Argentyna – Paragwaj 2:2 (koniec) | Kolumbia – Wenezuela 0:1 (koniec) | Brazylia – Peru 2:1 (koniec)
Kolumbia
0:1 (0:0)
Wenezuela
Niedziela 14.06.2015, 21:00 • Estadio El Teniente, Rancagua • Copa America • Grupa C

Spotkanie w Rancagui właśnie dobiegło końca! Wenezuelczycy przeważali i w pełni zasłużenie wygrali w spotkaniu z faworyzowaną Kolumbią. Przypomnijmy, że w tej grupie gra również Brazylia i Peru, więc Wenezuela zrobiła ogromny krok w stronę awansu do fazy pucharowej! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (23:02:12)

90+6

90+5
    Cardona przegrywa pojedynek na skrzydle z Rosalesem i Kolumbia traci ostatnią szansę na zdobycie bramki!

90+4
    Gra przeniosła się teraz na połowę Kolumbijczyków, którym czas na wyrównanie ucieka w ekspresowym tempie!

90+3
    Rodriguez próbował odegrać futbolówkę do Falcao, ale udanie przerwał to podanie jeden z defensorów.

90+2
    Jeden z reprezentantów Wenezueli został powalony na murawę na własnej połowie boiska i Kolumbijczycy tracą kolejne, niezwykle cenne, sekundy.

90+1
    Aż o pięć minut arbiter przedłuża nadzieje Kolumbijczyków na korzystny rezultat!

90
    Wenezuelczycy wyruszyli z kontratakiem, ale Cuadrado doskakuje do futbolówki dośrodkowanej ze skrzydła i podaje ją do bramkarza.

89
    W starciu główkowym z Valencią ucierpiał Gonzalez, ale na szczęście po chwili reprezentant Wenezueli jest w stanie grać dalej.

88
    Gutierrez starał się zaskoczyć golkipera rywali strzałem z ostrego kąta, ale po jego uderzeniu głową piłka przelatuje ponad bramką.

87
    Tym razem ostrym faulem na własnej połowie podpadł arbitrowi James Rodriguez. Gwiazdor Realu Madryt zostaje ukarany żółtą kartką!

86
    Ostatniej zmiany dokonuje również szkoleniowiec Wenezueli. W miejsce Arango pojawia się Cichero.

85
    Ogromne zamieszanie pod bramką Wenezueli! Akcję strzałem z przewrotki starał się zakończyć Cuadrado, ale minimalnie chybił!

84
    Cardona zdecydował się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłka po jego strzale poszybowała obok słupka.

83
    Vizcarrondo brutalnie zaatakował rywala przed własnym polem karnym i arbiter bez wahania pokazuje mu żółty kartonik.

82
    Ostatnią zmianę wykorzystał właśnie Pekerman. W miejsce Armero wchodzi Jackson Martinez.

81
    Falcao otrzymał podanie na skrzydło od Rodrigueza, ale jego zagranie piętą świetnie przyblokował Rosales.

80
    Kolejna zmiana w składzie reprezentacji Wenezueli. W miejsce Vargasa na murawie pojawił się Gonzalez.

79
    To powinno być wyrównanie! Fantastycznie spisał się Baroja, który najpierw wybronił atomowe uderzenie Rodrigueza, a następnie niezwykle trudną dobitkę Cardony!

Gole: 60. Rondon

Kartki:   54. Sanchez (CLM), 71. Zuniga (CLM), 87. Rodriguez (CLM) – 18. Seijas (VNZ), 24. Amorebieta (VNZ), 74. Lucena (VNZ), 83. Vizcarrondo (VNZ)

Kolumbia: Ospina – Zuniga, Zapata, Murillo, Armero (81. Jackson Martinez) – Cuadrado, Sanchez (62. Cardona), Valencia, Rodriguez – Bacca (72. Gutierrez), Falcao

Zmiany: Bonilla, C. Vargas – Arias, Andrade, Cardona, Franco, Ibarbo, Jackson Martinez, Mejia, Muriel, Valdez

Wenezuela: Baroja – Rosales, Vizcarrondo, Tunez, Amorebieta – Rincon, Guerra, Seijas (75. Lucena), R. Vargas (80. Gonzalez), Arango (86. Cichero) – Rondon

Zmiany: Farinez, Hernandez – Acosta, Cichero, Miku, Gonzalez, Lucena, Josef Martinez, Murillo, Perozo, Rivas, Wilker

Sędzia główny: Andres Cunha (Urugwaj)
    Asystenci: Mauricio Espinoza, Carlos Pastorino (obaj Urugwaj)
    Sędzia techniczny: Enrique Caceres (Paragwaj)