Kazachstan – Turcja 0:1 (koniec) | Islandia – Czechy 2:1 (koniec) | Łotwa – Holandia 0:2 (koniec)
Andora – Cypr 1:3 (koniec) | Bośnia i Herc. – Izrael 3:1 (koniec) | Walia – Belgia 1:0 (koniec)
Chorwacja – Włochy 1:1 (koniec) | Malta – Bułgaria 0:1 (koniec) | Norwegia – Azerbejdżan 0:0 (koniec)
Bośnia i Hercegowina
3:1 (2:1)
Izrael
Piątek 12.06.2015, 20:45Eliminacje Mistrzostw Europy

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (22:42:45)

Bośnia i Hercegowina wygrywa z Izraelem 3:1! W dzisiejszym meczu gospodarze przeważali od pierwszej do ostatniej minuty, To oni wykazali się większą skutecznością pod bramką rywala, trzy punkty zostają na Bałkanach!

90+4

90+2
    Do końca próbują reprezentanci Izraela, ale w dalszym ciągu nie potrafią sforsować defensywy rywali.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Zmiana w drużynie Bośnia i Hercegowina: z boiska schodzi Miralem Pjanić, na boisku pojawia się Vedad Ibišević.

87
    Szykuje się kolejna zmiana w drużynie gospodarzy, przy linii bocznej przygotowany Ibisević.

85
    Zmiana w drużynie Bośnia i Hercegowina: z boiska schodzi Senad Lulić, na boisku pojawia się Anel Hadžić.

84
    Za mocne podanie w kierunku Zehaviego. Rozpocznie z linii piątego metra Begović.

82
    Większą liczbą zawodników atakuje Izrael, ale gospodarze skutecznie się bronią. Do końca meczu pozostało nie cale 10. minut.

80
    Zmiana w drużynie Bośnia i Hercegowina: z boiska schodzi Edin Višća, na boisku pojawia się Izet Hajrović.

80
    Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Nir Bitton, na boisku pojawia się Roi Kahat.

77
    Przerwa w grze. Nie podnosi się z murawy Ben Haim II, potrzebna będzie pomoc medyczna dla strzelca jak na razie jedynej bramki dla drużyny gości.
    Edin VIŠĆA - 3:1

75
    Gol dla Bośni i Hercegowiny!
    Potężne uderzenie Lulića z okolić 16. metra, jego strzale zdołał jeszcze wybronić Martziano, ale przy dobitce EDINA VISCA z najbliższej odległości był już bezradny!

74
    Długo przygotowywał się do uderzenia z rzutu wolnego Pjanić. Pomocnik drużyny gospodarzy popisał się bardzo dobrym uderzeniem na bramkę Martziano, piłka przelatuje minimalnie nad bramką gości!

72
    Dobrze zapowiadała się kontra gospodarzy, "zatrzymuje" ją faulem Ben Harush.

70
    Ostry atak w środku pola Bitona, ale ku zdziwieniu wszystkich sędzia nie zdecydował się na indywidualna karę dla zawodnika drużyny przyjezdnej.