Swornica – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Polonia Ł. – Polonia B. 0:3 (koniec) | Skra – Szombierki 3:2 (koniec)
Pawłowice Śl. – Odra O. 1:2 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2 (0:2)
Odra Opole
Sobota 06.06.2015, 17:003 Liga opolsko - śląska

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (18:54:51)

Odra Opole wygrywa 2:1, jednak Polonia Bytom wygrała w Łaziskach i to zawodnicy z Bytomia powalczą o awans do II ligi. Gospodarze zagrali dziś przyzwoicie, szczególnie pod koniec drugiej połowy byli bliscy wyrównania.

90+3

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Janusz Gancarczyk (Odra Opole).

90
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Przybyła (Pniówek Pawłowice Śląskie).

88
    Końcowe fragmenty spotkania. Gospodarze zdecydowanie zaatakowali, goście bronią się całym zespołem.

86
    Próbują pójść za ciosem gospodarze, zostało im jeszcze kilka minut na wyrównanie.

84
    Gol dla Pniówka!
    ARKADIUSZ LALKO znakomicie znalazł się w polu karnym Odry i z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki rywal! Jest bramka kontaktowa dla Pniówka!

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Droszczak (Odra Opole).

82
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Waldemar Gancarczyk, na boisku pojawia się Copik.

80
    Niewiele dzieje się obecnie na murawie. Zawodnicy obydwu drużyn są już wyraźnie zmęczeni i czekają na końcowy gwizdek.

78
    Przejął piłkę przed polem karnym rywali Sobczak. Napastnik gospodarzy podał jeszcze do Adamka, ale ten strzela bardzo niecelnie, od bramki Weinzettel.

76
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kostecki, na boisku pojawia się Kukla.

74
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Ałdaś.

73
    Glenc do Sobczaka, ten bez namysłu uderza na bramkę rywali, ale na drodze futbolówki stanął jeszcze zawodnik Odry, corner.

72
    Rzut rożny dla gospodarzy. Spod chorągiewki dośrodkowywał Sobczak, ale poradzili sobie zawodnicy drużyny gości.

71
    Koniec przerwy.

70
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wolny, na boisku pojawia się Gładkowski.

68
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

66
    Uderzenie z dystansu Stramskiego, ale skutecznie interweniuje Weinzettel.

64
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Mateusz Gancarczyk, na boisku pojawia się Droszczak.

61
    Bardzo niedokładne dośrodkowanie z lewej strony boiska Kamila Glenca, od bramki Weinzettel.

59
    Dobrze zapowiadała się ta akcja gospodarzy. Sobczak chciał zagrać na wolne pole do Glenca, ale to podanie przeciął jeden z zawodników Odry.

57
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Benauer, na boisku pojawia się Glenc.

56
    Prawą stroną przedzierał się Sobczak. Jego dośrodkowanie z prawej strony zablokowane, corner dla gości.

54
    Dużo niedokładności z obydwu stron w ostatnich minutach, gra toczy się w środku pola.

52
    Bardzo lekki z strzał z 20. metrów Deji, pewnie interweniuje Podolak.

50
    Niedokładny przerzut na drugą stronę do Stramskiego, Odra rozpocznie zza linii bocznej.

48
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Krzysztof Gancarczyk, ale piłka przeleciała nad bramką Podolaka.

46
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Słaby, na boisku pojawia się Skorupa.
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Oszek, na boisku pojawia się Stramski.

46

Po pierwszej połowie Odra prowadzi 2:0. Jak na razie zdecydowanie przeważają gości, którzy praktycznie nie opuszczali połowy rywali.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

45+1

45
    Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

43
    Gol dla Odry!
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę zamienia DAWID WOLNY, Odra prowadzi już 2:0!

40
    Rzut wolny dla gości z lewej strony boiska. Bardzo niedokładne dośrodkowanie przed bramkę Podolaka i rozpocznie bramkarz Pniówka z linii piątego metra.

38
    Bardzo dużo niedokładności z obydwu stron, gra toczy się w środku pola.

36
    Ostre starcie Oszka i Gancarczyka. Sędzia główny decyduje się ukarać obydwu zawodników żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

34
    Ależ było groźnie! Rzut z autu na wysokości pola karnego Pniówka, daleki wyrzut przed bramkę Podolaka. Do piłki dochodzi Wolny, który decyduje się na uderzenie głową, instynktownie, ale przede wszystkim skutecznie interweniuje bramkarz miejscowej drużyny.

32
    Niedokładne podanie do wychodzącego na czysta pozycję Wolnego, chwyta futbolówkę Podolak.

30
    Wysoki pressing zawodników drużyny przyjezdnej. Gospodarze mają problem z wyjściem z grą z własnej połowy.

28
    SEBASTIAN DEJA pewnym egzekutorem "jedenastki"!

27
    Karny dla Odry! Ręką we własnym polu karnym zagrywa Przybyła, decyzja sędziego mogła być tylko jedna!

26
    Prawą stroną boiska Pniówek. W pole karne Odry piłkę dośrodkowywał Adamek, ale poradzili sobie defensorzy drużyny z Opola.

24

22
    Sędzia główny zdecydował o przerwie na uzupełnienie płynów.

20
    Dobrze zapowiadała się ta akcja gospodarzy środkiem boiska, ale faulem zatrzymany Sobczak i tylko rzut wolny dla Pniówka.

18
    Rzut wolny dla Odry. W pole karne rywali piłkę dośrodkowywał Deja, ale wybił piłkę Adamek.

17
    Obie drużyny nie forsują tempa, z pewnością jest to spowodowane naprawdę uciążliwym upałem.

15
    Mocno bita piłka spod chorągiewki, ale chwyta piłkę Podolak.

14
    Zablokowane uderzenie Gancarczyka, będzie rzut rożny dla gości.

12
    Goście próbują się przedostać pod bramkę Podolaka, ale jak na razie defensorzy Pniówka szybko zażegnują zagrożenie.

10
    Ciężka pogoda do gry w Pawłowicach. Mimo popołudniowej pory temperatura jest bardzo wysoka, z pewnością nie pomoże to zawodnikom w obydwu drużyn.

8
    Jak na razie to piłkarze z Opola utrzymują się dłużej przy piłce, Pniówek cofnął się na własną połowę.

6
    Wyrzut z autu dla gości na wysokości pola karnego gospodarzy, ale wybija piłkę Przybyła.

4
    Dużo niedokładności z obydwu stron w tych pierwszych minutach.

2
    Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie, goście ustawiają się w okolicy linii środkowej.

1

Sędzia główny wyprowadza na murawę obie jedenastki.

Pniówek Pawłowice Śląskie: 26. Podolak – 22. Adamek, 18. Przybyła, 6. Lalko, 5. Oszek, 11. Benauer, 13. Ciuberek, 4. Słaby, 9. Kostecki, 21. Szczyrba, 23. Sobczak
    Rezerwowi: 1. Pluta – 19. Gać, 17. Glenc, 25. Kukla, 12. Nowak, 16. Skorupa, 8. Stramski

Odra Opole: 12. Weinzettel – 3. Abramowicz, 2. Gawron, 20. Michniewicz (k), 8. Brusiło, 23. Peroński, 7. Deja, 10. Gancarczyk Waldemar, 15. Gancarczyk Janusz, 9. Gancarczyk Mateusz, 16. Wolny
    Rezerwowi: 1. Wichman, 4. Copik, 19. Gładkowski, 5. Ałdaś, 14. Droszczak, 11. Gancarczyk Krzysztof, 22. Sobczyński.

Witam z Pawłowic! Już za kilka minut rozpocznie się ostatni mecz sezonu 2014/2015. Czekamy na składy w jakich rozpoczną ten mecz obydwie drużyny.

Zapraszam na relację z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 17, bądźcie z nami!

Pawłowice i Łaziska Górne, to dwa miejsca, w które będą zwrócone w sobotnie popołudnie wszystkie oczy kibiców III ligi grupy opolsko-śląskiej. Na obydwu stadionach będziemy dla Państwa, aby zrelacjonować "minuta po minucie" spotkania, które wyłonią drużynę, która zmierzy się w walce o II ligę.

Odra w dalszym ciągu pozostaje w walce o awans. Drużyna z Opola traci dwa punkty do liderującej Polonii, ale żeby myśleć o awansie do barażów musi przede wszystkim wygrać w Pawłowicach.

Gospodarze już dawno zapewnili sobie utrzymanie. Pniówek po przyjściu do klubu trenera Jana Wosia wyraźnie "odżyli". Pniówek przerwał ostatnio serię pięciu meczów bez porażki. W przed ostatniej kolejce piłkarze z Pawłowic pojechali do Bytomia, gdzie przegrali z Polonią 0:3.

W ostatniej kolejce III ligi grupy opolsko-śląskiej GKS Pniówek Pawłowice podejmie przed własną publicznością Odrę Opole.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!