Swornica – Jastrzębie 2:1 (koniec) | Polonia Ł. – Polonia B. 0:3 (koniec) | Skra – Szombierki 3:2 (koniec)
Pawłowice Śl. – Odra O. 1:2 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:2 (0:2)
Odra Opole
Sobota 06.06.2015, 17:003 Liga opolsko - śląska

Odra Opole wygrywa 2:1, jednak Polonia Bytom wygrała w Łaziskach i to zawodnicy z Bytomia powalczą o awans do II ligi. Gospodarze zagrali dziś przyzwoicie, szczególnie pod koniec drugiej połowy byli bliscy wyrównania.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Janusz Gancarczyk (Odra Opole).

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Przybyła (Pniówek Pawłowice Śląskie).

84
    Gol dla Pniówka!
    ARKADIUSZ LALKO znakomicie znalazł się w polu karnym Odry i z najbliższej odległości skierował piłkę do bramki rywal! Jest bramka kontaktowa dla Pniówka!

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Droszczak (Odra Opole).

82
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Waldemar Gancarczyk, na boisku pojawia się Copik.

76
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Kostecki, na boisku pojawia się Kukla.

74
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Deja, na boisku pojawia się Ałdaś.

70
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wolny, na boisku pojawia się Gładkowski.

64
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Mateusz Gancarczyk, na boisku pojawia się Droszczak.

57
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Benauer, na boisku pojawia się Glenc.

46
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Słaby, na boisku pojawia się Skorupa.
    Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Oszek, na boisku pojawia się Stramski.

Po pierwszej połowie Odra prowadzi 2:0. Jak na razie zdecydowanie przeważają gości, którzy praktycznie nie opuszczali połowy rywali.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa, zostańcie z nami!

43
    Gol dla Odry!
    Dośrodkowanie z prawej strony boiska na bramkę zamienia DAWID WOLNY, Odra prowadzi już 2:0!

36
    Ostre starcie Oszka i Gancarczyka. Sędzia główny decyduje się ukarać obydwu zawodników żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

28
    SEBASTIAN DEJA pewnym egzekutorem "jedenastki"!

27
    Karny dla Odry! Ręką we własnym polu karnym zagrywa Przybyła, decyzja sędziego mogła być tylko jedna!

Witam z Pawłowic! Już za kilka minut rozpocznie się ostatni mecz sezonu 2014/2015. Czekamy na składy w jakich rozpoczną ten mecz obydwie drużyny.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!