Chile – Ekwador 2:0 (koniec)
Chile
2:0 (0:0)
Ekwador
Piątek 12.06.2015, 01:30 • Estadio Nacional de Chile, Santiago • Copa America • Grupa A

Spotkanie w Santiago właśnie dobiegło końca! Chilijczycy dzięki bramkom zdobytym przez Vidala oraz Vargasa zwyciężają na inaugurację Copa America 2015 w spotkaniu z Ekwadorem 2:0! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (03:38:43)

90+4
    Druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla reprezentanta Chile!

90+3
    Fernandez wyrzucony z boiska! Zawodnik Fiorentiny zupełnie niepotrzebnie sfaulował Paredesa i zostaje ukarany żółtą kartką po raz drugi w tym spotkaniu!

90+2
    Alexis został uprzedzony przez jednego z Ekwadorczyków i futbolówka trafia do Domingueza. Coraz mniej czasu pozostało Ekwadorczykom na choćby honorowego gola.

90+1
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90
    Sanchez znakomicie wbiegł z futbolówką w pole karne rywali, ale w ostatniej chwili czystym wślizgiem piłkę spod nóg wybił mu jeden z obrońców!

89
    Nie rezygnują z dalszych ataków reprezentanci Ekwadoru, ale wydaje się, że nic nie jest już w stanie zagrozić drużynie gospodarzy.

88
    Vidal został sfaulowany przy narożniku na własnej połowie boiska i Chilijczycy zyskują niezwykle cenne sekundy.

87
    Po zablokowanym dośrodkowaniu w pole karne Chile reprezentacja Ekwadoru wznowi grę od wrzutu z autu na wysokości szesnastki rywali.

86
    Alexis Sanchez nieprzepisowo pomagał sobie w walce o piłkę na połowie rywali słusznie jego akcja została przerwana przez arbitra.

85
    Zmiana w drużynie Chile: z boiska schodzi Aranguiz, na boisku pojawia się Pizarro.
    Eduardo Vargas bezwzględnie wykorzystuje błąd rywala:

84
    Gol dla Chile!
    Strzelcem bramki VARGAS.

Koszmarny błąd Ekwadorczyków! Sanchez otrzymał piłkę po podaniu od rywala i momentalnie zdecydował sie na prostopadłe zagranie do wybiegającego na czystą pozycję EUDARDO VARGASA. Zawodnik, który rozpoczął dzisiejszy mecz na ławce znakomicie uderzył na dłuższy słupek i podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

83
    Bardzo dobre podanie do Ibarry w pole karne Chile, ale po raz kolejny w dzisiejszym spotkaniu świetnym wyjściem z bramki popisał się Bravo.
    To była zdecydowanie najlepsza okazja Ekwadorczyków w tym spotkaniu!

82
    Po zamieszaniu w polu karnym Chile na strzał głową zdecydował się Eder Valencia, a pika po jego uderzenie trafiła w poprzeczkę! Bardzo dużo szczęścia mieli przed momentem gospodarze!

81
    Paredes został powalony na murawę niedaleko pola karnego drużyny Chile i arbiter bez wahania zdecydował się na podyktowanie rzutu wolnego dla Ekwadorczyków.

Gole: 67. Vidal (kar.), 84. Vargas

Kartki:   32. Jara (CLE), 74. Fernandez (CLE) – 24. Martinez (ECU), 42. Lastra Garcia (ECU)   90+3. Fernandez (CLE)

Chile: Bravo (C) – Isla, Medel, Jara, Mena – Aranguiz (85. Pizarro), Diaz, Vidal – Valdivia (68. Fernandez) – A. Sanchez, Beausejour (46. Vargas)

Zmiany: D. Sanchez, Herrera – Albornoz, Fernandez, Fuenzalida, Gutierrez, Henriquez, Pinilla, Pizarro, Rojas, Silva, Vargas

Ekwador: Dominguez – Paredes, Achilier, Erazo, Ayovi (C) – Noboa, Lastra Garcia (69. Quinonez) – Martinez (80. Ibarra), Bolanos, Montero – Valencia

Zmiany: Dreer, Azcona – Angulo, Bagui, Cazares, Gonzalez, Ibarra, Larrea, Mina, Narvaez, Pineida, Quinonez

Sędzia główny: Nestor Fabian Pitana (Argentyna)