bardziej chętnego do ataku.

57
    Dla odmiany mamy zmianę. W zespole gości boisko opuszcza Skiba, a w jego miejsce na murawie pojawia się Czech Poliaček.

57
    Było groźnie teraz w polu karnym Limanovii, ale brzydki faul Jaworśkyjego na Skrzyniarzu kończy te zapędy Okocimskiego – dodatkowo żółta kartka dla pomocnika gospodarzy.

60
    Zmiana numer dwa w Limanovii. W miejsce Rafała Wolsztyńskiego jego brat Łukasz. Czy ta rotacja osobowa coś zmieni?

61
    Mamy również pierwszą zmianę w zespole Okocimskiego. Za Jaworśkyjego od teraz po boisku biegał będzie Dziadzio.

64
    Za nami już zamieszanie ze zmianami zawodników. Obecnie na boisku nie dzieje się zbyt wiele, podobnie jak w pierwszej tak i w drugiej połowie wieje z boiska nudą.

67
    Rzut wolny sprzed narożnika pola karnego miała teraz Limanovia, ale po interwencji stoperów piłka wyszła na rzut rożny, który również został fatalnie zmarnowany.

70
    Pozostało 20 minut. Nie wygląda na to, żeby Limanovia była w stanie tutaj jakoś zagrozić rywalom. Grę cały czas prowadzi Okocimski, ale rzadko zagraża bramce Skrzyniarza.

72
    Trzecia zmiana po stronie ekipy Marka Motyki. Za Komana wchodzi na boisko Serafin.

73
    Zmiana na skrzydle w Okocimskim. Za Pyciaka do gry został desygnowany Bryła.

74
    Pirbula z trudnej pozycji uderzał głową, ale bardzo spokojnie broni w tej sytuacji Błąkała. Nieodpowiedzialne zachowanie defensywy gospodarzy, którzy narazili swój zespół na głupią stratę gola.

77
    Okocimski wzmacnia teraz nieco defensywę. Za Lewińskiego na boisko wchodzi Ryś.

80
    Dobiega końca to bardzo nudne spotkanie. Czy będzie stać Limanovię żeby zagrozić bramce Błąkały? Na razie na to się nie zapowiada.

80
    Bardzo sprytne zachowanie Hłuszki, który wykorzystał błąd obrońcy, zaczekał na WOJCIECHA WOJCIESZYŃSKIEGO i wyłożył mu piłkę, a ten nie mógł tego zmarnować. Po meczu!

83
    Ostatnia zmiana u gości. Za Derbicha wchodzi Piwowarczyk.

86
    Ależ zmarnował sytuację! Atnasow z najbliższej odległości huknął wprost w Błąkałę! To była najlepsza okazja gości! Mogło być tutaj jeszcze bardzo ciekawie!

90
    Zmiana na zyskanie czasu w Okocimskim. Kasprzyk na boisko za Barana.

90
    Cztery minuty dolicza sędzia Kamil Adamski, który bardzo dobrze prowadzi to ostre spotkanie.

90+3
    Bez historii ten doliczony czas gry. Limanovia już pogodzona ze swoim losem, a Okocimski powoli zaczyna świętowanie zdobycia bardzo ważnych trzech punktów.

90+4

Po zawodach! Okocimski Brzesko wygrywa bardzo ważne spotkanie w kwestii utrzymania z Limanovią Limanowa. W derbach małopolski górą podopieczni Tomasza Kulawika i to właśnie oni uczynili kolejny krok ku utrzymaniu.

To już wszystko z Brzeska! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie do portalu Lajfy.com. Miłego wieczoru! (17:56:55)