Stal Rz. – Olimpia Z. 2:3 (koniec) | Warta – Polonia B. 1:2 (koniec) | Radomiak – Sandomierz 0:0 (koniec)

89
    Raz jeszcze agresywnie goście. Żółta kartka dla Piątkowskiego.

88
    Oba zespoły w dziesiątkę! Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Szepety. Tylko dziewiętnaście minut spędził na boisku ten zawodnik.

87
    Żółtą kartką ukarany Kacper Wnuk. Ten mecz wciąż układa się po myśli gości.

82
    Kartka dla Szepety.

82
    Czwarta zmiana w Wiśle. Za Gołasę wchodzi Wawrzyszczuk.

82
    Agu zmienia Radeckiego.

77
    Leandro pada w polu karnym! Wydawało się, że powinna być "jedenastka". Sędzia jest jednak innego zdania i wyrzuca z boiska Brazylijczyka.

75
    Chorab zastępuje Podstolaka.

70
    Chyba najlepszy w ekipie Radomiaka – Wolski schodzi z boiska. zastępuje go Kacper Wnuk.

69
    Podwójna zmiana w Wiśle. Rak zmienia Motyla, a Szepeta zastępuje Pacholarza.

66
    Remis w wyniku – remis w żółtych kartkach. Wcześniej zobaczył ją Leandro, teraz Oślizło.

53
    Kolejna szansa dla gospodarzy! Tym razem dobre podanie od Sulkowskiego dostał Stanisławski, wszystko zrobił bardzo dobrze poza najważniejszym – celnym strzałem.

52
    Słupek ratuje Wierzgacza! Ależ mieli okazję gospodarze! Radomiak stawia wszystko na jedną kartę!

46
    Za słabo grającego Kiełtykę w przerwie wchodzi Stanisławski. Na skrzydle zagra więc Wolski.

44
    Ależ to była okazja! Jeden z sandomierzan jednak minimalnie przestrzelił uderzeniem głową!

19
    Kartka dla Leandro. Brazylijczyk próbował wymusić rzut karny.

15
    Najlepsza okazja dla Radomiaka w tym spotkaniu! Gola na 1:0 mógł zdobyć Patryk Wolski, ale uderzał zbyt lekko na bramkę Wierzgacza!