Stany Zjednoczone – Finlandia 5:1 (koniec) | Kanada – Łotwa 6:1 (koniec) | Rosja – Norwegia 6:2 (koniec)
Czechy – Szwecja 5:6 (1:2 po rz. karnych)

65:00
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Szwecji.
    Decydującą bramkę zdobył OLIVER EKMAN LARSSON!
    Mattias SJOGREN - 5:5

59:06
    Bramka dla Szwecji!
    Dużo przypadku było w tej akcji Szwedów, ale ostatecznie trafia do bramki Salaka MATTIAS SJORGEN!
    Martin ZATOVIC - 5:4

56:53
    Bramka dla Czech!
    Fenomenalne minuty w wykonaniu Czechów, którzy po raz pierwszy wychodzą na prowadzenie! Gospodarze wyprowadzają zabójczą kontrę, którą wykorzystuje MARTIN ZATOVIC!
    Roman ČERVENKA - 4:4

52:31
    Znakomita pogoń gospodarzy! "Sam na sam" z Enrothem stanął ROMAN CERVENKA, który pakuje gumę pod poprzeczkę!
    Dominik SIMON - 3:4

51:34
    Łapią kontakt Czesi! Kontra gospodarzy, którą wykorzystuje DOMINIK SIMON!
    Joakim LINDSTROM - 2:4

44:08
    Trójką wyszli teraz Szwedzi. Znakomite podanie Mollera wykorzystuje JOAKIM LINDSTROM
    Tomáš HERTL - 2:3

42:51
    Ataki Czechów przyniosły skutek. Zamieszanie pod bramką Enrotha, ostatecznie pakuje krążek do bramki rywali TOMAS HERTL!

34:34
    Świetna akcja Szwedów, z najbliższej odległości kieruje krążek do bramki VICTOR RASK!
    Jaromír JÁGR - 1:2

13:28
    Jest kontaktowa bramka gospodarzy! Mozolnie budowali ten atak Czesi, wykończył go precyzyjnym uderzeniem JAROMIR JAGR!
    Staffan KRONWALL - 0:2

07:30
    Wykorzystują grę w przewadze Szwedzi! Świetna akcja hokeistów ze Skandynawii, którą wykończył STEFAN KRONWALL!
    Joel LUNDOVIST - 0:1

03:23
    Strata Nemeca we własnej tercji, Sjogern do JOELA LUNDQVISTA, ten celnym uderzeniem otwiera wynik spotkania!

Piotr Swieczak

Składy i statystyki: 14. Jagr (Voracek), 43. Hertl (Nemec, Klepis), 52. Simon (Hejda), 53. Cervenka, 57. Zatovic – 4. Lundovist (Sjogern), 8. Kronwall (Ekholm, Sjorgen), 35. Rask (Lindholm, Hjalmarsson), 45. Lindstrom (Moller), 60. Sjogren (Lindström, Klingberg), kar. Larsson