64:49 (13:8, 25:29, 42:42) Serie: 2:1
CCC Polkowice
Niedziela 26.04.2015, 17:00Basket Liga Kobiet - play-off

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Po pierwszym meczu na hali w Toruniu, w którym to CCC wygrało, to właśnie koszykarki były upatrywane w roli faworytek do zajęcia trzeciego miejsca. W końcu wygrana na wyjeździe oraz następny mecz u siebie to najlepsze co może się zdarzyć. A jednak...

Stało się zupełnie inaczej. Zawodniczki z Torunia podeszły do tego meczu bardzo zmobilizowane. Zdominowały gospodynie przez pierwsze trzy kwarty. W czwartej jednak nieco straciły na "szybkości" i polkowiczanki dogoniły je.

Na minutę przed końcem, koszykarki CCC traciły jedynie dwa punkty, ale wtedy do ataku przeszła Reid i na 5 sekund przed końcem trafiła za trzy i zadecydowała tym trafieniem o losach meczu. Torunianki wygrały i to teraz one są faworytkami!

Koszykarki CCC Polkowice po meczu były załamane tym co się wydarzyło. Miały brązowy medal na wyciągnięcie ręki, a jednak przegrały i to przed własną publicznością! Teraz presja, która nad nimi krąży jest dużo większa, bo ostateczny mecz rozegrają na hali w Toruniu.

A kto w tym meczu okaże się lepszy? Czy CCC będzie w stanie drugi raz wygrać na hali rywala? Na te pytania odpowiedź poznamy już dziś! Na transmisję live zapraszamy od godziny 17:00!

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

00:30
    Na sam początek zablokowany rzut Majewskiej. Próba kontry rywalek, ale niecelnie spod kosza Reid. (0:0)

01:35
    Nieskutecznie na sam początek oba zespołu. Po blisko dwóch minutach gry w końcu celnie Fikiel za dwa po szybkiej kontrze. (2:0)

02:16
    W odpowiedzi niecelny rzut Sutherland. Szansa dla torunianek na powiększenie przewagi, ale źle Harris! (2:0)

02:45
    Kolejny raz źle przyjezdne. Na ich szczęście Jackson traci piłkę! (2:0)

03:00
    W końcu przyjezdne celnie! Za dwa spok kosza Sutherland! (2:2)

03:29
    Strata w ataku Fikiel. Szybka kontra Sverrisdottir i ta za dwa! (2:4)

03:33
    W odpowiedzi Fikiel spod kosza! (4:4)

04:22
    Faulowana Reid pojawi się za chwile na linii rzutów wolnych. (4:4)

04:22
    Dwa razy celnie! (6:4)

04:47
    Po drugiej stronie boiska nieskutecznie Majewska. Przechwyt Jackson, która po chwili traci piłkę! (6:4)

05:16
    Faulowana Harris za chwilę pojawi się na linii rzutów wolnych! (6:4)

05:16
    Dwa razy celnie! (8:4)

05:30
    Błyskawiczna odpowiedź rywalek i za dwa z półdystansu Sutherland! (8:6)

05:50
    Kapitalna trójka Reid! (11:6)

06:21
    Kolejny raz faulowana Reid przy rzucie. Dwa osobiste. (11:6)

06:21
    Tylko raz celnie. (12:6)

06:47
    Świetna defensywa torunianek i koszykarki CCC popełniają błąd 24 sekund. (12:6)

07:35
    Faulowana Greene w ataku. Dwa osobiste przed nią. Na uwagę zasługuje fakt, że był to pierwszy faul torunianek. (12:6)

07:35
    Dwa razy celnie. (12:8)

08:05
    Najpierw źle torunianki, potem zawodniczki gości. Skuteczność bardzo słaba w dzisiejszym spotkaniu! (12:8)

08:20
    Faulowana Makowska. Przekroczony limit fauli CCC i zawodniczka Energi stanie na linii rzutów wolnych. (12:8)

08:20
    Tylko raz celnie. (13:8)

08:20

08:49
    No cóż, chaotycznie w ataku oba zespoły. Na zmianę tracą piłkę na korzyść rywalek. (13:8)

08:59
    Faulowana Makowska pojawi się na linii rzutów osobistych. (13:8)

10:23
    W pierwszej kwarcie dużo było rzutów wolnych, od tego samego zaczyna CCC! Owczarzak faulowana i dwa osobiste przed nią. (13:8)

10:23
    I dwa razy celnie! (13:10)

11:10
    Harris niecelnie w ataku, ale na jej szczęście myli się rywalka w kontrze. Zbiórka Jackson, która po chwili popełnia faul w ataku! (13:10)

11:20
    Za trzy Kaczmarska! (13:13)

11:40
    Błyskawiczna odpowiedź! Trójka Harris! (16:13)

12:44
    Faulowana Harris pojawia się na linii rzutów wolnych! (16:13)

12:44
    Dwa razy celnie i o czas prosi szkoleniowiec przyjezdnych! (18:13)

12:53
    Po przerwie spod kosza celnie Owczarzak! Dodatkowo z faulem i jeden osobisty przed nią! (18:15)

12:53
    I ten raz celnie! (18:16)

13:10
    W odpowiedzi z dystansu Harris za dwa! (20:16)

13:24
    Błyskawiczna akcja CCC i za trzy Owczarzak! (20:19)

14:10
    Jackson spod kosza za dwa po szybkiej kontrze. (22:19)

14:35
    Przyjezdne nie dają odskoczyć rywalkom. Za dwa niezawodna dziś Owczarzak! (22:21)

15:15
    Fatalnie w ataku obie drużyny. Zdenerwowany szkoleniowiec gospodyń prosi o czas! (22:21)

15:15
    Po przerwie z linii rzutów wolnych raz celnie Swanier. (22:22)

16:21
    Fatalnie w ataku spisują się torunianki i dodatkowo mają przekroczoną liczbę fauli. Faulowana Greene i dwa osobiste przed nią! (22:22)

16:21
    Dwa razy celnie! (22:24)

16:56
    Niecelnie w kontrze Harris. Odpowiedź rywalek i dwa punkty z dystansu Greene! Czas dla szkoleniowca gospodyń! (22:26)

17:15
    Po przerwie kolejny fatalny rzut Katarzynek. Niecelnie Ajduković. (22:26)

17:50
    Przyjezdne skrupulatnie wykorzystują błędy rywalek. Kolejne dwa punkty Greene. (22:28)

18:20
    Strata Reid w ataku, na jej szczęście myli się też Swanier. Próbuje atakować po przechwycie Jackson, ale myli się! (22:28)

19:05
    Green faulowana przez Ajduković. Przed koszykarką CCC dwa osobiste! (22:28)

19:05
    Raz celnie! (22:29)

19:59
    Za trzy w ostatniej sekundzie kwarty Jackson! (22:29)

20:00
    Druga kwarta skończona. (25:29)

20:01
    Trzecia kwarta rozpoczęta. (25:29)

20:13
    Od celnego rzutu rozpoczyna Makowska! (27:29)

20:45
    Strata CCC. Szybka kontra rywalek i za dwa z dystansu Harris! (29:29)

20:55
    Za trzy z dystansu Kaczmarska! (29:32)

21:47
    Odpowiedź torunianek i za trzy Makowska! (32:32)

22:08
    Spod kosza Greene za dwa! (32:34)

23:40
    Trzeba przyznać, że to kolejny mecz tych obu drużyn, w którym zarówno CCC jak i Energa fatalnie spisują się w ataku. Tym razem seria strat. (32:34)

23:50
    Za dwa Reid z dystansu! (34:34)

24:16
    Niecelny rzut Kaczmarskiej. Błyskawiczna kontra Reid, a ta spod kosza za dwa! (36:34)

24:41
    Przerwa na żądanie szkoleniowca CCC Polkowice! (36:34)

25:30
    Faulowana Swanier i dwa osobiste przed nią! (36:34)

25:30
    Dwa razy celnie! (36:36)

25:41
    Błyskawiczna odpowiedź rywalek i za dwa Jackson! (38:36)

25:59
    Greene pewnie z dystansu za dwa! (38:38)

26:10
    Faulowana Harris pojawia się na linii rzutów wolnych! (38:38)

26:10
    Tylko raz celnie! (39:38)

27:00
    Strata Greene w ataku. Po chwili mylą się torunianki w kontrze, na ich szczęście po raz kolejny fatalnie w ataku przyjezdne. (39:38)

27:20
    Katarzynki też się mylą! Złe podanie Reid! (39:38)

27:35
    Faulowana Reid staje na linii rzutów wolnych. (39:38)

27:35
    Raz celnie! (40:38)

27:35

27:55
    Za dwa celnie Sutherland! (40:40)

28:32
    Strata Jackson i szybka kontra rywalek. Rozegranie pod kosz do Jeziornej, a ta pewnie za dwa! (40:42)

28:40
    Reid wyrównuje i trafia z dystansu za dwa. (42:42)

29:55
    Trzeba przyznać, że żadnej z drużyn nie zależy na wyniku. Dużo błędów przy rzutach i strasznie dużo strat. Tym razem błąd Owczarzak. (42:42)

30:00
    Trzecia kwarta skończona. (42:42)

30:01
    Czwarta kwarta rozpoczęta. (42:42)

30:19
    Na sam początek strata Owczarzak. Ta zawodniczka w ostatnich dwóch kwartach nie gra za dobrze... (42:42)

30:43
    Wykorzystuje to Harris i trafia za trzy! (45:42)

31:10
    W odpowiedzi za dwa z dystansu Sutherland! (45:44)

32:58
    Kolejna strata Owczarzak! Szybka kontra Reid i ta celnie za trzy! (48:44)

33:40
    Kolejna strata przyjezdnych. Odpowiedź torunianek prosta, Harris wpada pod kosz i trafia za dwa! Przerwa dla CCC! (50:44)

34:35
    Kilka niecelnych rzutów, ale w końcu celnie z dystansu Greene dla CCC! (50:46)

35:12
    Za trzy świetny rzut Reid! (53:46)

35:31
    Ależ odpowiedź przyjezdnych! Za trzy celnie Swanier! (53:49)

36:05
    Nerwowo było w drużynie gospodyń! Niecelnie Rebecca Harris, ale zbiera i dobija zdobywając dwa punkty! (55:49)

36:33
    Trzecia już w tej kwarcie strata Owczarzak, która myli się dzisiaj na potęgę! (55:49)

36:50
    Amber Harris raz celnie z linii rzutów osobistych. (56:49)

37:41
    Niecelnie w ataku Pawlak. Piłka dla CCC, ale traci ją znów Owczarzak! (56:49)

38:10
    Swanier próbuje spod kosza, ale jest zablokowana przez Amber Harris! (56:49)

38:28
    Faulowana Harris pojawi się na linii rzutów wolnych! (56:49)

38:28
    Dwa razy celnie i o czas prosi szkoleniowiec CCC! Energa coraz bliżej medalu! (58:49)

38:53
    Reid skutecznie spod kosza za dwa! (60:49)

39:38
    Faulowana Harris i dwa osobiste przed nią! (60:49)

39:38
    Dwa razy celnie! (62:49)

39:56
    Strata Greene w ataku. Szybka kontra i Reid wpada pod kosza i trafia za dwa! (64:49)

40:00
    Koniec meczu. (64:49)

Torunianki po dosyć nudnym meczu wygrały trzecie spotkanie meczu o 3 miejsce TBL Kobiet i to one staną na najniższym stopniu podium. Fatalne zawody zanotowała Dominika Owczarzak, która zanotowała aż 8 strat!

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:57:55)

Piotr Grabowski

Energa Toruń: Walich, Reid, Ajduković, Pawlak, Fikiel, Suknarowska, Jackson, A.Harris, Misiuk, Makowska. R.Harris
    CCC Polkowice: Sutherland, Owczarzak, Jeziorna, Bucyk, Swanier, Majewska, Szczepanik, Kaczmarska, Sverrisdottir, Greene
    KWarty: 13:8, 12:21, 17:13, 22:7