64:49 (13:8, 25:29, 42:42) Serie: 2:1
CCC Polkowice
Niedziela 26.04.2015, 17:00Basket Liga Kobiet - play-off

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:57:55)

Torunianki po dosyć nudnym meczu wygrały trzecie spotkanie meczu o 3 miejsce TBL Kobiet i to one staną na najniższym stopniu podium. Fatalne zawody zanotowała Dominika Owczarzak, która zanotowała aż 8 strat!

40:00
    Koniec meczu. (64:49)

39:56
    Strata Greene w ataku. Szybka kontra i Reid wpada pod kosza i trafia za dwa! (64:49)

39:38
    Dwa razy celnie! (62:49)

39:38
    Faulowana Harris i dwa osobiste przed nią! (60:49)

38:53
    Reid skutecznie spod kosza za dwa! (60:49)

38:28
    Dwa razy celnie i o czas prosi szkoleniowiec CCC! Energa coraz bliżej medalu! (58:49)

38:28
    Faulowana Harris pojawi się na linii rzutów wolnych! (56:49)

38:10
    Swanier próbuje spod kosza, ale jest zablokowana przez Amber Harris! (56:49)

37:41
    Niecelnie w ataku Pawlak. Piłka dla CCC, ale traci ją znów Owczarzak! (56:49)

36:50
    Amber Harris raz celnie z linii rzutów osobistych. (56:49)

36:33
    Trzecia już w tej kwarcie strata Owczarzak, która myli się dzisiaj na potęgę! (55:49)

36:05
    Nerwowo było w drużynie gospodyń! Niecelnie Rebecca Harris, ale zbiera i dobija zdobywając dwa punkty! (55:49)

35:31
    Ależ odpowiedź przyjezdnych! Za trzy celnie Swanier! (53:49)

35:12
    Za trzy świetny rzut Reid! (53:46)

34:35
    Kilka niecelnych rzutów, ale w końcu celnie z dystansu Greene dla CCC! (50:46)

33:40
    Kolejna strata przyjezdnych. Odpowiedź torunianek prosta, Harris wpada pod kosz i trafia za dwa! Przerwa dla CCC! (50:44)