Pogoń II – Arka II 0:0 (koniec)
Pogoń II Szczecin
0:0 (0:0)
Arka II Gdynia
Czwartek 04.06.2015, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera w Szczecinie • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska

Bez goli przy Twardowskiego. Grę prowadzili gospodarze, ale stworzyli sobie niewiele stuprocentowych szans na gola. Najbliżej szczęścia byli po akcji zmienników Korta z Paczukiem. Po przeciwnej stronie boiska najgroźniejszy był Wardziński, ale raził nieskutecznością. Ostatecznie w meczu sąsiadów z tabeli remis. Zapraszamy na następne relacje z lajfy.com. (19:52:52)

90+3

90
    Doliczone 3 minuty.

85
    Ostatnie minuty rywalizacji w Szczecinie. Młode drużyny nie potrafią trafić do siatki, choć warto zauważyć, że podkręciły tempo i starają się zmienić wynik.

77
    Końcówka meczu ciekawsza dla kibica! Patryk Paczuk dostał otwierające podanie w pole karne Arki II Gdynia i strzelił płasko tuż obok słupka bramki Kotkowskiego. Szczecinianie odpowiedzieli na wcześniejszą szansę podbramkową rywala.

73
    Nieprawdopodobna szansa Macieja Wardzińskiego! Napastnik Arki II Gdynia nie skierował futbolówki do pustej bramki z bliska. Portowcy znaleźli się w opałach.

70
    Piłkarze skorzystali z chwili przerwy w grze i odświeżyli się wodą. Cała druga połowa z optyczną przewagą Pogoni II Szczecin, natomiast paradoksalnie bliżej gola byli gdynianie. Zbliża się czas ostatecznych rozstrzygnięć w czwartkowym meczu.

60
    Na boisku wbiegł Dawid Kort. Były zawodnik Floty Świnoujście uderzył z rzutu wolnego ponad murem i ku niezadowoleniu publiczności nad bramką Kotkowskiego.

55
    Kilka odważniejszych ataków szczecinian, którzy przesunęli wyżej formacje. Dwa uderzenia zostały zablokowane przez defensorów z Gdyni. Tymczasem Arka zagroziła Piotrowskiemu w dość przypadkowej sytuacji. Nastrzelony przez Murawskiego – Wardziński nieomal trafił do siatki plecami.

46

Rezerwiści Pogoni i Arki remisują bezbramkowo po połowie, która na pewno nie zaspokoiła wygórowanych oczekiwań. Tempo meczu adekwatne do pogody – letnie. Najlepszą sytuację mieli Portowcy po rzucie rożnym wykonywanym przez Michała Walskiego.

45

40
    Bez goli i kartek w Szczecinie. Widowisko nie zachwyca. Brakuje soczystych uderzeń, po których bramkarze musieliby interweniować. Pogoń II była najgroźniejsza po rzucie rożnym. Uderzenie z dystansu zablokowali piłkarze w żółto-niebieskich koszulkach.
    Rywalizacja w Szczecinie.

30
    Maciej Wardziński szarżował w polu karnym Pogoni II Szczecin, ale został umiejętnie zablokowany przez Pawła Marczuka. Portowcy spoczęli na laurach i po początkowym ataku grają chaotycznie.
    Kibice na trybunach.

20
    Praca bramkarzy ogranicza się do wyłapywania dośrodkowań. Słońce nieco przeszkadza zawodnikom w skonstruowaniu składnego ataku. Strzał Adriana Krzywickiego ominął słupek bramki Arki II Gdynia.

10
    Początek spotkania wyrównany bez klarownych sytuacji podbramkowych. Marcin Listkowski jest aktywny na prawej stronie boiska, ale żaden z partnerów nie zamyka jego dośrodkowań. Arka Gdynia na razie schowana, spokojnie przesuwa się w defensywie.

Gole:

Pogoń II Szczecin: B. Piotrowski – Koj (64' Paczuk), Murawski, Krzywicki, Marczuk – J. Piotrowski, Łaźniowski, Bartoszewicz, Walski (59' Kort), Listkowski (72' Zakrzewski) – Okuszko (72' Pogorzelczyk).

Arka II Gdynia: Kotkowski – Nowakowski, Skrzypczak, Robakowski (73' Regulski), Borski – Matys, Koziara (58' Bach) – Kupczyk (78' Patok), Hebel, Dampc (63' Karłowicz) – Wardziński.

Sędziowie: Robert Strzelecki