Rozwój – Poronin 2:3 (koniec) | Podbeskidzie – Rużomberok 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Karvina 0:0 (koniec)
Podbeskidzie – GKS K. 0:1 (koniec) | Cracovia – Ruch 2:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1 (0:1)
GKS Katowice
Piątek 10.07.2015, 17:00 • Dankowice • Spotkania towarzyskie

W tym momencie sędzia zagwizdał po raz ostatni! W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli i ostatecznie GKS Katowice zwycięża to spotkanie 1:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:42:04)

90

80
    Jeszcze tylko dziesięć minut gry pozostało do końca spotkania. W Dankowicach cały czas utrzymuje się rezultat z pierwszej części gry.

65
    Kolejna podwójna zmiana w ekipie z Katowic. Pietrzaka zastępuje Januszkiewicz, a Czerwiński zostaje zmieniony przez Jurka.

60
    Godzina gry w Dankowicach właśnie upłynęła. Wynik od 25. minuty wciąż pozostaje bez zmian. Piłkarze GKS-u przed momentem wywalczyli swój trzeci rzut rożny w tym spotkanie. Podbeskidzie jak na razie bez wywalczonego kornera.

55
    Podwójna zmiana w ekipie z Katowic. Burkhardta i Szołtysa zmienia Trochim oraz Wołkowicz.

46
    Potrójna zmiana w zespole z Katowic. W miejsce Dobrolińskiego pojawił się Kuchta, Goncerza zastąpił Zapata, zaś Leimonas został zmieniony przez Dudę.

46

Do przerwy na stadionie w Dankowicach pierwszoligowy GKS Katowice prowadzi 1:0 z przedstawicielem Ekstraklasy, Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na listę strzelców w 23. minucie wpisał się nowy kapitan górniczego klubu, Grzegorz Goncerz.

Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy po krótkiej przerwie, zostańcie z nami!

45

35
    Do końca pierwszej połowy spotkania pozostało dziesięć minut. Czy popularni "Górale" zdołają odrobić stratę jeszcze przed przerwą?

23
    Gol dla Katowic!

Kolejne ataki w końcu przyniosły zawodnikom z Górnego Śląska prowadzenie! Na listę strzelców wpisał się świeżo upieczony kapitan GKS-u, GRZEGORZ GONCERZ!

15
    Pierwszy kwadrans gry już za nami! Póki co częściej przy piłce znajdują się zawodnicy GKS-u, ale zawodnicy z Bielska również przedostają się pod pole karne rywali.