Jagiellonia – Zagłębie L. 4:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
4:0 (2:0)
Zagłębie Lubin
Środa 24.06.2015, 17:00 • Stadion w Grodzisku Wielkopolskim • Spotkania towarzyskie

Białostoczanie pewnie pokonują beniaminka Ekstraklasy 4:0. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się meczami Ligi Europy. Dziękujemy za śledzenie relacji na lajfy.com. (18:50:40)
    Statystyki końcowe

90

82
    Gol dla Jagiellonii!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SEKULSKI. Sprowadzony ze Stali Stalowa Wola napastnik zalicza swoje drugie trafienie w barwach klubu z Białegostoku w drugim sparingu.

80
    Kilka groźnych strzałów graczy z Lubina, ale Baran zachowuje czyste konto i nie ma nadal choćby honorowego trafienia dla Zagłębia.

70
    Do końca spotkania 20 minut, Jaga oddała piłkę rywalom i nastawia się na grę z kontry, co przyniosło oczekiwane rezultaty.

65
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tosik, na boisku pojawia się Sobków.

62
    Strzelcem bramki KAROL ŚWIDERSKI. Pewne prowadzenie zespołu Michała Probierza.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Błąd (Zagłębie Lubin).

55
    Zagłębie od początku tej części gry częściej przy piłce, ale bez strzałów na bramkę Barana.

46
    Komplet zmian u białostoczan.

46

W drugiej połowie aż 10 zmian po stronie Zagłębia.
    Garść statystyk

45

40
    Końcówka pierwszej części gry. To Zagłębie nadaje ton rywalizacji, jednak bramki strzelają białostoczanie, a lubinianie biją głową w mur.

33
    Strzelcem bramki PATRYK TUSZYŃSKI. Atakowało Zagłębie, a strzeliła Jagiellonia. Tuszyński w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza lubinian.

25
    Obraz gry się nie zmienia. W ataku gracze Zagłębia, ale nieporadność przedniej formacji powoduje, że wciąż na prowadzeniu ich rywale.

Artur

Gole: 8. Tuszyński, 33. Tuszyński, 62. Świderski, 82. Sekulski

Kartki:   59. Błąd (ZAG)

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik – Grzyb, Romanchuk, Gajos, Mackiewicz, Vassiljev – Tuszyński

(II połowa) Krzysztof Baran – Straus, Augustyniak, Martin Baran, Pajnowski, Mystkowski, Łupiński, Pawlik, Świderski, Sekulski, Grzelczak

Zagłębie Lubin: (I połowa) Forenc – Błąd, Dąbrowski, Guldan, Cotra – Bonecki, Tosik, Janoszka, Janus, Woźniak – Papadopulos

(II połowa) Hładun – Kowalski-Haberek, Kubicki, Jach, Rakowski, Łukasz Piątek, Tosik (65. Sobków), Żyra, Przybecki, Andrzejczak, Krzysztof Piątek