Rozwój – Poronin 2:3 (koniec) | Podbeskidzie – Rużomberok 1:2 (koniec) | Górnik Z. – Karvina 0:0 (koniec)
Podbeskidzie – GKS K. 0:1 (koniec) | Cracovia – Ruch 2:1 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2 (1:1)
MFK Rużomberok
Piątek 10.07.2015, 13:05 • Dankowice • Spotkania towarzyskie

MFK Rużomberok przerwał niekorzystną serię klubów ze Słowacji w potyczkach w Polsce. Pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała dzięki walecznej postawie. Przegrywał, a jednak zdołał odrobić stratę z nawiązką. Dziś Górale mogą się jeszcze odegrać, ponieważ w zmienionym składzie zagrają z GieKSą Katowice. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (14:49:49)

90

74
    Gol dla Ružomberok!
    MFK Rużomberok odwraca wynik sparingu na swoją korzyść. Drużyna ze Słowacji przegrywała po golu rodaka – Demjana, ale w 74. minucie odrobiła stratę z nawiązką i jest na prowadzeniu. Do bramki trafił ANATOL CHEPTINE.
    Ciekawostka z obozu TSP.

60
    Była seria rzutów rożnych po obu stronach boiska. Nie przyniosła ona korzyści w postaci gola żadnej ze stron. Do końca sparingu pół godziny rywalizacji.

46
    Są roszady personalne w obu drużynach, które mogą wpłynąć na obraz spotkania. U Górali Łaciak za Sokołowskiego, a Jonkisz za Demjana. Weterani boisk ustąpili miejsce młodszym wilkom.

46

Po 45 minutach sparingu jest kompromisowy wynik. Początkowo lepiej wyglądała gra Podbeskidzia Bielsko-Biała, co Robert Demjan udokumentował golem. Z czasem MFK Rożomberok odgryzł się Góralom i na pięć minut przed końcem pierwszej części odrobił stratę. Niebawem rozpocznie się druga połowa.

45

40
    Drużyna zza naszej południowej granicy doprowadziła do remisu na kilka minut przed przerwą. Autorem gola JAN MASLO. Wszystko w sparingu zaczyna się praktycznie od początku.
    Radość kibiców PBB z prowadzenia.

10
    Gol dla Podbeskidzia!
    Ex-król strzelców ekstraklasy ROBERT DEMJAN uderzył do bramki MFK Rożomberok po precyzyjnym dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia z rzutu wolnego. Górale szybko objęli prowadzenie!

1

Będziemy informować o zmianach w sparingu reprezentanta ekstraklasy Podbeskidzia Bielsko-Biała ze słowackim MFK Rużomberok. Pierwszy gwizdek o godzinie 13:00.

Górale szykują się do następnego sezonu w elicie polskiego futbolu. Dokonuje ciekawych przymiarek i rzeczywistych transferów, a jednego ze swoich nowych zawodników – Lukasa Janicia ściągnęli właśnie z MFK Rużomberok. Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało swój poprzedni sparing z MFK Frydek-Mistek, a na piątek mają zaplanowane dwie gry. Późnym popołudniem zmierzą się jeszcze z GKS-em Katowice.
    Podbeskidzie wygrało swój poprzedni sparing.

MFK Rużomberok przyjeżdża do Dankowic ze Słowacji. To siódma siła rodzimej ligi ze zbilansowaną zdobyczą 10 zwycięstw oraz remisów i z trzynastoma porażkami. Była drużyną z ujemną różnicą bramek. Czy przełamie złą serię drużyn zza południowej granicy w tegorocznych sparingach z Podbeskidziem Bielsko-Biała?

Witamy. Mecz rozpocznie się o 13:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 10. Demjan – 40. J. Maslo, 74. Cheptine

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Kaczmarek – Sokołowski (46' Łaciak), Lazarus, Kolcak, Mazan – Chmiel, Kato, Sloboda, Możdżeń, Adu – Demjan (46' Jonkisz).

MFK Rużomberok: Macik – Kruzliak, J. Maslo, Rosa, P. Maslo – Gerat (10' Fasko), Nagy, Luptak, Zosak – Jakubko, Masaryk.