Stal Rz. – Olimpia Z. 2:3 (koniec) | Warta – Polonia B. 1:2 (koniec) | Radomiak – Sandomierz 0:0 (koniec)
Radomiak Radom
0:0 (0:0)
Wisła Sandomierz
Sobota 13.06.2015, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • Baraż o 2. ligę

Koniec spotkania! Remis w Radomiu! Przed rewanżem sprawa awansu do II ligi jest otwarta! Po meczu długo dyskutowana będzie sytuacja z 77', kiedy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Leandro. Brazylijczyk w tej sytuacji był faulowany w polu karnym. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje! (16:57:02)

90+5

90+5
    Mało dzieje się na murawie. Goście wyraźnie grają na czas.

90+4
    Goście mieli jeszcze róg, ale bez efektu.

90+3
    Dwie minuty do końca spotkania.

90+2
    W międzyczasie miał okazję Stanisławski! Nie doszedł jednak do piłki.

90+1
    Kolejna kartka. Tym razem dla Mikulca.

90
    Pogramy jeszcze pięć minut!

89
    Raz jeszcze agresywnie goście. Żółta kartka dla Piątkowskiego.

88
    Oba zespoły w dziesiątkę! Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Szepety. Tylko dziewiętnaście minut spędził na boisku ten zawodnik.

88
    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ten mecz zakończy się wynikiem 0:0. Wszystko wyjaśni się więc w Sandomierzu!

87
    Żółtą kartką ukarany Kacper Wnuk. Ten mecz wciąż układa się po myśli gości.

86
    Nie udało się zagrozić bramce Kuli, który w tej odsłonie nie ma za dużo pracy.

85
    Będzie jeszcze okazja dla przyjezdnych. To będzie rzut rożny.

84
    Piłka "na aferę", ale nie doszedł do niej Jakub Cieciura.

83
    Radomiak – po decyzji sędziego Złotka – gra bardzo nerwowo.

82
    Kartka dla Szepety.

82
    Czwarta zmiana w Wiśle. Za Gołasę wchodzi Wawrzyszczuk.

82
    Agu zmienia Radeckiego.

82
    Czy taką sytuację wykorzystają przyjezdni? Powinni zaatakować radomian.

81
    Niespełna dziesięć minut do końca meczu. Nikt nie może pogodzić się z decyzją sędziego Złotka.

80
    W Rzeszowie kibice obejrzeli już pięć bramek! Olimpia prowadzi ze Stalą 3:2.

79
    Ta sytuacja z całą pewnością będzie szeroko komentowana po tym spotkaniu. Leandro jest wściekły.

78
    Wydawało się jednak, że Brazylijczyk był faulowany! Nie popisał się sędzia Złotek. Ogromne pretensje mają teraz do niego kibice Radomiaka.

77
    Leandro pada w polu karnym! Wydawało się, że powinna być "jedenastka". Sędzia jest jednak innego zdania i wyrzuca z boiska Brazylijczyka.

76
    Radomiak stawia wszystko na jedną kartę. Cały czas jednak bez gola w Radomiu.

75
    Chorab zastępuje Podstolaka.

74
    Była świetna szansa dla Radomiaka! Z tego zamieszania we własnej szesnastce – goście wyszli cało!

73
    Niewiele ponad kwadrans gry do końca! Czy komuś uda się w końcu zdobyć tego złotego gola?

72
    Już jednak gramy dalej.

72
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

71
    Po dwie zmiany wykorzystali już obaj trenerzy. W międzyczasie groźnie z rzutu wolnego uderzał Aleks Dubina.

70
    Chyba najlepszy w ekipie Radomiaka – Wolski schodzi z boiska. zastępuje go Kacper Wnuk.

70
    Czy Rak pokaże trenerowi Radomiaka, że niesłusznie nie wziął go do swojego zespołu?

69
    Podwójna zmiana w Wiśle. Rak zmienia Motyla, a Szepeta zastępuje Pacholarza.

68
    Z dystansu próbował Kuba Cieciura. Wciąż bez goli w Radomiu, a do końca pozostało już tylko dwadzieścia minut!

67
    Dobrą zmianę dał Stanisławski. Widać, że ma sporo ochoty do gry ten zawodnik.

66
    Remis w wyniku – remis w żółtych kartkach. Wcześniej zobaczył ją Leandro, teraz Oślizło.

65
    Dośrodkowuje Sulkowski i bardzo pewnie między słupkami Wierzgacz! Udane piąstkowanie tego doświadczonego golkipera.

64
    Mieli wreszcie szansę goście! Mikulec dobrze dryblował, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

63
    Wisła w tej połowie praktycznie nie istnieje w ofensywie. Goście jednak wciąż mają swój korzystny wynik. 0:0 w Radomiu – byłoby dla nich idealnie!

62
    A w Rzeszowie Stal remisuje z Olimpia 2:2.

61
    Uderzał Wolski! Zabrakło precyzji byłemu piłkarzowi Lecha Poznań! Brawa jednak za decyzję.

60
    Kolejna dobra akcja Radomiaka! Czarowali Cieciura i Wolski, ale zabrakło zrozumienia z Leandro.

59
    Blisko godzina gry za nami. W Radomiu cały czas 0:0. Wyniki sprzed przerwy utrzymują się też w Rzeszowie i Poznaniu.

58
    Jacek Magnuszewski w przerwie chyba musiał wstrząsnąć swoim zespołem. Zdecydowanie przeważa teraz Radomiak.

57
    Cały czas w natarciu gospodarze. Tylko cóż z tego, skoro radomianie są dzisiaj nieskuteczni? To może się na nich zemścić!

56
    Spore zamieszanie w szesnastce Wierzgacza, ale cały czas bez bramek w Radomiu.

55
    Wisła też miała dzisiaj swoje okazje, jednak to Radomiak bardziej zasługuje na gola. Czy ta podstawa znajdzie odzwierciedlenie w wyniku?

54
    Mocno i zdecydowanie zaczęli radomianie. Wreszcie zaczynają wyglądać jak zespół, który chce wejść do II ligi.

53
    Kolejna szansa dla gospodarzy! Tym razem dobre podanie od Sulkowskiego dostał Stanisławski, wszystko zrobił bardzo dobrze poza najważniejszym – celnym strzałem.

52
    Słupek ratuje Wierzgacza! Ależ mieli okazję gospodarze! Radomiak stawia wszystko na jedną kartę!

51
    W odpowiedzi kontra gości, ale piłka w rękach Michała Kuli.

50
    Teraz właśnie Szymon obsłużył podanie Wolskiego, ale dobrze między słupkami Wierzgacz.

49
    Czy Stasiek przypomni sobie jak się strzela gole? Nie trafił do siatki rywala już od bardzo dawna...

48
    W pozostałych dwóch spotkaniach barażowych kibice oglądali już po trzy gole. Czy w Radomiu wezmą z nich przykład?

47
    Gramy dalej! Tę połowę rozpoczęła Wisła! Czy w końcu zobaczymy bramki w tym meczu?

46
    Za słabo grającego Kiełtykę w przerwie wchodzi Stanisławski. Na skrzydle zagra więc Wolski.

46

Przerwa! W Radomiu – Radomiak remisuje z Wisłą Sandomierz 0:0. Wyrównany mecz i zasłużony rezultat. Jak będzie w drugiej odsłonie? Zostańcie z nami!

45+1

45+1
    Sędzia doliczył co najmniej jedną minutę.

45
    Za chwilę końcowy gwizdek sędziego.

45
    W odpowiedzi za lekko uderzał Leandro.

44
    Ależ to była okazja! Jeden z sandomierzan jednak minimalnie przestrzelił uderzeniem głową!

44
    Jeszcze będzie rzut rożny dla przyjezdnych. Może teraz uda się zagrozić bramce Kuli?

43
    W Poznaniu Polonia Bytom prowadzi 2:1. W Rzeszowie natomiast wynik bez zmian.

42
    Czy Radomiak jeszcze postara się zaatakować przed przerwą?

41
    Radomiak cały czas nerwowo i niedokładnie. Goście w sumie wcale nie lepiej.

40
    Pięć minut + to co doliczy arbiter do przerwy.

39
    Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Michała Kuli.

38
    Będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

37
    Ciekawe czy na murawie pojawi się dzisiaj Rak? Ten zawodnik zimą był testowany i w Radomiaku i w Broni Radom. Oba kluby mu jednak podziękowały.

36
    Brakuje groźnych okazji w tym meczu. Jedyną przeprowadzili radomianie, kiedy to zabrakło nieco szczęścia Wolskiemu.

35
    Czyżby gospodarze liczyli, że to im uda się wyprowadzić skuteczną kontrę?

34
    W końcowej fazie pierwszej odsłony Radomiak oddał nieco pole gry przeciwnikowi.

33
    Muszą wziąć na siebie ciężar gry doświadczeni piłkarze. Gracze Radomiaka są dzisiaj bardzo spięci.

32
    Próba strzału z dystansu w wykonaniu gości, jednak zabrakło precyzji. Wisła pokazuje, że też potrafi być groźna.

31
    Ciekawe jak na taki rezultat w szatni zareagują obaj trenerzy? W takich meczach to typowe, że pada bardzo mało bramek.

30
    Powtarzam się, ale ten mecz zdecydowanie ożywiłby gol dla któregoś z zespołów.

29
    Blisko trzydzieści minut gry za nami. Radomiak remisuje z Wisłą Sandomierz 0:0.

28
    A tymczasem w Rzeszowie Stal prowadzi już z Olimpią Zambrów 2:1.

27
    Mieli okazję przyjezdni, ale jednemu z nich zabrakło precyzji przy uderzeniu głową.

26
    Mecz wznowiony. W pozostałych meczach barażowych – Stal Rzeszów remisuje 1:1 z Olimpią Zambrów, a Warta Poznań przegrywa 0:1 z Polonią Bytom.

26
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

25
    Po stronie gospodarzy najbardziej aktywny jest Leandro. W takiej pogodzie Brazylijczyk czuje się rewelacyjnie.

24
    Cały czas sporo nerwów po obu stronach. Trudno jednak o spokój w takim meczu.

23
    Wydaje się, że ten mecz zdecydowanie ożywiłby się po golu. Chociaż w takiej pogodzie...

22
    Właśnie Leandro próbował teraz "poczarować" przyjezdnych, ale uderzył nad bramką.

21
    Goście to jednak równie doświadczona ekipa.

20
    Kibice Radomiaka liczą na doświadczenie takich graczy jak Leandro, Jakub Cieciura, Aleks Dubina czy Michał Kula.

19
    Kartka dla Leandro. Brazylijczyk próbował wymusić rzut karny.

19
    Na Stadionie im. Braci Czachorów wciąż bez goli. Wisła z minuty na minutę jakby nieco słabsza.

18
    Z drugiej strony Wolski rywalizował tylko ze "Stachem", bowiem Przemek Śliwiński jest kontuzjowany.

17
    Patryk Wolski jest największym wygranym końcówki sezonu w Radomiaku. W 90% spotkań grali albo Stanisławski, albo Śliwiński. W barażu od początku wyszedł jednak były zawodnik Lecha.

16
    Cały czas nie można narzekać na tempo. W takim upale będzie jednak ciężko utrzymać niezły poziom widowiska.

15
    Najlepsza okazja dla Radomiaka w tym spotkaniu! Gola na 1:0 mógł zdobyć Patryk Wolski, ale uderzał zbyt lekko na bramkę Wierzgacza!

14
    Blisko kwadrans gry za nami. Wciąż 0:0 przy Struga. Dla Radomiaka to może być ostatni mecz na starym obiekcie.

13
    Szans dla Radomiaka, ale nie udało się nawet oddać strzału na bramkę Wierzgacza.

12
    Odczuwalna jest stawka tego spotkania. Na Radomiaku ciąży przecież miano faworyta. Przyjezdni grają jakby na większym luzie.

11
    Dziesięć minut gry za nami. Póki co tempo meczu jest całkiem niezłe. Na jak długo starczy sił piłkarzom?

10
    Jednak to nie róg, a aut dla Wisły. Niepewnie w bramce Michał Kula, ale Radomiakowi udało się wyjść z tego cało.

9
    Będzie pierwsza okazja dla przyjezdnych. Rzut rożny dla Wisły. Na to liczą piłkarze z Sandomierza.

8
    Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Włodka Putona, ale nie miał z nim problemów Wierzgacz.

7
    Mocno, zdecydowanie i ostro grają przyjezdni. Widać, że oni łatwo nie oddadzą zwycięstwa Radomiakowi.

6
    Chwila przerwy w grze, ale Leandro już gra dalej.

6
    Jarosław Piątkowski – to tego, niezwykle doświadczonego zawodnika, mają prawo obawiać się defensorzy Radomiaka.

5
    W odpowiedzi próbowali goście, ale w tym uderzeniu zdecydowanie brakowało precyzji.

4
    To Radomiak jest stroną dominującą w tych pierwszych minutach. Widać, że gospodarze są mocno zmotywowani, by zdobyć gola.

3
    Kolejny raz Radomiak, jednak Aleksowi Dubinie zabrakło precyzji w tym dograniu.

3
    Dośrodkowywał Sulkowski, ale lepsi defensorzy z Sandomierza.

2
    Pierwszą akcję w tym meczu przeprowadził Leandro. Wywalczył rzut wolny dla Radomiaka.

1
    Mecz rozpoczęli gospodarze! To oni są faworytem tej potyczki!

1

Jeszcze tylko losowanie stron i zaczynamy mecz!

Są na murawie!

Piłkarze już w tunelu! Za chwilę zaczynamy!

Mistrz III ligi łódzko-mazowieckiej z mistrzem III ligi małopolsko-świętokrzyskiej! Kto okaże się lepszy?

Radomiak Radom: Kula – Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Sulkowski – Kiełtyka, W. Puton, Radecki, Brągiel – Leandro, Wolski.

Rezerwowi: Banasiak – Kucharski, Serodziński, Filipowicz, Agu, Wnuk, Stanisławski

Wisła Sandomierz: Wierzgacz, Ziółek, Beszczyński, Oślizło, Gołasa, Piątkowski, Podstolak, Motyl, Mikulec, Hul, Pacholarz
    Rezerwowi: Płoskoń – Chorab, Adamczyk, Wawrzyszczuk, Szepeta, Kwiecień, Rak

Sędziowie: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

W jakich składach zagrają oba zespoły?

Do startu meczu w Radomiu już niespełna dziesięć minut!

Witam Państwa!

Pierwszy gwizdek sędziego Mariusza Złotka ze Stalowej Woli w Radomiu rozbrzmi o 15:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Baraże zawsze rządzą się swoimi prawami. To tylko dwa mecze, w których nie zawsze wygrywa lepszy. Jak będzie tym razem?

Wisła mistrzostwo III ligi małopolsko-świętokrzyskiej zapewniła sobie w przedostatniej kolejce, pokonując na wyjeździe Granat Skarżysko Kamienna.

Faworytem tej pary wydaje się Radomiak. "Zieloni" w cuglach wygrali III ligę łódzko-mazowiecką, zapewniając sobie tytuł już kilka kolejek przed końcem.

Nie ważne, że przez cały sezon wygrywało się 90% spotkań. Ważne, żeby forma nadeszła na baraże.

Na ten mecz oba zespoły pracowały przez cały sezon. Władze piłkarskie w Polsce znacznie utrudniły zespołom walkę o awans do II ligi. Otóż, żeby znaleźć się na tym szczeblu rozgrywkowym – najpierw trzeba wygrać swoją ligę, a później... przejść jeszcze baraże!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.