Ukraina – Luksemburg 3:0 (koniec) | Estonia – San Marino 2:0 (koniec) | Słowenia – Anglia 2:3 (koniec)
Liechtenstein – Mołdawia 1:1 (koniec) | Rosja – Austria 0:1 (koniec) | Białoruś – Hiszpania 0:1 (koniec)
Słowacja – Macedonia Płn. 2:1 (koniec) | Litwa – Szwajcaria 1:2 (koniec) | Szwecja – Czarnogóra 3:1 (koniec)
Rosja
0:1 (0:1)
Austria
Niedziela 14.06.2015, 18:00 • Otkrytije Arena, Moskwa • Eliminacje Mistrzostw Europy

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (20:01:09)
    Austriacy zatriumfowali w Moskwie.

Rosjanie przygotowali przed meczem skromną oprawę z drogą do Francji. Mieli znaleźć się na niej podopieczni Fabio Capello, jednak wypadli na pobocze i coraz trudniej wygląda ich sytuacja. Przeciwnie Austriacy, którzy wygrali piąty raz w eliminacjach! Sam mecz stał na niezłym poziomie. Mogła podobać się gra zwycięskiego zespołu w pierwszej części oraz w końcówce meczu. Rosjanie byli bezproduktywni do początku drugiej połowy. Wówczas przycisnęli i wydawało się, że w końcu doprowadzą do remisu. Nic bardziej mylnego. W tym fragmencie kapitalnie interweniował Almer. Parady bramkarza i trafienie Janko były ozdobami spotkania w Moskwie.

90+3

90+1
    Sprytnie zachowują się piłkarze z alpejskiego państwa. Widać, że kibice doczekali się generacji, która prezentuje dojrzały i interesujący futbol.

89
    Gospodarze nie potrafią przenieść gry na dłużej w okolice pola karnego Almera. Wiadomo już, że Milorad Mazić doliczy 3 minuty do regulaminowego czasu.

88
    Klein trafił do notesu arbitra za ostre przewinienie. Jest pierwszym Austriakiem z kartonikiem na koncie.

86
    Obrońca za kreatywnego pomocnika. Konkretnie Prodl za Januzovicia.

84
    Futbolówka w środku pola. Statystyka potwierdza, że Austriacy częściej uciekają się do fauli. Im więcej ich popełniają, tym gorzej wygląda gra Rosjan, więc jest to jakaś metoda.

82
    Więcej stałych fragmentów mieli w ostatnich minutach piłkarze z Rosji. Dobrze radzili sobie rośli obrońcy reprezentacji Austrii. Tempo siadło, ponieważ gospodarze celebrowali wznowienie gry.

80
    Długo przyszło czekać na pierwszą, żółtą kartkę. Kokorin jest tym nieszczęśnikiem, który naraził się sędziemu z Serbii.

77
    Coraz mniej zapału w zespole przegrywającym. Austria wraca do tego, co było dobre w pierwszej połowie. Mijają minuty a Euro coraz bliżej przyjezdnych.

75
    Okotie pojawił się na murawie zamiast autora dotychczas jedynego gola – Janko.

74
    Wysoko ustawiona ofensywa zespołu Capello, ale wszystko wygląda dobrze tylko do 16. metra. Wprowadzony Kierżakow został zablokowany przez obrońców z Austrii.

71
    Kierżakow zamiast Kombarowa. Drugi napastnik pojawił się na boisku, by wesprzeć Kokorina.

70
    20 minut do końca. Rosjanie są lepsi w drugiej połowie, ale nie potrafią tego udokumentować, a przed momentem nieomal zostali skarceni drugim golem.

68
    A teraz Austriacy mogli postawić kropkę na i. Konkretnie ten, który przed momentem wbiegł na boisko. Sabitzer dopadł do bezpańskiej piłki i huknął płasko. Dokładnie w tym miejscu stał bramkarz i cudem, nogami odbił futbolówkę!

67
    Różne połowy tego meczu. Rosjanie zabrali się do ataku po przerwie i gdyby byli skuteczniejsi, to już Austria zapomniałaby o prowadzeniu. Nawet przed zmianą Harnika była szansa na gola dla Szatowa.