Jagiellonia – Zagłębie L. 4:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
4:0 (2:0)
Zagłębie Lubin
Środa 24.06.2015, 17:00 • Stadion w Grodzisku Wielkopolskim • Spotkania towarzyskie

82
    Gol dla Jagiellonii!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SEKULSKI. Sprowadzony ze Stali Stalowa Wola napastnik zalicza swoje drugie trafienie w barwach klubu z Białegostoku w drugim sparingu.

65
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tosik, na boisku pojawia się Sobków.

62
    Strzelcem bramki KAROL ŚWIDERSKI. Pewne prowadzenie zespołu Michała Probierza.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Błąd (Zagłębie Lubin).

33
    Strzelcem bramki PATRYK TUSZYŃSKI. Atakowało Zagłębie, a strzeliła Jagiellonia. Tuszyński w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza lubinian.

8
    Strzelcem bramki PATRYK TUSZYŃSKI. Dośrodkowanie z rzutu rożnego celnym strzałem zamyka najlepszy strzelec "Jagi" w minionym sezonie Ekstraklasy.

Artur

Gole: 8. Tuszyński, 33. Tuszyński, 62. Świderski, 82. Sekulski

Kartki:   59. Błąd (ZAG)

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik – Grzyb, Romanchuk, Gajos, Mackiewicz, Vassiljev – Tuszyński

(II połowa) Krzysztof Baran – Straus, Augustyniak, Martin Baran, Pajnowski, Mystkowski, Łupiński, Pawlik, Świderski, Sekulski, Grzelczak

Zagłębie Lubin: (I połowa) Forenc – Błąd, Dąbrowski, Guldan, Cotra – Bonecki, Tosik, Janoszka, Janus, Woźniak – Papadopulos

(II połowa) Hładun – Kowalski-Haberek, Kubicki, Jach, Rakowski, Łukasz Piątek, Tosik (65. Sobków), Żyra, Przybecki, Andrzejczak, Krzysztof Piątek