Pogoń – Górnik Z. | 3:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Jagiellonia | 0:0 (koniec) | | | Lech P. – Śląsk | 2:0 (koniec) |
GKS T. – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Widzew – Chojniczanka | 1:0 (koniec) | | | Miedź – Flota | 5:0 (koniec) |
Sandecja – Bytovia | 0:1 (koniec) | | | Dolcan – Pogoń Sdl. | 3:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Chrobry | 2:1 (koniec) |
GKS K. – Zagłębie L. | 0:5 (koniec) |
Wisła Pu. – Górnik W. | 1:1 (koniec) | | | Okocimski – Limanovia | 2:0 (koniec) | | | Puszcza – Nadwiślan | 0:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Stal S. W. | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Raków | 0:1 (koniec) | | | Kotwica – Siarka T. | 1:1 (koniec) |
Stal M. – Rozwój | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie S. – ROW Rybnik | 2:1 (koniec) |
Southampton – Tottenham | 2:2 (koniec) | | | Burnley – Leicester | 0:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Hull | 0:2 (koniec) |
Newcastle – Swansea | 2:3 (koniec) | | | Queens Park – West Ham | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Sunderland | 1:1 (koniec) |
West Bromwich – Liverpool | 0:0 (koniec) | | | Man City – Aston Villa | 3:2 (koniec) |
Udinese – AC Milan | 2:1 (koniec) | | | Inter – AS Roma | 2:1 (koniec) |
RCD Espanyol – FC Barcelona | 0:2 (koniec) | | | Atletico – Elche | 3:0 (koniec) | | | Getafe – Levante | 0:1 (koniec) |
Sociedad – Villarreal | 0:0 (koniec) |
Borussia D. – Eintracht | 2:0 (koniec) | | | Hannover – Hoffenheim | 1:2 (koniec) | | | Stuttgart – Freiburg | 2:2 (koniec) |
Hamburg – Augsburg | 3:2 (koniec) | | | FC Koln – Bayer | 1:1 (koniec) | | | Bayern – Hertha | 1:0 (koniec) |
PSG – Lille | 6:1 (koniec) | | | Bordeaux – Metz | 1:1 (koniec) | | | Caen – Guingamp | 0:2 (koniec) |
Évian TG – Bastia | 1:2 (koniec) | | | Rennes – Nice | 2:1 (koniec) | | | Toulouse – Nantes | 1:1 (koniec) |
Dynamo C.B. – Hradec Kralove | 2:2 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 3:0 (koniec) | | | Jablonec – Slavia | 2:1 (koniec) |
Bohemians – Teplice | 1:0 (koniec) | | | Slovacko – Slovan | 2:3 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Mlada | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Soła | 2:0 (koniec) | | | Polonia Ł. – Rekord | 0:1 (koniec) | | | Lechia II – Pogoń II | 1:2 (koniec) |
Oława – Polonia/Stal | 1:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Motor | 1:1 (koniec) | | | Warta – Polonia Śr. | 2:1 (koniec) |
Polonia B. – Czaniec | 4:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Ruch II | 1:4 (koniec) | | | Szombierki – Górnik Wes. | 2:1 (koniec) |
Unia T. – Poronin | 1:1 (koniec) | | | Ursus – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Brighton – Watford | 0:2 (koniec) | | | Fulham – Middlesbrough | 4:3 (koniec) |
Crvena Zvezda – Partizan | 0:0 (koniec) |
Rodło – Spójnia | 2:0 (koniec) |
86
|
Zmiana w drużynie Szombierki Bytom: z boiska schodzi Pączko, na boisku pojawia się Jarnot.
|
|
83
|
Zmiana w drużynie Szombierki Bytom: z boiska schodzi Kuliński, na boisku pojawia się Mrozek.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie Górnik Wesoła: z boiska schodzi Barwiński, na boisku pojawia się Majewski.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie Szombierki Bytom: z boiska schodzi Rosiński, na boisku pojawia się Lebek.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Górnik Wesoła: z boiska schodzi Łaciok, na boisku pojawia się Stokłosa.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Szombierki Bytom: z boiska schodzi Śliwa, na boisku pojawia się Kasprzyk.
|
Uwaga:
Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.
Gole:
11. Kuliński, 79. Makowski – 15. Mieszczak
Sędziowie: Marcin Zientek
Widownia:
Kartki: 22. Czapla (GWE), 90. Hermann (GWE) 13. Dzido (SZM)
Spudłowany karny!:
Szombierki Bytom:
Wiśniewski – Dzido, Ślezok, Śliwa (46. Kasprzyk) , Szafrański – Kuliński (83. Mrozek) , Makowski, Pach, Rosiński ( 61. Lebek) Stefaniak – Pączko (86. Jarnot)
Zmiany: Rosół – Kasprzyk, Konaszczuk, Lebek, Mrozek, Jarnot Ryś
Trener:
Górnik Wesoła: Sitko – Tuleja, Hermann, Czapla, Moskal – Bochenek, Lesik, Barwiński, Koniarek, Łaciok ( 46. Stokłosa) – Mieszczak
Zmiany: Wierzbicki – Kania, Kuciel, Stokłosa, Krzysztoń, Cieszyński, Gajewski
Trener:
Zmiany: Rosół – Kasprzyk, Konaszczuk, Lebek, Mrozek, Jarnot Ryś
Trener:
Górnik Wesoła: Sitko – Tuleja, Hermann, Czapla, Moskal – Bochenek, Lesik, Barwiński, Koniarek, Łaciok ( 46. Stokłosa) – Mieszczak
Zmiany: Wierzbicki – Kania, Kuciel, Stokłosa, Krzysztoń, Cieszyński, Gajewski
Trener:
Sędziowie: Marcin Zientek
Widownia:
Jacek Rebensztok
@jacek