Brentford – Middlesbrough 1:2 (koniec)
Brentford F.C.
1:2 (0:1)
Middlesbrough F.C.
Piątek 08.05.2015, 20:45 • Griffin Park, Londyn • Angielska Championship • Półfinał

Po bardzo emocjonującym i wyrównanym spotkaniu i bramce zdobytej w doliczonym czasie gry Middlesbrough pokonuje na wyjeździe Brentford w stosunku 2:1! Podopieczni Aitora Karanki są więc w naprawdę korzystnym położeniu przed rewanżem!

90+6
    Niewiele brakowało, a mielibyśmy 2:2! Tym razem niefortunnie piłkę do własnej bramki mógł skierować Amorebieta! Było naprawdę blisko!

90+3
    Gol dla Middlesbrough!
    W doliczonym czasie prowadzenie obejmują goście! W polu karnym piłka spadła na nogę FERNANDO AMOREBIETY, który huknął w kierunku bramki! Po drodze futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i zatrzepotała w siatce!

90
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Kike zastępuje Bamforda.

89
    Brzydki faul i żółta kartka dla Bidwella.

88
    Zmęczonego Judge'a zmienia Smith. Do końca meczu kilka minut.

85
    Zaraz po wejściu na boisko Forshaw ukarany żółtą kartką za nierozważny atak na nogi Diagouragi.

83
    Forshaw w miejsce strzelca bramki dla Middlesbrough – Vossena.

78
    Tymczasem plac gry opuścił Jota, którego zmienił Dallas.

75
    Od razu żółtym kartonikiem ukarany Amorebieta.

73
    Pierwsza zmiana w tym spotkaniu dopiero w 73. minucie – Amorebieta zastępuje Tomlina.

64
    Świetna wrzutka Joty na głowę Douglasa, ten oddał dobry strzał, ale jeszcze lepiej zachował się Konstantopoulos! Wspaniała interwencja greckiego bramkarza Middlesbrough!

60
    Adomah znakomicie podrzucił sobie piłkę i uderzył z powietrza, efektowną i niezwykle trudną interwencją popisał się w tej sytuacji Button!

57
    Znów było groźnie, z ostrego kąta mocno, ale niecelnie uderzał Gray.

54
    Gol dla Brentford!
    Fatalny błąd Konstantopoulosa wykorzystał ANDRE GRAY! Bramkarz zbyt długo czekał na piłkę i spod nóg wygarnął mu ją napastnik Brentfordu, kierując po chwili futbolówkę do pustej bramki!

50
    To powinno być 1:1! Dosyć niespodziewanie piłka spadła w polu karnym pod nogi Gray'a, który miał sporo miejsca, ułożył sobie piłkę na stopie, ale uderzył wysoko, wysoko ponad poprzeczką!

46
    Dwudziesta sekunda drugiej połowy i od razu żółta kartka, Bamford trafiony w twarz przez Tarkowskiego.

Do przerwy Middlesbrough zasłużenie prowadzi z Brentford w stosunku 1:0. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył w 26. minucie Jelle Vossen.

42
    Rzut wolny dla Brentford, dośrodkowanie prosto na głowę Tarkowskiego, który przenosi jednak piłkę ponad poprzeczką!

41
    Kolejna kartka, tym razem dla Whiteheada.

40
    Żółty kartonik dla Adomaha.

33
    Żółtą kartką ukarany Judge.

31
    Ależ niewiele brakowało! Z najbliższej odległości w kierunku bramki uderzał Vossen, ale Button w ostatniej sekundzie wygarnął piłkę z linii bramkowej! Powtórki pokazały, że piłka faktycznie nie znalazła się całym obwodem w bramce.

30
    Dobra indywidualna akcja i płaski strzał Tomlina, świetną interwenncja popisał się w tej sytuacji Button!

26
    Precyzyjne dośrodkowanie Claytona z prawej strony boiska, w polu karnym bez krycia pozostał JELLE VOSSEN, który mocnym strzałem głową skierował piłkę do siatki! 1:0 dla Middlesbrough!

20
    Potężne uderzenie Judge'a sprzed pola karnego, piłkę końcami palców sparował Konstantopoulos, parując ją na słupek! Ogromne szczęście mieli teraz goście!