Brentford – Middlesbrough 1:2 (koniec)
Brentford F.C.
1:2 (0:1)
Middlesbrough F.C.
Piątek 08.05.2015, 20:45 • Griffin Park, Londyn • Angielska Championship • Półfinał

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (22:43:48)

Po bardzo emocjonującym i wyrównanym spotkaniu i bramce zdobytej w doliczonym czasie gry Middlesbrough pokonuje na wyjeździe Brentford w stosunku 2:1! Podopieczni Aitora Karanki są więc w naprawdę korzystnym położeniu przed rewanżem!

90+7

90+6
    Niewiele brakowało, a mielibyśmy 2:2! Tym razem niefortunnie piłkę do własnej bramki mógł skierować Amorebieta! Było naprawdę blisko!
    Bramka na 2:1

90+3
    Gol dla Middlesbrough!
    W doliczonym czasie prowadzenie obejmują goście! W polu karnym piłka spadła na nogę FERNANDO AMOREBIETY, który huknął w kierunku bramki! Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i zatrzepotała w siatce!

90+2
    Do ostatnich minut walczą obie drużyny, wydaje się, że w kontekście rewanżu ten wynik jest bardziej korzystny dla Middlesbrough.

90
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Kike zastępuje Bamforda.

89
    Brzydki faul i żółta kartka dla Bidwella.

88
    Zmęczonego Judge'a zmienia Smith. Do końca meczu kilka minut.

87
    Rzut rożny dla Brentford nie przyniósł żadnej korzyści dla gospodarzy.

85
    Zaraz po wejściu na boisko Forshaw ukarany żółtą kartką za nierozważny atak na nogi Diagouragi.

83
    Forshaw w miejsce strzelca bramki dla Middlesbrough – Vossena.

81
    Rzut rożny dla Brentford, wrzutka Pitcharda była jednak zbyt głęboka i piłka opuściła boisko.

80
    Z ciężkiej pozycji próbował uderzać Dean, ale nie trafił czysto w piłkę.

78
    Tymczasem plac gry opuścił Jota, którego zmienił Dallas.

75
    Rzut wolny dla gospodarzy, strzał zatrzymał się jednak na murze.

75
    Od razu żółtym kartonikiem ukarany Amorebieta.

73
    Pierwsza zmiana w tym spotkaniu dopiero w 73. minucie – Amorebieta zastępuje Tomlina.