Puszcza – Podbeskidzie 1:2 (koniec) | Korona – Termalica 3:1 (koniec) | Górnik Z. – GKS K. 3:1 (koniec)
Ruch – FC Opava 0:2 (koniec) | Ołomuniec – Piast 4:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Pogoń 1:7 (koniec)
Koszyce – Wisła K. 1:0 (koniec) | Lechia – APOEL 4:1 (koniec) | Cracovia – Banik 3:1 (koniec)
Górnik Zabrze
3:1 (1:1)
GKS Katowice
Sobota 27.06.2015, 11:00 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Spotkania towarzyskie

76
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Skrzypczak, na boisku pojawia się Kiklaisz.

76
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Słodowy, na boisku pojawia się Barbus.
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Cupriak.
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Gwaze, na boisku pojawia się Potoniec.

68
    Gol dla Górnika Zabrze!
    Strzelcem bramki BARTOSZ IWAN, który popisał się wyśmienitą główką po dokładnym dośrodkowaniu z lewej flanki.

65
    RAFAŁ KOSZNIK przelobował Kucharskiego. Kapitalne trafienie gracza "Trójkolorowych". Tym samym drużyna miejscowa objęła prowadzenie. Czy przyjezdni zdołają jeszcze zniwelować straty? Zobaczymy. Mimo że jest to mecz sparingowy, emocji nie brakuje!

62
    Wyśmienita kontra przyjezdnych! Zrobiło się naprawdę gorąco. GKS Katowice mógł objąć prowadzenie, jednakże Wołkowicz uderzył tuż nad spojeniem. To było naprawdę minimalne chybienie!

60
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Dobroliński, na boisku pojawia się Kucharski.

55
    Ależ zrobiło się gorąco! Nowak uderzał z niewielkiej odległości. Dobroliński sparował futbolówkę prosto pod nogi Kurzawy, który znalazł się w doskonałej sytuacji strzeleckiej, ale kompletnie ją zaprzepaścił! Piłka przeleciała dość wysoko ponad bramką GKS-u.

32
    Świetne dośrodkowanie Gergela! Na strzał z główki odważył się Piasecki. Ostatecznie piłka poszybowała minimalnie ponad bramką Dobrolińskiego. Zabrzanie mogli objąć prowadzenie, jednak tak się nie stało!

29
    Bardzo szybka odpowiedź miejscowych. BARTOSZ KOPACZ wykorzystał potężne zamieszanie w szesnastce rywali i technicznym uderzeniem po ziemi pokonał Dobrolińskiego.

22
    Gol dla Katowic!
    GRZEGORZ GONCERZ bardzo precyzyjnym uderzeniem zdołał przechytrzyć Kuchtę. Mamy jednobramkowe prowadzenie przyjezdnych!

10
    Fenomenalna podwójna robinsonada Kuchty! To mógł być pierwszy gol dla GKS-u Katowice. Goalkeeper zabrzan wykonał naprawdę fantastyczną robotę, dzięki czemu utrzymał rezultat remisowy.

Mateusz

Gole: 29. Kopacz, 65. Kosznik, 68. Iwan – 22. Goncerz

Górnik Zabrze: I połowa: Kuchta – Sadzawicki, Danch, Kopacz, Magiera, Sobolewski, Gergel, Grendel, Jeż, Madej, Piasecki.

II połowa: Kasprzik – Słodowy (76. Barbus), Teichman, Szeweluchin, Kosznik – Przybylski – Nowak (76. Cupriak), Iwan, Kurzawa, Gwaze (76. Potoniec) – Skrzypczak (76. Kiklaisz).

GKS Katowice: Dobroliński – Czerwiński, Kamiński, Jurkowski, Pietrzak, Pielorz, Trochim, Bębenek, Bętkowski, Szołtys, Goncerz.

II połowa: Dobroliński (60. Kucharski) – Frańczak, Leimonas, Kamiński, Jurek – Vasenda, Duda – Łącki, Guruli, Wołkowicz – Koval.

Sędziowie: Piotr Walasek